Gasca de Constanta *118*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

Imi puteti spune unde mai pot gasi gresie si parchet in afara de Comercati, Practiker, Dedeman, Bricostore, Arabesque, Rorombig, Black Sea si str. Poporului?...nu imi place nimic..
Va multumesc anticipat!


Poate la Brick???Pe IG Duca ,vis-a-vis de fostul CEC nou(cel galben) era pe stanga un magazin albastru cu gresie si faianta numai de import.Incearca si acolo.Spor la cumparaturi!

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

si sanatate micilor bolnaviori! si noi am fost ieri la plaja, vlad a inghitit apa la greu, sper sa nu dam de belea, intr-adevar apa e prea calda, normal ca se inmultesc toate alea.

multumim de aprecieri asa-i, ne-am impartit copiii dupa chip, ca la caracter e total invers, miruna e cuminte ca mami si vlad zapa ca tati ref la liceu, in clasa am fost 30 fete si doar 3 baieti, i-am educat asa bine, ca au ajuns medici toti trei

dadi, noi am semnat condica la concertul Mika aseara, numai ca la noi fuse cam invers, adik eu am luat-o pe sus pe miru, ca sa am partener, o aglomeratie de nedescris, dar a meritat, are o voce de exceptie

kim, intr-adevar ai bifat cam toate locatiile, incearca totusi pentru gresie la delta design si parchet la piritex, noi acolo am gasit.

dana, drum bun la pitici, cam nasol ca cica iar se strica vremea!




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Kim, incearca si la Menatwork, pe Aurel Vlaicu, vis-a-vis de BlackSea, Real2. Au ceva mostre de parchet mai deosebite. Cred si cei de la BlaskSea comercializeaza asemenea produse, daca esti in zona ai putea sa intri. Ma mai gandesc, mai sunt firme mici/izolate.

Noi suntem sub tratament, tinem febra sub control. Nu poate sa manance copila mica, nici laptele nu-l bea.

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Multumesc pentru rapiditate!! Am retinut locatiile..nu stiu unde este Piritex..
Este f greu pt ca trebuie sa asortez parchetul cu gresia
Cristina sanatate si sa treaca repejor!

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Insanatosire grabnica puiutzelor bolnavioare.

Dana rum bun si astepam sa t intorci...sa fie vreme buna si sa reluam sedintele,
Kim stiu ca am trecut frecvent pe lang piritex...sper sa-mi amintesc exact pe unde-i sa-ti spun....daca nu o va face alcineva inaintea mea




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Bun gasit, va salutam si noi,desi tot mai rar...am mai tras noi cu ochiul,dar de scris...Felicitam pe toti cei care ati sarbatorit sau sarbatoriti un eveniment important,sa va bucurati din plin de toate momentele frumoase!

Noi iarasi suntem bolnaviori...aseara am stat pe la usile urgentei de am innebunit...Ionut tuseste urat si trebuia ascultat la plamani de un medic.Am intrat tare greu,cred ca dupa 3 ore si am primit un tratament...aseara nu facea febra,acum vad ca incepe...
Insanatosire grabnica tuturor bolnaviorilor!

Minoiu Mariana
-------------------
Aici il puteti vedea pe Ionut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

imi pare tare rau pentru prichindeii bolnaviori!

Revin cu amanunte despre treninguri, pentru ca se pare ca nu prea corespund masurile...am masurat insa pantalonii pana la tur si pana in talie si marimile sunt urmatoarele: marimea 54(pana la tur) cu 75(pana in talie) -combinatie oranj cu negru si 48 cu 65 combinatia albastru marin cu negru.Doar doua au ramas.Pe etichete scrie 3ani si 5 ani . Parerea mea ca sunt cam pentru 5-6 si 6-7 ani functie de cat de inaltut este copilul.

Simona...ooooo bine ai revenit! Mda...stiu...tocmai datorita fricii de necunoscut, parca ne bucuram, ca nu poate inca cc Costin sa iasa la pensie anticipat...si fara pensie nu facem pasul...ne dorim sa fie cat de cat un venit pana ne punem pe picioare. Acomodarea sper sa nu fie de lunga durata, tinand cont ca o avem pe sora mea si cumnatul si mai ales optam sa ne echivalam studiile din tara...speram sa mergem oarecum pe ppregatire nu la plesneala...
helloooo, strig catalogul!
Pai se poate??? Lulu, DanaAlex,Adinutza, Cornelia, LeeAnn, Happymumy, bettik, madamsadamy, inabubulina...am scapat pe cineva????Trec in carnetel absentele...Pai gata cu ,,inchisul ochilor''..asa o zi mai merge, dar de la 2 zile in sus...avetisment scris...dupa...facem conmisie de cercetare disciplinara

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

piritex este pe bd. mamaia, la parterul fostului complex mondial.

delta design se mutase parca de la victoria, undeva pe lapusneanu, prin zona trocadero.

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna ziua dragele mele! hop si eu. oricum absenta e trecuta in catalog,nu?
Crixia,Camelia,sanatate fetelor. cum se mai simt?
Noi pe fuga acum. ne pregatim de spectacol asa ca in seara asta iar suntem prin Mamaia.
Pupici!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t

Pai se poate??? Lulu, DanaAlex,Adinutza, Cornelia, LeeAnn, Happymumy, bettik, madamsadamy, inabubulina...am scapat pe cineva????Trec in carnetel absentele...Pai gata cu ,,inchisul ochilor''..asa o zi mai merge, dar de la 2 zile in sus...avetisment scris...dupa...facem conmisie de cercetare disciplinara



prezent, dar dorm pe mine...hai ca accept "mustrarea" ca prima formalitate respect cm

am citit tot, dar nu am putere sa scriu mare lucru, ieri mi-a facut sotzul cadou - 18 zile la spa, asa ca de azi am inceput serviciul - program 08-20 zilnic ...motiv pentru care, cu regret o sa zic pas la intalniri pe perioada asta si aman totul dupa 14 august (nu stiu cum si unde o sa-i las pe cei mici, caci ei se intorc pe 7 aug...sper sa gasesc eu o solutie)

Dadi bun venit Biancai multumim pentru capitol nou

Dodo T&T au plecat cu bunicii, eu am ramas in cta

sanatate bolnaviorilor, bun venit celor ce au absentat, toate cele bune
Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput