Prietene la bine si la greu - 39

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Brostiu ca-l cheama Lucian, ca pe sotul meu (mi-a fost usor sa retin)...deci, cred ca numele complet este Blaga Lucian...si daca Lavi se ducea la spital trebuie sa fie la cel din Reghin.mai multe nu stiu,...pupici la frumoasele clujo-italience
Ma gandeam ca putea sa mearga la spital la Targu Mures, dar incerc sa aflu la Reghin. Va pupam si noi cu mult drag Tina E prea mult de povestit si as plictisi, ca nu e tema de forum. Dar buni rulzzzzzzzzzzzzzzzz Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Doamne ce vesti...chiar ca tare incercati au fost in ultima perioada..Doamne Ajuta sa nu fie nimic grav!!! Lavi, fruntea sus, trebuie sa treceti cu bine si peste asta!!!

pozici botez 07.02.2010


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Ehhhh cuscro o fi bine???...una face bagaje iar alta coace vinete......vreau si eu la munte.....da sotul nu are timp (nici bani, da gaseam noi)_)

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

offf mai Lavi, cate va mai da si voua DD. ne rugam sa fie totul bine!

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Ancutza pm back.

de George-Stefan (15.11.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Andre, stabilisem odata ca aici nu mai este vorba de tema sau nu, la subiect sau pe langa. nu ne plictisesti niciodata!

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Pentru Dana_N
www.elitetours.ro/hotel/Oferte-Turcia---Avion/Oferte-sejur-Belek/Belek---Hotel-SUSESI-DELUXE-RESORT-AND-SPA-5 -Ultra-All-Inclusive---Sejur-Avion/hoteluri/1038/0.html" target="_blank">Susesi si www.elitetours.ro/oferte/Oferte%20Turcia%20-%20Avion/Oferte_sejur_Belek/oferte/13/10175.html" target="_blank">altele

Am rectificat

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

La ITM (inca) nu e raportat vreun accident de munca, iar la spitalul din Reghin nu apare nimeni cu numele de Lucian Blaga (banuiesc fie ca nu sunt acolo, fie ca inca nu l-au inregistrat). Mai sap. Lyly Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Andre offf, ce perdaf ii tin eu lu' buni daca o prind...imi supara frumusete de fata...hai, poate daca te descarci mai trece starea asta si iesi din butoiul ala nenorocit ...

_
Anca mamica fericita de Sabina Ioana (03.11.2009)
Comoara mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

Simi - cred ca m-ai incurcat cu Dana n, ea vroia cateva info despre Turcia si hoteluri iar eu i-am raspuns ca la Susesi am fost 2 ani la rand si ne-a placut tare mult Oricum vede ea raspunsul si ii este cu siguranta de folosLavi - Doamne Ajuta sa fie totul bine !

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin
Pentru Corywww.elitetours.ro/hotel/Oferte-Turcia---Avion/Oferte-sejur-Belek/Belek---Hotel-SUSESI-DELUXE-RESORT-AND-SPA-5 -Ultra-All-Inclusive---Sejur-Avion/hoteluri/1038/0.html" target="_blank">Susesi si www.elitetours.ro/oferte/Oferte%20Turcia%20-%20Avion/Oferte_sejur_Belek/oferte/13/10175.html" target="_blank">altele fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009Povestea nasterii printesei cu ochi albastri www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!
Cea mai fericita mamica de Andrei Nicolas (21.10.2009)

Mergi la inceput