Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***230***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Buna dimineata si de la mine!Imbratisez cu mult drag mamicile mele preferate si ghioceii cei mai oachesi!
Am revenit si eu din concediu cu forte proaspete...
Nu am apucat sa citesc di urma, dar promit ca de indata ce timpul imi permite o voi face!

POVESTEA MIRUNEI
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=4912492545&albumId=98516507&ownerId=140250165" target="_blank">POZICI MIRUNICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata,
la multi ani celor ce-si serbeaz azi onomastica!

Celulta am si eu dar sincr imi e frica sa a uit la acele produs...caci sigur nu-mi permit,dar ata-i nu- sfarsit d tara.ASTA e da-s happy ca Bogdi mi-a facut progrese si pe perioda verii

Floric acomodare rapida la scarbici
all


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

neatza!

Inapreda...merci pt meniu, printat:))
da-le incolo de greseli de scriere...nu sta nimeni sa carcoteasca pentru astfel de amanunte, important e sa scriem
...si cum adica " mi se intampla tot mai des...o fi de la sarcina?"...astept imediat lamuriri, am pierdut eu vreun capitol, ceva..????



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

Niko....ce sa zic, tu stii cel mai bine...stii vorba aia: decat o viata amara si un trai nefericit...
trebuie sa te gandesti la toate, sa nu-ti para rau mai tarziu...poate mai bine doar sa va separati o perioada, sa vada si el daca i se face dor de tine, de copil...sa vezi si tu daca esti mai linistita singura...
si daca chiar daca hotarati sa divortati...poate abia dupa divort va dati seama ca nu puteti unul fara celalalt...am vazut multe exemple.

oricum ar fi...cantareste mult inainte sa iei o decizie, gandeste-te la copil si la tine in primul rand, cum o sa va fie voua mai bine...

te pup si multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Multam,

Tocmai ce culcai copilu', asa ca am si vreme si chef sa ma "lalai" la o cafea.


Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Neata,

puteti considera ca va dau cafeaua ca eu am facut-o de la 6. Vladimir trebuie sa semneze condica la uzina in fiecare zi la aceeasi ora.

Grea viata asta.

Noi suntem singurei pana maine ca Robert e plecat pe la Hunedoara asa ca ne facem de cap.


Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian are 1 an!
Ian 1 an +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pai grasa sint de la sarcina, nu ca-mi place sa maninc.
Cu burtoi am ramas de la sarcina, nu ca n-am eu chef de sport.
Celulita, tot de la sarcina.
Uituca...de la sarcina, of course.
Enervanta si cicalitoare, uneori in butoiul cu melancolie, de la sarcina, normal!

De ce n-as putea fi agramata tot de la sarcina?
De la aia de acu' 1 an si 3 luni, doar ce credeai?


PS. Azi nu gatesc nimic, la copil ii dau borcanel si iaurt.
Da' sigur de la sarcina mi se trage, nu de la lene...


Citat:
citat din mesajul lui uali

neatza!

Inapreda...merci pt meniu, printat:))
da-le incolo de greseli de scriere...nu sta nimeni sa carcoteasca pentru astfel de amanunte, important e sa scriem
...si cum adica " mi se intampla tot mai des...o fi de la sarcina?"...astept imediat lamuriri, am pierdut eu vreun capitol, ceva..????



Medeea


Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian are 1 an!
Ian 1 an +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

bianca - multumim de cafeaua ultra-matinala

curea - acum ma conversez cu ei pt rezervare

ina - te rog sa vii cu explicatii "explicite" legat de starea de gravideala

floric - sa stii ca eu totusi continui sa-ti tin pumnii pentru transfer

la subiectul cu celulita nu ma bag ca sa nu-mi stric ziua de dimineataLa mine cel mai extraordinar tratament a fost cel cu impachetarile in cioco - dupa prima sedinta am avutun tonus de parca fusesem o luna la sala sistematic... ca sa nu mai vorbesc de hidratare si alte alea ... in ce mare fel arata pielea dupa

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

ina-

...si eu care speram la altceva

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Tufetelor calatoare care ati fost in Italia la Rimini/Riccione/Bibione/Lignano/Lido di Jesolo?

Acolo vrem sa mergem anu' asta ca-i "aproape" . Mergem cu Ian cu masina.
Ce ma sfatuiti? Pe care sa o aleg?
Mie inca imi plac vacantele active, urasc "all inclusive-urile"> Vreau sa iau numai cazare si de mincat< sa maninc pe unde m_oi gasi la ora foamei>
Astept sugestii>

Pe ce_am apasat de in loc de PUNCT imi apare semnul MAI MARE< in loc de VIRGULA< semnul MAI MIC< etc?

Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian are 1 an!
Ian 1 an +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda


Pe ce_am apasat de in loc de PUNCT imi apare semnul MAI MARE< in loc de VIRGULA< semnul MAI MIC< etc?




pe butonul de concediu



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput