Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

purple hello

19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael



Vezi sa nu te intoxici cu vetamina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
purple buuna vetamina taasa de dimi merge numai bine
joann vad ca te-ai specializat in servit cafelili care place la noi am sa te recompensez cu o defilare Billie Jean




iona tocmai ce a plecat curly cu www.youtube.com/watch?v=vR7c5fnYVZY&feature=channel" target="_blank">delicatesa oana fii pe faza cand ajunge ca l-am rugat sa iti aduca si tie www.youtube.com/watch?v=lM2blGnv3FM" target="_blank">ceva sa stii ca nu-mi ramai datoare, el a fost un dragutz si a platit si pentru tine va faceti voi socotelile cumva

marami this is the propritar
io si fromosii mei va dorim o duminica faina



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

parpaal, ce face baietu tau cu ditamai armata de mujeres instructie???? moaaaaaaama da ce disciplinate e

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta ...sigur m-ati recunoscut in fruntea detasamentului

Citat:
poi tocmai mey iona ca stiu cat sunt de generosi si de gentili si de draguti, de aia accept sa plateasca ei pt tine

oana de acord ti-au lasat cecu in posta

purple nebunesti lumea cu vetamina noua asa de dimi mai ales 0:07-0:14 stiu sigur pe cineva

lisa merci pt delicate a fost preluata de la jumatatea drumului de liberianu..oana fii pe faza


Citat:
iona ce cautasi mey cu cafelili la ora aia???

joann am fost informata ca nu esti prin zona

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

parpaal, ce face baietu tau cu ditamai armata de mujeres instructie???? moaaaaaaama da ce disciplinate e



Stii cine e alea? E dispozitivul de paza de la GSS. Baietul meu doar trece pe langa ele. Normal ca iona repede s-a cameleonizat si s-a pus in fruntea lu dispozitiv sa ii atraga atentia. Momentan alea stau cuminti si se uita in zare..ca nu e comandantul de fata. La iona se vede de la o posta ca nu are ce cauta acolo..uitati-va cum sta cu picioarele si mai are si , cica e de treaba. ahaaaaaaaaaaaa.....Un lucru e bun, totusi...nu are permis de port-arma


P.S. ca am uitat sa zic de vetamina; de la ea mi se trage uitarea, de la vetamina care este. Poate trebuia sa o testez mai mult inainte de distributie..sa uit tot ce nu imi place.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
purple nebunesti lumea cu vetamina noua asa de dimi mai ales 0:07-0:14 stiu sigur pe cineva



ce www.mjworld.net/music/bad/liberian-girl/pics/picture3.jpg" target="_blank">liberianu mey iono, tu crezi ca il folosesc pe post de agent trasportator???? duamne fereste, ia-ti gandul de la asa ceva

iete acilea cu ce se okupa el



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


Citat:
se vede de la o posta ca nu are ce cauta acolo..uitati-va cum sta cu picioarele

punct ochit,punct lovit tocmai eram pa picior de plecare cu comandantu pentru a premi instructiunile in particuler..permis am armamentu e doar pt mujeres

purple,ti rog,sa-i scazi doza de vetamina lu lisa ca nu o vad bine cu atata si

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay



mey ce e aci???? vetaminizare in masa? da ma rog de la ce v-ati devitaminizat??? concret sa vedem de aveti permis pt vetamine, ca voi cam abuzati de ele din cate vad

iona ce cec in posta visezi mey??? sau spui asemenea aiureli ca sa subliniezi ca ai nevoie de vitaminizare? nu am cutie postala mey, aci la mine e totala transparenta. da stai calma, deja am decutat cu baietii tai, deci nu mai fa planuri ca intalnirea s-a produs deja, problemu e rezolvat

cafea cafea.....JoAnn...deci saptamana asta ce incepe maine...pa limonada. sa vad eu cum te discurci cu cafeaua pe canicula

in rest....marami vad ca ai facut cunostinta cu propretaru

lisa moltomesc pentru ce mi-ai trimes....am aflat doar ce era, ca iona ainbterceptat tot si a oprit pentru dansa, ca i-a placut . molomesc oricum pentru intentie

parpal vetamina ce ajuta uitatu sa imi dai si mie ca stiu eu ceva ce tre sa uit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
cafea cafea.....JoAnn...deci saptamana asta ce incepe maine...pa limonada. sa vad eu cum te discurci cu cafeaua pe canicula







oana cafelili era pt. fete....nu te lasa indusa in eroare de espresia " mai servim o tura"....
acu na...daca tii musai maine servex neste limonada, da sa nu vii dupa aia cu ....





19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue
Stii cine e alea? E dispozitivul de paza de la GSS. Baietul meu doar trece pe langa ele.


ahaaaa...am inteles un singur lucru nu precep cine e comandantul si ce treaba are iona cu el... e bine totusi ca foloseste okii de protectiune cand se uita la baietu tau
Citat:
purple,ti rog,sa-i scazi doza de vetamina lu lisa ca nu o vad bine cu atata si

mey, sa stii ca respect ezact ce scrie pe prospectu lu vetamina nemik nu iau in escess spre deosebire de tine care nu te-ai multumit cu delicatesa ce ti-am trimis-o ba ai oprit-o si pe a oanei




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput