SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

de la poza asta pana la ultima sunt extrasele de ieri:
http://news.webshots.com/photo/2012119250106680684TfZfne

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Pina ne lamurim ce si cum cerinta celor de la PP, nu se pot scoate banii si pune in cont la banca?

Zic si eu....



Alina, mamica de 3 copilasi: Andreea (8 ani), Laura (5 ani) si Adrian Theodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Ariel ai primit vesti de la PP? Eu am intrebat prin jur, dar nimeni nu a desfasurat prin ei actiuni umanitare. Cu ce ti-a zis Olgu ai rezolvat ceva?
Ar fi pacat de banii fetelor si de munca voastra sa nu accepte informatiile date.
Mai arunc un ochi cand pot in asteptarea unor vesti bune de la Simo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns White Pisana spune:

Dar campaniile umanitare precedente de pe DC desfasurate prin PP au avut aceleasi probleme?

Eu inteleg ca iti cer sa demonstrezi ca tu de fapt reprezinti/esti o organizatie care are dreptul sa stranga bani pt charity. Eu ceva de genul asta am inteles din mesajul respectiv.

Eventual administratorii forumului nu pot prezenta o documentatie de sustinere? E doar o idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Ariel in legatura cu problema cu PP.
Ei spun sa le trimiti un scan dupa un extras de cont din care sa se vada ca tu esti detinatorul cardului atasat contului de paypal, plus acte cu care sa demonstrezi ca esti o organizatie non profit (probabil vor sa se asigure ca nu este un scam ceva)
Din ce am observat actele pe care le cer ei nu au echivalent in Ro, asa ca poate incerci sa le trimiti documentele medicale ale micutului, link-ul catre DC nu ajuta cu nimic.
Poate ajuta fetele de la celellate cazuri umanitare care au folosit PP.

Multa sanatate micutului Siluan!

_
Mirela mami fericita de Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

miremia, le-am trimis actele medicale si le-am dat link catre campania DC si niciun raspuns si timpul trece...pe 1 sept. ne-au "amenintat" ca inchid contul . sper sa reusesc sa ii conving pana atunci, sper sa trimit ce trebuie unde trebuie, adica sa ajunga la departamentul care trebuie...uffff, numai belele cu PP asta!

am vazut azi o poza care m-a cutremurat. am pus-o si in albumul lui Siluan, pentru aceasta campanie. cat chin!!!

http://news.webshots.com/photo/2953924550106680684lhDCnG

S-au alocat numerele la Romtelecom, le postez si aici si pe prima pagina:

Liniile telefonice sint urmatoarele:


0900.900.830 – 10 euro/apel


0900.900.832 - 2 euro/apel


0900.900.834 - 5 euro/apel


Numerele de teledon sint valabile in perioada 27.08.2010 – 26.11.2010, NUMAI in reteaua ROMTELECOM.


" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000


http://news.webshots.com/photo/2953924550106680684lhDCnG



" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"
OFFF DOAMNE!!!!nu mai am cuvinte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Desi stau tare rau cu timpul,nu pot sa nu va MULTUMESC pentru toata campania pe care ati inceput-o pentru Siluan!
Dupa cum stiti,de miercur seara suntem acasa.Siluan e agitat,credem ca tot drumul pana acasa a fost tare obositor pentru el plus, schimbarea climei.Am venit cu un troler plin de medcamente si mai urmeaza sa mai primim inca unul....are de luat 19 pastile pe zi...e fff greu totul,doar credinta in Bunul Dumnezeu ne da puterea tuturor de a merge mai departe!
Sper sa pot intra mai des sa va mai povestesc de nazdravanul meu mic!
VA MULTUMIM


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

simo, draga mea Dumnezeu e mare si va fi alaturi de Micul mic! tie iti va da putere si te va ajuta sa lupti in continuare!

am o veste buna!!!! excelenta!!! PP ne-a dat banutii primiti pana acum!!! i-a gasit naty acum in extrasul in lei, s-a facut conversia automat! imediat pun si extrasul in album si actualizez si sumele! sunt atat de fericita incat tzopai prin casa. ma speriasem ca se pot pierde banutii lui Micu'

extrasele de azi:
http://news.webshots.com/photo/2328321430106680684DUHDIh
http://news.webshots.com/photo/2154690310106680684vvYplM

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Doamne,mititelul.... ce "bagaj"

Simona, ce sa-ti zic....nu am cuvinte...nu mi le gasesc...doar ne rugam ca Bunul Dumnezeu sa-ti dea multa putere sa poti sa fi alaturi de Siluan...alaturi de copii...si pe micut sa-l intareasca sa reziste pana la transplant si sa fie bine!

ariel, ma bucur tare ca s=a rezolvat pana la urma cu PP...

naty,ariel



Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput