SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Lorex, si eu zic ca ai dreptate, ar trebui sa fie deajuns dar daca fetele au cerut confirmari (oricum nu au cerut toate), le-am facut...
Sirimie, da, evident, peste 3 luni daca revin banii vor fi acolo bun dati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

natu, ok am inteles cum e cu bunul samaritean. noi nu doream nimic, doar sa-l ajutam pe Siluan...greu, tare greu, cu altceva nici nu stiu cu ce sa ii ajut. poate dupa ce va veni Simo in Bv, ma pot vedea pentru cateva minute cu ea

_
Siluan trebuie sa traiasca!http://bebesiluan.wordpress.com/ banii nu aduc fericirea, insa cativa banuti pot aduce fericire parintilor si 5 minute in viata acestui bebelus

Claudia+21 si mami de Daciana - 13.01.2008 o galushca mititica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Pt. fetele din Bucuresti: ne-am intalnit aseara la niste prieteni cu cineva care ne-a spus ca pe 29 august la Biserica "Sf. Imparati Constantin si Elena" de la Piata Muncii va avea loc un concert de muzica psaltica sustinut de grupul de psalti ai Patriarhiei Romane, unde se vor strange banuti pt micul Siluan....

Ne-au rugat sa spunem la toti cunoscutii...si eu va rog acum pe voi sa spuneti mai departe

p.s. nu am retinut ora exacta, din pacate ...oricum este dupa amiaza orele 18-19. O sa-i intreb exact

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Multumim anaemi de info. S-a publicat azi pe blogul acesta:

http://psaltiicatedraleipatriarhale.wordpress.com/2010/08/18/concert-umanitar/

Dark Bendis, am primit azi banii la posta. Multumim mult. Maine ii depun in banca
Bebe Becca, am primit azi banii de la curier, maine ii depun.. La fel, multumim doamnei L.Maria, azi a adus curierul banii, maine ii depun.

Am reusit si cu PP!!! a aparut codul de 4 cifre, l-am introdus si m-a lasat sa trag banii. Mai ramane de rezolvat cu cei 200 CAD donati de Dana Singh.. Dana, daca vezi mesajele mele si mailul, da un semn pls.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

multa putere mic Siluan si mami Simo

fetelor va propun sa actualizati pe prima pg a sub situatia banutzilor

nu por intra chiar zilnic dar ma gandesc mereu la situatia copilashului


Alinuk


la doar un pas...multumim!


www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

buna
Deci Se vor intoarce inapoi in tara.Ma bucur ca se simt mult mai bine.Stiu ca in sanul familiei si in propria casa,psihicul lor va evolua mult mai bine spre recuperare,Va pup

Anul 2010 va fi anul nostru,in care toate visele prind contur,toata tristetea dispare iar viata isi urmeaza cursul ei lin spre implinire...



Mami Cornelia,tati Daniel,copilas iubit Cristian 14 martie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Te rugam Doamne sa fii cu Siluan si astazi. Ajuta-i ca drumul de intoarcere acasa sa nu fie obositor pentru el.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Simo multa sanatate tie si Micului. Sa va ajute Dumnezeu sa fie bine si dupa trei luni sa puteti sa depasiti cu bine marea incercare a transplantului. Suntem cu totii alaturi de voi si ne rugam pt reusita deplina si insanatosirea lui Siluan. Ganduri bune si te asteptam cu drag acasa.

Fetelor pt efortul vostru, pt faptul ca sunteti alaturi de Simona si de familia ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

duminica, 29 august,ora 19, va fi un concert umanitar la Biserica Sf. Constantin si Elena din Piata Muncii.
De vineri vor fi alocate si numere de donatii pt Romtelecom.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

de un numar de sms nu ati reusit sa faceti rost?
Cati banuti sunt pana acum?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput