SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Au blocat accesul la Pay Pal!!!! . am vazut ca primii bani pe care i-am "tras" au fost acceptati si au facut transferul, la a 2 a tura i-au returnat . efectiv, nu stiu ce mai vor de la noi astia...da, sa fim fundatie non profit.... s-au legat de tot ce au putut sa se lege. s-au pierdut cam 145 euro la faza asta. bine macar ca ni i-au dat pe primii....
sper numai sa ii returneze cat mai repede celor care i-au depus. Si anume:
- depunere 29.08 - 15 $ - Oxana M.
- depunere 19.08 - 20 $ - Raluca C.
- depunere 1.09 - 100 GBP - Sebastian A.

Daca cititi, va rog, sa ne spuneti cand si daca s-au returnat banii.

Mi-e atat de ciuda!!! Le-am dat si eu si naty mailuri, acte pe resolution center...au zis ca mai vor doar o copie dupa card si acum, ne-au inchis contul!


" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

of, imi pare tare rau...oare asa se intampla cu conturile paypal de la toate subiectele? poate ar fi bine sa intrebi

inca nu mi-au returnat banii, anunt cand ii primesc si vedem cum facem sa ii trimit inapoi

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

Au blocat accesul la Pay Pal!!!! . am vazut ca primii bani pe care i-am "tras" au fost acceptati si au facut transferul, la a 2 a tura i-au returnat . efectiv, nu stiu ce mai vor de la noi astia...da, sa fim fundatie non profit.... s-au legat de tot ce au putut sa se lege. s-au pierdut cam 145 euro la faza asta. bine macar ca ni i-au dat pe primii....
sper numai sa ii returneze cat mai repede celor care i-au depus. Si anume:
- depunere 29.08 - 15 $ - Oxana M.
- depunere 19.08 - 20 $ - Raluca C.
- depunere 1.09 - 100 GBP - Sebastian A.

Daca cititi, va rog, sa ne spuneti cand si daca s-au returnat banii.

Mi-e atat de ciuda!!! Le-am dat si eu si naty mailuri, acte pe resolution center...au zis ca mai vor doar o copie dupa card si acum, ne-au inchis contul!


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... eu cred ca apar probleme atunci cand se specifica ca e donatie ... incercati cu specificatia transfer

Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Aida, nu mai incercam nimic, eu personal sunt f dezamagita de Pay Pal si e peste puterea mea de intelegere ceea ce au facut. Nu inteleg de ce ar trebui sa fiu fundatie non-profit ca sa primesc pe cardul meu personal niste bani de la niste persoane care fac asta din propria lor vointa!!! A, inteleg perfect sa raspund in fata ACELOR persoane care doneaza pt banii stransi, ce fac cu ei: confirmari de plati, extrase de cont, anunturi de actualizarea sumelor si evident, la final, dovada transferului catre cei care au nevoie de acesti bani. Dar ce anume din toate astea intereseaza pe paypal.com???
Insist si eu sa ne anuntati neaparat daca vi se returneaza banii trimisi, personal ma simt mizerabil ca vi s-a facut asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

... eu cred ca apar probleme atunci cand se specifica ca e donatie ... incercati cu specificatia transfer



A, asta ca sa nu mai spun ca noi nu facusem initial nicio specificatie, nici de donatie nici de altceva...Cei de acolo au "sapat" cumva si s-au prins ca e vorba de un act umanitar si s-au legat de noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

A vorbit cu Simo, mi-a povestit despre Siluan. Puiul mic ia acum, in urma analizelor recente, in loc de 19 medicamente, 23. Are micutul de el mancarimi foarte mari, nu se poate odihni bine, Simona trebuie sa fie foarte atenta sa nu-si scoata sonda cand este nesupravegheat... Il vegheaza efectiv non-stop! A inceput sa ii diversifice alimentatia, insa el nu poate inghiti mancarea, oricat de lichida ar fi. Se ineaca.

Mult a fost, putin a mai ramas, sa ii ajute Domnul sa treaca repede si fara incidente aceasta perioada pana la operatie. Si sa ii intareasca pe toti, sa le netezeasca drumul spre vindecarea puiului lor celui mic.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Multumim Nicoleta pentru vesti...

Vestea despre voi a ajuns peste mari si tari - eu am aflat acum catva timp despre voi de la fratele meu din UK... si acolo se inalta rugaciuni pentru voi

Mult curaj si rabdare sa va dea Dumnezeu sa treceti cu bine peste perioada de asteptare si apoi peste transplant

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Spune-mi ceva frumos... din dragoste!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Simo, suntem alaturi de tine(voi) si ne rugam sa nu iti pierzi rabdarea. mai e putin , putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Astazi la ora 17.30 pe postul ACASA va fi o emisiune despre Siluan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://www.acasatv.ro/emisiuni/un-bebelus-de-7-luni-are-urgent-nevoie-de-ajutor-video.html

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput