Bazar Umanitar * 34

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

i-am trimis pm sabinei, chitanta e prea ....."slaba" pt scanare....
nici tus nu mai au astia.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna.
Confirm si eu plata lui Nerantula-15lei
si plata lui Serialbastre-65 leiptr carut




Bazar umanitar
Ajutor ptr Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Micaalsa, imi poti spune ce dimensiune are si ce stie sa faca acest pistol?

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si Cezara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Anca, am primit pantalonii si multumiri pt bonus. Insa data viitoare te rog sa specifici starea exacta a lucrurilor Pantalonii sunt frumosi de numa`, insa inchizatoarea este rupta cu material cu tot si voi incerca sa o recos cumva pt ca Giuliei ii plac foarte mult, evident, cu atatea diamante

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

vaiiiiii nu pot sa cred ,chiar nu m-am uitat la ei in zona aia si crede-ma ca nu a fost nimic intentionat.O sa iti trimit imediat banutii pe ei ,da-mi pe Pm un cont sa ii virez.Inca odata milioane de scuze

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am achitat azi tot ce aveam de achitat la BRD, astept confirmarile si totusi scriu si produsele si link-urile aferente acum, aici deci:

R293 http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/FINALIZATE#5476629663198229362 --21 lei(18+3) pentru ionela

M41 http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/FINALIZATE#5486723984978354450 30 lei(27+3) leditia pentru david

si

I279 http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/FINALIZATE#5486614345751173842-11(8+3 ) lei alexia


Astept confirmarile.Au fost platite de pe initialele mele DG, azi.

Am vrut sa achit si la BCR dar era o coada ca am renuntat, oricum voi achita inainte de a pleca in concediu mai greu va fi cu coletele dar vedem ce si cum dupa confirmari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Mercedes,la mine nu se vad.Nu vrei sa trimit camasa la Daria si o iei tu dupa co sau cand poti?
Confirm imediat ce se vad banutii.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Bazar general

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Buna, fetelor
Mai din umbra, mai din aburi de caldura maaaaaare, va urmaresc si eu.
Piticii sunt aproape terminati cu regimul. Mai cateva zile si dam startul la mancat de toate.
Si acum legat de bazar...
Stiu ca fiecare din noi sta prost cu timpul, fiecare din n motive. Dar...eu am hainute achitate din si castigate din 3.05 luate pentru finuta mea, care nici acum nu au ajuns la mine. Ce credeti ca e potrivit in acest caz? Am vorbit, am trimis mesaje etc, mi s-a spus ca o sa...si gata. Daca se mai amana nici nu stiu ce rost mai are sa le primesc, sincer. In principiu si finuta mea creste iar halatul de baie de exemplu era pentru vara asta. Ce sa fac? Deja incep sa ma simt eu naspa ca sunt asa insistenta cu cami_antonia.

Astept sa se plateasca din produsele castigate de la mine si apoi voi face pachetele si le trimit luna asta mai pe final. Pot sa va grupez cate doua-trei din acelasi oras?


Multumesc

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

a...mai ceva...Rhyanna, o adresa imi trimiti sa pun si bluzica ta la posta cu restul?

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leditia

Mercedes,la mine nu se vad.Nu vrei sa trimit camasa la Daria si o iei tu dupa co sau cand poti?
Confirm imediat ce se vad banutii.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Bazar general


leditia- nu stiu cum e cu bancile am achitat dupa ora 16 la banca deci poate vei vizualiza doar luni, habar nu am.
Am intrebat o ieri pe daria dar din cate am inteles nu are nimic de primit si chiar nu vreau sa faca un drum la posta doar pt. mine.
Eu voi fi la socrii in jud mures cred 2 saptamani de joia viitoare si cred ca va voi da adresa de acolo dupa confirmarile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Confirm plata lui Mercedes 21 lei
Azi am trimis si eu pachete ptr:
Carminabulina
Valentina
Flowers
Sweetyana
Crisis81
Cris_82
Alex@Sara

Mai trimit o serie de pachete pe marti,miercuri.




Bazar umanitar
Ajutor ptr Ionela


Mergi la inceput