SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Doamne ajuta! S-au strans ceva banuti, dar totusi mai trebuiesc atat de multi...

Mai stiti ceva de micul Siluan.....intru aici cu inima stransa, dar si cu speranta ca o sa vad vesti bune.



Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Am doar un sms de la Simo ca s-a stabilit: ea va fi donatoarea s maine trebuie sa faca biopsie.
I-am raspuns asa: ca dragostea ei de mama il va vindeca!Sigur!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

doamne ajuta sa fie bine


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Am doar un sms de la Simo ca s-a stabilit: ea va fi donatoarea s maine trebuie sa faca biopsie.
I-am raspuns asa: ca dragostea ei de mama il va vindeca!Sigur!!

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica


DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!



Doamne-ajuta!




Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)
_
"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

Un gand bun si un gand pozitiv pentru familie.Doamne ajuta sa iasa totul bine,si sa se ajunga la transplant.

Anul 2010 va fi anul nostru,in care toate visele prind contur,toata tristetea dispare iar viata isi urmeaza cursul ei lin spre implinire...



Mami Cornelia,tati Daniel,copilas iubit Cristian 14 martie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Am updatat extrasele. aici este ultimul: http://news.webshots.com/photo/2448665460106680684qAFXXH

Doamne ajuta, Simo! I-ai dat viata lui Siluan acum 6 luni, ii vei mai da si acum! Va fi bine, draga mea!

crtranca, nu stiu cum dai de kokyi...citisem undeva, la bazar parca, ca era in spital cu baietelul (pneumonie). Da-i un pm si sigur te va contacta ea, cand va putea.

nma, multumim de ajutor! nu stiu pe ce nume ai facut depunerea...arunca un ochi peste extras, poate descoperi tu.





" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

doamne ajuta sa fie bine si siluan sa nu mai cunoasca niciodata durerea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Sa dea bunul Dumnezeu sa fie bine!

Sa te faci bine bebe mic !

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Doamne-ajuta sa se realizeze cat mai repede transplantul! Intareste Doamne aceasta mamica si da-i putere pentru ce va urma. Da-le intelepciune medicilor pentru aplicarea celor mai bune tratamente si solutii.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Doamne ajuta micutul si pe mama lui sa fie bine amandoi..
Simo,ma rog sa iasa totul bine,Siluan sa renasca si sa fie un copil pe deplin sanatos,iar voi sa uitati curand prin ce treceti acum,cand Siluan va va lumina viata cu zambetele lui!


mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput