Bazar umanitar ***cap 37***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mari, ce ghinion :( sper sa rezisti cu bine si tu si burtica

Pisellino, sa va ajute DD sa fiti bine acolo, ce veste extraordinar de incurajatoare si cred si eu ca aveti sufletele pline de sparanta !
Asteptam vestile bune de la voi !

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

galliciana, spune tu aici de ce zici ca vrei numai rochite baby doll? ca se potrivesc doar alea? e cumva rost de-o burtica cu bebel? sau te pregatesti?


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui arcadia

Am gasit si postul nerantulei
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=153891&REPLY_ID=6083566
ps: o sa pun si eu in curand la bazar hainute de bebe fetita (mai pe la sfarsitul lunii)



La mine tot nu merge, dar multumesc de lamurire .. acum mai am una: in postul acela, sau in zona .. am mai licitat, apoi castigat ceva? Ca daca tot e gaura neagra, sa stiu cat e de mare

Luy, nu-i nici o problema, iau botoseii, numai imi pare rau ca nu am stiut, i-as fi platit si pe ei si trimis. De lucrusoare de fetita eu nevoie nu am, doar placerea de a le achizitiona pe aici, ca ma asteapta cativa saci, fara exagerare, de hainute frumoase de la prietene
Dar, de exemplu, acum imi tot fac cu ochiul manusile de la tine, ai scris 12cm, dar iti dai seama cam pentru ce varsta sunt?
O sa platesc botoseii si ce am luat de la mamagiuliei si ce o mai fi dupa ce intra indemnizatia, ca acum nu mai pot ...

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si Cezara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Piselino inca nu stiu daca l-am primit sau nu, ca nu am cum sa verific. Eu zilnic, cu mici exceptii ca cea de ieri, sunt sechestrata in casa pana vine sotul. Diseara aflu si iti spun.

Multumesc frumos Mari! Multa sanatate!

Anca cu placere, sper sa ne putem vedea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Dodoleana cat este ala?




20 maria-ta,20


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

luna asta ne vine indemnizatia scurtata de-un picior? sa anuntati la care va vine mai devreme ca eu mi-am facut socotelile ce am de platit la bazar si mai scad 15 % din ea.


mari, tu esti o puternica .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

galliciana, spune tu aici de ce zici ca vrei numai rochite baby doll? ca se potrivesc doar alea? e cumva rost de-o burtica cu bebel? sau te pregatesti?


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii



hihihi, bb vine cand vrea, ce sa ii fac.....
si numai in alea......incap......
de la mar. 32...... am avansat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

fetele mai cele care sunteti la odisee cu Nushulica ce stiti de ea?ca nu o vaz deloc zilele astea Duminica a plecat de la mare si era ok o fi nascut sau s-o simti prost?spuneti-ne si noua care stiti ceva.

Diana, mami de Rares 30.04.2009
Bazar general pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dodo nu stiu ce naiba are online-ul meu de nu merge dar vreau si ala asa ca il poti pune in pachet ca achit cum pot sa intru

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

luna asta ne vine indemnizatia scurtata de-un picior? sa anuntati la care va vine mai devreme ca eu mi-am facut socotelile ce am de platit la bazar si mai scad 15 % din ea.


mari, tu esti o puternica .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii


nu deschide subiectul asta asa sensibil ca asta vb acum cu sotul ca intru in depresie acush cand ma gandesc ca iau indemnizatia micsorata de luna asta de parca nu eu am muncit pt banii astia

de David si 30+

Mergi la inceput