SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Doamne-ajuta sa reuseasca transplantul si trupul micutului Siluan sa accepte noul ficat si sa se dezvolte normal! Ne rugam in continuare la Doamne-Doamne sa fie alaturi de voi si sa-l faca bine pe Micu!

LALY, cea mai fericita mamica din lume cu MARIA CLARINDA (18 martie 2008) si 32+ AMR 7



Poza preferata Clarinda




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Simo, Doamne ajuta, sa treceti cu bine si peste asta si sa faceti transplantul cat mai curand!

Olgacu Alexandru si mami de Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:



Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camicreata spune:

Offf Doamne citesc in fiecare zi aceasta poveste care ma dat peste cap.Cand am citit povestea am plans si numai la acel ingeras imi sta capul.Nu am cuvinte
Nu pot decat sa ma rog pt acest puiut si sa-i pun in cont o mica suma asa cum au facut toate fetele.
O sa mai dau link-ul si la alte persoane poate il pot ajuta si ei.

Sa-i dea Dumnezeu sanatate si sa fie totul bine.
Multa putere la parintii ca au nevoie si sanatate


Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

mai aveti ceva vesti de la simo? sa fie bine..doamne ajuta!!!


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Doamne ajuta sa fie bine

ariel_7000, banutii pt bijuterie sunt chiar ultima depunere din extras.

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mtl spune:

Doamne Doamne sa-l ocroteasca pe micutul Siluan! Multa sanatate, sufletel!
Am uzat si noi de Paypal, sa fie de folos si pentru sanatatea micutului Siluan!
De teledon, nu se mai aude nimic?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Multa sanatate micutului Siluan si parintilor lui!

Subscriu si eu la intrebarea cu teledonul! Sigur s-ar strange mult mai multi banuti. Se ocupa cineva de asta?

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Siluan, randunel de pe DC, are nevoie de ajutorul nostru pentru a trai! Nu-l refuzati!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Am updatat extrasele. Cel de azi e aici:
http://news.webshots.com/photo/2681371800106680684nBEaGv

Dupa cererea depusa de Naty la BT, am verificat azi in contul de PP si in sfarsit!!! nu mi-a mai dat eroare!! deci asta era problemutza...cererea aia. acum au dat mesaj ca sa verificam extrasul in 2-3 zile lucratoare si sa introducem acel cod din 4 cifre si vom putea sa mergem mai departe, adica sa transferam in contul lui Siluan si donatiile in valuta.
Mai ramane sa vedem ce-i cu depunerea facuta de Dana Singh, caci acolo ma pune sa fac nu stiu ce depozit intr-o banca canadiana si nu pricep ce vor de la mine...
Dana, daca ne citesti, da-mi pe pm adresa de mail, id-ul de mess, sa vedem cum o scoatem la capat!

cu teledonul, am inteles ca familia lor face demersuri in privinta asta. noi am facut niste incercari de obtinere nr scurte pt donatii prin sms, insa, nu se mai pot obtine, decat numai pentru donatii pentru proiecte, nu pt persoane fizice...
daca aflam ceva, va anuntam.

Ce stiu acum e ca in urma analizelor medicale facute pina acum, doctorii de la Spitalul din Hanovra au ajuns la concluzia ca parintele George, tatal lui Siluan, nu poate sa fie donatorul. De accea, ieri, Simonei, i s-a facut biopsie pentru ca sa se vada daca ficatul ei poate fi folosit pentru operatia de transplant. Daca rezultatul va fi pozitiv, se va face si un computer tomograf (CT) si alte investigatii.

am pus in albumul cu poze, cateva poze cu Micu' la Hanovra - incepand de aici:
http://news.webshots.com/photo/2575383230106680684xUqWZx

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput