SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

salut!

Sunt de la fulgusori si ne-a zis o mamica de la noi despre Siluan. Am donat azi niste bani direct in contul tatalui sau (cred), Bota George. Sper ca e ok si varianta asta.

Dc nu e bine, imi trimite cineva un PM, va rog?

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Dozz, multumim! Este foarte bine si asa, insa, din pacate, noi nu avem acces la extrasele de cont ale lui George si nu putem confirma donatia facuta de catre tine. De aceea, in cadrul campaniei deschise aici, pe DC, a deschis Naty conturile acestea, unde putem asigura extrase periodic. Oricum, important e ca banii ajung la puiul mic si cu ei va reusi sa faca operatia..


A aparut articolul in Jurnalul National:

http://www.jurnalul.ro/stire-pagina-de-suflete/un-bebelus-de-6-luni-are-nevoie-de-transplant-551863.html

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Ariel, eu nu vad nimic pe extrasul de cont, de la calc asta. poti tu confirma 50 de ron, initiale SD?


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:


Doamne,cu puterea Ta, ai grija mare de micut in continuare!


mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Te rugam Doamne si astazi, fii alaturi de Siluan si de parintii lui.
Ajuta-le sa se ia cat mai repede decizia transplantului. O, Doamne mai ales Te rugam pentru banuti, sa se stranga cat mai multi si cat mai repede. De acesti banuti depinde viata lui. Credem ca Tu faci minuni si in curand Siluan va ajunge acasa sanatos.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Ma pentru micutul Siluan, sa-l aiba Dumnezeu in paza!

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crtranca spune:

Buna Ariel,

Azi am efectuat o plata prin homebenk la contul deschis la Banca Transilvania, pt un anunt umanitar si as vrea sa stiu daca ai primit banii si nu stiu daca am facut bine dar am trimis si un email pe adresa de yahoo de paypal.

Mersi si astept raspunsul tau.

pt micutul Siluan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Micul drag si scump si pentru parintii lui



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eseea

Ariel, eu nu vad nimic pe extrasul de cont, de la calc asta. poti tu confirma 50 de ron, initiale SD?


Confirm
De asemenea, plata de la Nelia Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

tot stolul.
Astept vesti despre starea familiei.Credeti ca daca mai intram si la alte forumuri si reamintim mamelor pentru ce luptam se vor mai strange ceva in plus?nu multe persoane intra la umanitare.Si poate ar vrea sa ajute.

Anul 2010 va fi anul nostru,in care toate visele prind contur,toata tristetea dispare iar viata isi urmeaza cursul ei lin spre implinire...



Mami Cornelia,tati Daniel,copilas iubit Cristian 14 martie 2008

Mergi la inceput