FIV la Cluj 41

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna dimineata fetele!
O si o dedicatie
http://www.youtube.com/watch?v=BqhL6bBPVEU
Edennoa,sa vedem cand vine si alinuta,eu am inteles ca sta in ro o luna de zile.
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=sjb2h1mp1Vg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Buna!
Daca e cineva din Oradea, imi poate spune care e cel mai bun laborator de dozat betaHCG acolo? Nu sunt de acolo, dar ma voi afla in vacanta in zona la marele beta
Va multumesc

Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimineata!
Alinuta,fetele ce mai faceti?
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Hellau!
Am revenit acasa dintr-o mica ieseala la munte.
Bineinteles ca iar plua in Cluj
Ce intalnire?
Eu pe weekend nu pot.Am un botez si apoi pe sapt viitoare s-ar putea sa plec in vacanta.
Legat de intalnire, vorbim.
fetele
De asemenea si noastra.

Corina,in curand o fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna dimineata fetele!
Ce faceti,pe unde umblati?
Corina,eu imi fac timp oricand,cand vreti voi,nu e vorba de weekendul asta,ca nu stiu cand vine si alinuta,musai sa punem mana pe burtica.Voi cat mergeti in C.O.,2 saptamani?
Georgi,bruni,parintii mei sunt la mare,la constanta ,zic ca a fost vreme super fata de cluj unde a plouat in continuu aproape.
Fetele,va pup,eu sunt libera pana luni,in C.O.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinutaaa,pe unde umbli?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna ziua. imi cer scuza ca intervin. urmeaza sa fac fertilizare, dar inca sunt dilema asupra locului unde sa fac. am o intrebare: de ce la clinica din cluj pretul la fiv este considerabil mai mic decat la toate celelalte clinici din tara? as intelege o diferenta de 200-300 de euro, dar de la 800 de euro la 1500 sau peste? multumesc frumos pentru raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

.....sunt la apel
vreme rea in clujul asta si imi este o ciuda de mor ,cand au fost 35 de grade am limbat la serviciu iar acuma ploua
fetelo putem sa ne intalnim cand vreti voi ca eu nu mai fac scoala de soferi pt ca nu imi ajun 4 sapt si asa am

in rest voi?
eu caut disperata rochie pt nunta dar am colindat tot clujul si nimic....va pupacesc si astept vest de la voi


+6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edennoa spune:

sorinake ti-am trimis un pm
multa bafta orice alegi



Citat:
citat din mesajul lui sorinake

buna ziua. imi cer scuza ca intervin. urmeaza sa fac fertilizare, dar inca sunt dilema asupra locului unde sa fac. am o intrebare: de ce la clinica din cluj pretul la fiv este considerabil mai mic decat la toate celelalte clinici din tara? as intelege o diferenta de 200-300 de euro, dar de la 800 de euro la 1500 sau peste? multumesc frumos pentru raspuns.


http://infertilitateaeoboala.blogspot.com/

Mergi la inceput