Caseta cu bijuterii

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragelor,

La o sugestie primita pe PM (care dovedeste ca sunt influentabila la ideile bune trimise pe pM :)) - am inteles ca ideea cu diamantele la profil e foarte buna - ATUNCI - cand bijuteriile pentru umanitare, se VAND.

Deci, dragelor, as dori sa am o voluntara care sa urmeareasca ce bijuterii din caseta asta se vand, la bazar, si sa imi spuna, pentru a darui acel diamant la profil. Cine se ofera?

cu drag,


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Sau se poate face un topic nou unde fiecare vanzator de bijuterii sa scrie un mesaj cu URLul licitatiei. Iar pe baza acestor mesaje, sa se acorde simbolul respectiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

dragelor,

La o sugestie primita pe PM (care dovedeste ca sunt influentabila la ideile bune trimise pe pM :)) - am inteles ca ideea cu diamantele la profil e foarte buna - ATUNCI - cand bijuteriile pentru umanitare, se VAND.

Deci, dragelor, as dori sa am o voluntara care sa urmeareasca ce bijuterii din caseta asta se vand, la bazar, si sa imi spuna, pentru a darui acel diamant la profil. Cine se ofera?

cu drag,


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Pana acum, au fost vandute bijuterii donate de
- Dodo-pui
- corap
- Laura25
- madyrizi
- mihaela77O
- ellinia
- alex_andra
- pooh
- rall
- kariguld
- ADINUTZA
- arcadia
- cosminiq
- ancadragoman
- sdcristian
- dicristea
- cris_82


Posibil sa imi fi scapat unele licitatii. imi cer scuze in acest caz.


Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

SUPER Laura, multumesc mult. Foarte buna ideea rall, o sa facem un topic special.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ar mai fi o intrebare. cine primeste diamantul: cel care le vinde sau cel care le doneaza dar le da altei persoane sa se ocupe de vanzare?

deci Laura ne monitorizeaza . sa-ti faci catastif mare ca la bijuuri poate se incumeta lumea...

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

mad, ma gandesc ca logic e ca diamantul sa il primeasca donatorul, adica acea persoana care a cautat in caseta cu bijuterii personala si s-a gandit ca poate ajuta ....



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

mad, ma gandesc ca logic e ca diamantul sa il primeasca donatorul, adica acea persoana care a cautat in caseta cu bijuterii personala si s-a gandit ca poate ajuta ....



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook



Asa m-am gandit si eu, de asta am scris dicristea , desi bijuteriile donate de ea sunt la kid (si apar in bazar in contul lui kid).



Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

mda, e corect dar si cel care se ocupa cu vanzarea le expediaza pe banii lui. nu sunt in cauza, eu ma bag doar pt. ale mele, dar eram curioasa. de ex. kid le-a preluat pe cele de la dicristea.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dar si cumparatorii conteaza enorm, parerea mea

edit; sa nu intelegeti gresit, nu am cumparat bijuuri insa vreau sa fie apreciati si ei care au cumparat !

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ma incadrez la amandoua categoriile. mai mult la cea de cumparator . obsesia e in floare.


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput