Albinute & bondari de mar-apr '07 (146)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Citat:
citat din mesajul lui madybulancea

Buna...am intrat sa il laud pe razvi care azi a invatat sa mearga pe bicicleta fara roti ajutatoare...el mi-a zis acu vreo 3 zile ca vrea si el pe 2 roti asa ca azi mi-am facut curaj si i le-am scos si a reusit.......uraaa....ink imi e frica sa nu alerg un pic dupa el,dar maine poimaine va fi mai bine!
MAINE VA MERE LA GRADI....


VA PUP SI NOAPTE BUNA!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi




mai Razvi, dar tu esti printre cei mai mici si deja mergi pe 2 roooooti??? BRAVO!!!

Bafta maine la gradi.


V-am zis ca mi un dor de rares de nu mai pot???? s-a intors de la mare si e la bunici...ma perpelesc nu alta


rares merge si el pe 2 roti dar pe bicicleta din aia fara pedale, se pune?! pe din asta cu pedale nu cred ca ar merge la fel


mama lu' Rares (23.03.2007) & Horia (21.06.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Salutare stup!!! Am revenit la casuta noastra. A fost bine in RO, vremea ne-a suparat putin, dar pana la urma ne-a placut asa mai frig.
Acum ne obisnuim la noua ora, noile paturi,camere, jucarii, oameni...
Amalia vorbeste mult mai mult, dar din pacate o luna de atentie constanta din partea bunicilor s-a soldat cu un rasfat exagerat. Avem de lucru si la asta.
Va las poze pt cine are vreme de ele.
http://picasaweb.google.com/ibianca2004/IulieRomania2010#
Nu am citit nimic din urma, dar nici nu am timp sa recuperez.
Va pupam, si sanatate multa tuturor!

Mami de Amalia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Joanna!!!!
Sanatate si multe bucurii in casuta noua!

Hai cu felia de tort langa cafeaua mea!!

Bianca bine ai revenit, chiar ieri ma gandeam la tine ca nu mai dai un semn. Am savurat pozele cu frumosii tai la cafeaua de dimineata, ar trebui sa-mi mearga bine toata ziua.

Mady grozav Razvan cu mersul pe bicicleta! Tinem pumnii azi pentru gradinita.

Giulia de ieri a revenit la cresa, dupa o jumatate de luna de gradinita particulara. Biata de ea nu vroia - i-a placut foarte mult dincolo si avea si de ce sa-i placa... Bucuria mea a fost ca in ultima zi a primit de acolo o diploma de "cea mai descurcareata".
Mi-a parut rau ca a trebuit sa o zapacesc asa... o jumatate de luna gradi particulara, luna august inapoi la cresa, septembrie gradinita noua. Dar n-am avut alta varianta, cresa a fost inchisa in iulie si noua gradinita e inchisa in august, asa ca n-am putut sa o mut direct.

Am vrut sa dau un raport mai amanuntit ....dar tre sa fug la servici.
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

buna dimineata!

multumesc pt urari duamna kit. poftiti la o bomboana, un suculet, o inghetata ... ! tort n-am. a fost prea cald.

sa aveti o zi ... racoroasa, dc se poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Ani duamna Ioana!!! sa fiti sanatoasa si sa va bucurati de casuta noua

mama lu' Rares (23.03.2007) & Horia (21.06.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuulti ani, Ioana!

La muuuuuuuulti ani, Vio!




www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=I Love DC&page=2" target="_blank">I love DC (ely-1.jpg)


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Ce-si mai serbeaza unele ziua si unele muncesc..... asa o fi si pe lumea alalta? unii se distreaza si altii muncesc?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Buna...LA MULTI ANI IONAAA!!!SA FII SANATOASA SI SA TE BUCURI DE MATEI!

va multumim ptr felicitari,ce sa ii fac daca el a cerut sa mearga pe doua roti...l-am lasat dimi la gradi fara nici o problema, l-am sunat pe sot sa il intreb daca nu cumva au sunat doamnele de la gradi,poate are nevoie de ceva....poate diseara reusesc sa il filmez cum merge pe 2 roti si sa il urc sa il vedeti.

Va pup si o zi racoroasa!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

absoluta ce esti duamna ofticata asa?
eu sarbatoresc prin munca. e bine asa?
doamne ... cata oftica dom'le, n-am vazut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

La multi ani, Ioana! Sa fii fericita si sa o lasi mai usor cu munca, asa cum ai promis odata. Sanatate si noroc!

Mergi la inceput