SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

ceva vesti de la Simo ? Sper ca Siluan e mai bine si s-a mai desumflat burtica.



Am donat si eu ieri si am facut un "Fond Siluan" la servici si cum apare cineva ii pun sa puna cit pot in "borcanas". Depinde cit de mult string pe saptamina voi depune saptaminal.

Simo, multa putere

Edit: acum am vazut ce-a scris Naty. In sfirsit o veste buna. Doamne ajuta sa fie bine si sa faca transplantul sapt viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Multumim Doamne pentru ca i-a scazut febra. Ajuta-le la Hanovra sa se faca toate pregatirile necesare transplantului, sa iasa bine toate testele . Asteptam vesti bune! Cred ca fratiorilor le este asa dor de el....Doamne ajuta-i sa se intoarca acasa sanatos!
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

nu stiu daca aici tb sa scriu, dar as vrea si eu o confirmare de la Natynic, am inteles ca tu te ocupi de cont. am depus azi 50 de ron in cont ( 22 de ron pt un produs de la bazar, restul donatie de la mine), initiale SD.


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Doamne, fii cu Siluan si mamica lui in noaptea aceasta. Te rugam ajuta-i Micului sa nu se mai repete febra.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

Doamne ajuta!

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

MULTA SANATATE puiutului Siluan, greu incercat !
Rezistenta si putere multa lui Simo si sotului !
Sa dea Dumnezeu sa se rezolve cat mai bine !

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

Eseea, Naty incearca sa seteze contul, sa poata intra online. Am inteles ca e costisitor sa tot scoti "extrase" (parca asa le zice).
Spera ca pina miine sa reuseasca si sa ne spuna cit s-a strins si sa confirme donatiile.



Naty, asa o mica paranteza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

buna,
am trimis si eu niste banuti prin paypal; sper sa fi functionat, ca mi s-a blocat calculatorul in mijlocul tranzactiei;
multa sanantate micului Siluan si si multa putere parintilor.

Lavinia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Am pus poza cu extrasul de azi din contul in LEI, la ala de valuta inca se bate naty cu PC-ul ca nu i-l afiseaza. Va vorbi maine cu cei de la BT sa ii spuna ce trebuie sa faca ca sa il vada on line si pe cel de euro si pe cel de dolari.

Intru imediat pe mail sa verific daca a intrat PP de la fragrant si voi pune eu sub forma de lista sumele donate prin PP. Voi afisa numai initialele.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am revenit

deci:

LEI: 5231.1 - conform extraselor afisate in contul de webshots
EURO: 545 (500 - P.N., 10 - M.I., 35 - A.N.)
DOLARI: 135 (100 - S.H., 15 - I.D., 20 - N.B.)
DOLARI CANADIENI: 225 (25 - L.M., 200 - D.S.)


Cine vrea sa-i pun numele intreg, il rog sa imi zica.


" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput