Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***231***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Fetele, vedeti ca inca incarc poze....in total sunt 483...aveti inca rabdare...pupilici....


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Gata...vizionare placuta


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

In pozele Luciei ma vedeti in calitate de actrita, ca m-a pozat nu gluma Cred ca mi-am ratat cariera

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

pana ma bag si eu la poze, vreti sa-mi spuneti ce pamparsi sa cumpar pentru mers la piscina?



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

GIANINA, eu am luat Huggies de pe net. Dai un search si iti da, e un singur site care ii are. Am intels ca au si la dm, dar sunt mai slabuti (desi mie nu mi s-a parut ca au facut mare branza) si nu aveau decat masura pana la 9kg

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

GIANINA, eu am luat Huggies de pe net. Dai un search si iti da, e un singur site care ii are. Am intels ca au si la dm, dar sunt mai slabuti (desi mie nu mi s-a parut ca au facut mare branza) si nu aveau decat masura pana la 9kg

Mami de minune mica






Gianina, eu i-am luat din carre4...si sunt pe marimi...eu am luat M, intre 9 si 15 kg.
Dar sunt jenibili, ca victor a facut pipi in carut fiind imbracat cu ei...si a udat carutul...deci...


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

pisik, gigelica - multi , multi
am si facut comanda pe net

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

acum am terminat de vizionat pozele
sunteti formidabile cu toatele+ sotii+copilasii din dotare

tare-mi mai sunteti dragi

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

GIANINA, eu am luat Huggies de pe net. Dai un search si iti da, e un singur site care ii are. Am intels ca au si la dm, dar sunt mai slabuti (desi mie nu mi s-a parut ca au facut mare branza) si nu aveau decat masura pana la 9kg



Gianina, eu i-am luat din carre4...si sunt pe marimi...eu am luat M, intre 9 si 15 kg.
Dar sunt jenibili, ca victor a facut pipi in carut fiind imbracat cu ei...si a udat carutul...deci...


Parerea mea e ca ideea cu ei e ca lasa likidele sa circule... in ambele sensuri. Adik nu tin decat kk... Considerand asa, mi s-au parut ok si cei de la dm (noi de-aia am avut, ca altceva nu am gasit... )



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

GIANINA, eu am luat Huggies de pe net. Dai un search si iti da, e un singur site care ii are. Am intels ca au si la dm, dar sunt mai slabuti (desi mie nu mi s-a parut ca au facut mare branza) si nu aveau decat masura pana la 9kg



Gianina, eu i-am luat din carre4...si sunt pe marimi...eu am luat M, intre 9 si 15 kg.
Dar sunt jenibili, ca victor a facut pipi in carut fiind imbracat cu ei...si a udat carutul...deci...


Parerea mea e ca ideea cu ei e ca lasa likidele sa circule... in ambele sensuri. Adik nu tin decat kk... Considerand asa, mi s-au parut ok si cei de la dm (noi de-aia am avut, ca altceva nu am gasit... )



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute


Soro, daca tot esti prin preajma baga si tu o poveste, o impresie, o treaba. Ca, am inteles, I love Dyuni, si mai departe?

Mami de minune mica


Mergi la inceput