Caseta cu bijuterii

Caseta cu bijuterii | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragelor,

Fiecare femeie are o caseta sau cutie cu bijuterii. Inele, cercei, bratari, lantisoare ... nici nu stii cum se aduna de-a lungul timpului atat de multe lucrusoare pretioase care ne leaga de un anume moment al vietii.
Si, daca ne uitam bine ... sunt multe pe care nu le mai purtam si stau acolo inutile si tacute in caseta (sau cutia) de bijuterii ...

Azi am dat drumul la Bazarul cu licitatii de la Desprecopii
A fost ideea unor fete inimoase de la forumul umanitare care fac multa voluntara de sisif, aducand si licitand hainute pentru cazuri umanitare.
Va invit sa imbogatim cu cate o bijuterie - pe care nu o mai folositi - Bazarul DC. Va puteti alege campania umanitara, un pret si data pe care o doriti pentru licitare.
Ciocanelul de licitatie va indrepta banutii obtinuti catre cineva care poate folosi altfel mica dvs bijuterie ...

Cautati in caseta voastra cu bijuterii? Incepem? ....



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

multumim !!!
eu sunt una dintre mamicile care prefera sa cumpere/ sa vanda de la/la umanitare.
imi place ca produsul cumparat de mine le foloseste copiilor mei si pun si un banut la copiii cu nevoi speciale.
de asemenea, produsele de la mine, in stare impecabila, pot fi utile altor mamici si ajuta si un copilas.

bijuterii am cumparat si mai cumpar. imi plac mult si nu ma pot abtine.
asa ca va astept sa licitez o bijuterie pe care voi nu o mai folositi dar care mie poate sa-mi placa.


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

a aparut prima bijuterie.

PS: toti cei care intra la actiunea Caseta vor primi un mic diamant la profil

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

o sa donez un colier de perle albe. nu sunt cele mai scumpe, dar cred ca se vor potrivi cuiva.
foarte buna initiativa! sper sa se gaseasca multe bijuterii!

Mirela, ptr tot ce faci posibil sa se intample.


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Este extraordinara ideea, o sa caut si o sa pun si eu o bijuterie in bazar. De multa vreme vroiam sa pun cate ceva la bazar dar ma impiedica distanta si faptul ca nu cred ca i-ar conveni cuiva sa plateasca o taxa de transport asa mare. Cum am stabilit ca mergem in Romania din nou in septembrie o sa am grija sa fac atunci livrarea deci ma inscriu cu drag daca se poate sa trimit atunci ce pun la bazar ( daca o sa fie cumparatori )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi_2005

Este extraordinara ideea, o sa caut si o sa pun si eu o bijuterie in bazar. De multa vreme vroiam sa pun cate ceva la bazar dar ma impiedica distanta si faptul ca nu cred ca i-ar conveni cuiva sa plateasca o taxa de transport asa mare. Cum am stabilit ca mergem in Romania din nou in septembrie o sa am grija sa fac atunci livrarea deci ma inscriu cu drag daca se poate sa trimit atunci ce pun la bazar ( daca o sa fie cumparatori )

BUCATARIA SYLVIEI
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde



Suntem cateva mamici care ne-am oferit sa preluam/distribuim colete mai voluminoase , doar trebuiesc aduse in tara

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Uau, deja am o oferta!
Super ideea subiectului, Mirela!



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

mirela nu ma pot loga cu userul meu si nu vreau sa imi fac unul nou

cum fac sa donez si eu niste cercei?

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Felicitari pentru subiect

Sigur mai gasesc si eu ceva pentru aceasta actiune.



Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

super idee! felicitari pentru initiativa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

multumim, echipa DC

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput