SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Citat:
citat din mesajul lui mQQm

Va rog sa-mi confirmati de primire (si sa specificati suma depusa in numele celuilalt utilizator), am nevoie de transparenta, nefiind vorba numai de mine. Multumesc frumos!


Am tot verificat de-o saptamana zilnic, fara succes. Se poate sa confirme cineva, va rog frumos? Sau macar sa-mi raspunda cineva in vre-un fel? Eu nu imi voi cere inapoi banii donati in numele ei de la celalalt user pana cand nu ii voi arata aici ca intr-adevar am facut transferul cu suma aceea. Suntem amandoua in Canada si e cam greu cu extrasele de cont, e mult mai simplu pentru organizatoarele campaniei sa confirme. Asa-s eu, extrem de corecta. Multumesc!


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mQQm, va intra naty mai pe noapte sa confirme. am vb cu ea azi la telefon si a zis ca ar fi facut-o si zilele trecute,dar a fost si bolnava si ea si familia si mai rau, i s-a stricat laptopul pe care avea instalat certificatul de internet banking. la banca transilvania poti instala certificatul numai pe un singur PC, din motive de siguranta, asa ca nu a avut incotro si a trebuit sa astepte repararea lui. stai linistita, ca va confirma imediat ce va putea.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

mQQm, confirm plata celor 400 ron
Sunt, evident, datoare cu cateva explicatii. Un extras de cont al lunii oct de pana acum (1-15) va va fi pus la dispozitie cat de curand. Am avut si probleme cu calculatorul, singurul de pe care am acces la contul de la BTRL. Am foarte mult de munca si la serviciu si acasa, am avut si am si probleme de sanatate. Am facut tot posibilul sa ajut cat mai mult in campania pt Siluan dar, recunosc, in momentul asta ma simt putin depasita. Banii sunt toti in cont (la momentul acesta, 22679 ron, 809 euro si 200 USD), aceasta fiind dorinta lui Simo. Voi vorbi cu ea cat de curand si, daca dorinta ei este sa transfer banii, o voi face si vom inchide cazul. Mai este insa exact o luna pana la operatia lui Siluan si, precum se vede, banuti inca se strang incet-incet. Iar ea cu siguranta nu poate prelua campania, nu are timp nici jumatate cat mine.
Imi cer deci scuze pt intarzieri. Poate nu am fost persoana cea mai potrivita sa coordoneze (alaturi de Ariel) campania, dar...eu am fost cea care, tot alaturi de ea, s-a oferit sa o faca si nu altcineva. Sper sa nu fi suparat/ofensat pe nimeni. Nu am nimic de ascuns, doar timp nu prea am...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

de aici inainte sunt extrasele la zi:
http://news.webshots.com/photo/2899666390106680684YEElHT

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Naty, scuze, eu am fost aia superinsistenta, nu te suspecteaza nimeni de treburi necurate. Numai ca sunt niste reguli ale bazarului pe care trebuie sa le respectam. As vrea sa te ajut cu confirmarile, dar nu cred ca putem avea mai multe acces la vizualizarea contului.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:


I-am trimis link la poza cu tranzactia, multumesc.

Naty, nu te supara, te rog, faci o treaba grozava. Nu acuzam pe nimeni, doar reaminteam rugamintea.


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaavram spune:

Buna seara fetelor,

Tocmai am platit pentru un set de bijuterii postat de rall la bazar pentru Siluan din cont ING BANK in contul de lei postat pe prima pagina a acestui topic. Ar trebui sa se vada maine sau poimaine.
Sper sa ajute chiar si aceasta suma modica. Si o sa mai virez niste banuti si saptamana viitoare.

Multa sanatate puiului Siluan si mamicii lui si tot binele din lume.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Mai este putin timp pana vom pleca la Hanovra si vrem sa va multumim toturor celor care v-ati implicat in Campania pentru Siluan,aici pe DC!Ma refer la dragele mele Randunici si in special multumiri din inima pentru tot efortul depus lui Natynic si Ariel!Bunul Dumnezeu sa va rasplateasca dragostea fata de puiutul nostru mic!
Am vorbit cu Naty si banii stransi aici,vor fi depusi in contul nostru de la UniCredit Tiriac!
Va imbratisam si sa dea Domnul ca peste putin timp,Siluan sa va poata multumi pentru ceea ce ati facut pentru el!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Din tot felul de motive personale nu am avut timp sa ajung la banca insa maine, cel tarziu poimaine o voi face. Toti banutii stransi pana in prezent vor fi virati in conturile familiei Bota, extrasul de cont final va fi pus la dispozitie aici pe forum si in acel moment vom solicita inchiderea cazului.
Aduc si eu aici tuturor celor implicati, fie doar si cu gandul, cea mai calda multumire!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

DOAMNE AJUTA CA MICUTUL SA SE FACA BINE!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput