Bazar umanitar ***cap 36***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Da Elinia, si eu am pus suma maxima la un produs 20 lei, dar l-am achizitionat pana la urma la 12.5... Ducky, imi trimiti factura?


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna,

Va rog sa stergeti caciulita aceasta, am mutat-o in noul bazar.
Si cu asta am terminat cu produsele pe care le aveam aici, de acum se gasesc toate dincolo.

Azi nu am reusit sa ajung la posta, aveam coletele pregatite pt Nerantula si honeybaby. Mi-a fost rau si am sunat la serviciu ca-mi iau o zi libera, ca n-as fi fost in stare nici sa ajung pana acolo. Sper sa-mi revin pana maine - desi si acum zac , o sa ma bag imediat la somn, poate imi mai revin putin.
Imi cer scuze fetelor, promisesem ca trimit azi pachetele si ma simt prost ca nu am avut cum.

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 30+ cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Cris, era alta tipa la ghiseu care spre marea mea surprindere s-a oferit sa ma ajute fara prea multe rugaminti din partea mea. Zilele trecute eram din nou la posta sa intreb de colete si tipa de acolo , s-a uitat superficial peste avize, mai mult de ochii mei asa, altfel nu-mi explic de ce nu a gasit avizele, desi ele erau venite in posta inca de pe data de 23.07
Bine ca pana la urma totul s-a rezolvat, acum astept sa vedem cand primesc resul de avize pentru coletele care mi-au fost trimise.
Ti-am trimis un PM.

Luy, refacere rapida si multa sanatate. fetele cucuiete.


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Am ascuns toate fotografiile anuntate pana aici.
Am golit albumul de Licitatii, asta nu inseaman ca nu se mai paote licita aici.

Finalizatele sunt pentru: mari_paun si Lumi Nag


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina, mama lui Mihai (20 dec 2005) si a Mariei (21 nov. 2007).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

valentina inca astept PM-ul,cred pe marti trebuie sa dai o fuga la posta sa intrebi iar de colet

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

alexandrina- am bifat ca platit.
Sper ca maine sa ajung sa trimit coletul.
Anunt cand ajung la posta

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Ce sa-i raspundem?

"Buna,
Sunt andreutac de pe DC si as vrea in continuare sa ramana produsele oferite la bazar. Banii ar fi mers catre Marius Andrei, insa vad ca s-au reorganizat lucrurile si avand in vedere ca sunt si alte cazuri, mi-e indiferent unde merg banutii, atata timp cat pot ajuta pe cineva.
Din pacate nu am prea mult timp la dispozitie si accesez destul de rar forumul in ultima vreme, asa ca va lasa sa decideti voi cum este mai bine."


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina, mama lui Mihai (20 dec 2005) si a Mariei (21 nov. 2007).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Ce tari sunt adidasi, ii vreeeau
Dodo-pui - termosul pt biberon are polistiren in interior sau aluminiu ?

Lamuriti-ma cei cu PECU. Cand platesc mai pun 3 Ron in plus ? Parca asa am citit pe aici ...

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

luy- am primit coletul cu cartile, multumim mult. Sunt foarte utile mai ales acum in vacanta cand ploua si tot ploua.

Sper din suflet sa avem vreme buna saptamana viitoare sa putem merge o zi doua pe transfagarasan. Apropo ati fost careva prin zona respectiva exista ceva pensiuni in zona?

andreea.2009- mi-ai scris pe pm ca imi pui coletul luni( asta care a trecut). Nu vreau sa devin insistenta dar daca nu l ai pus pana acum te rog nu l mai pune pe adresa care ti am trimis-o ci iti voi da adresa de acasa peste o saptamana aproximativ]. Cele doua tricouri chiar nu vor mai fi folositoare in toamna cand vom mai reveni la socrii..

Mergi la inceput