BV Anagia,Carmen!Hai Ela,Ana,Victo,Crispro! (163)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Carmen am dormit un pic, am dat de papa la bebe si cand colo...hop tzop tu te duci sa nasti

curaj mamico, in cateva ore o vezi pe micuta leti!!

e mai bine asa, ca nu apuci sa te gandesti prea mult

sa ne dai de veste cum a fost intalnirea cu mica printesa si cum esti tu dupa operatie! sa te refaci repede si bine! sa ai laptic din belsug si printesica sa fie sanatoasa si papacioasa!

ma gandesc cu drag la tine!

mami de brotacel Andrei Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Bumble hai sa le combin eu : fac diseara o cina picanta,cu vin rosu de tara de ala bunnnn,dupa care dus fierbinte si hardcore.Daca nu merge flotarile le las pe maine.Daca nici astea ma duc la vecinu de la parter sa il ajut cu mutatul mobilei inapoi in casa..
Daca nici asa...ma supar pe junior si punct

Carmen sincer e mai bine asa ca te-a luat prin surprindere,nu mai ai timp sa iti rozi unghiile la noapte.
Relax,totul va fi bine,in cateva ore iti vei tine in brate mult asteptata printesa,toate durerile vor trece cand o vei vedea.
Va fi un sentiment unic,de nedescris.
Am emotii eu ..brrr
Ha ha mai tii minte ca zilele trecute spuneai : fetelor eu pe vineri ma vad ca nasc.
Vezi?Ai fost pocita.Din pacate cezariana dar e mai importanta sanatatea fetitei si a ta.Lasa,te vei recupera rapid si frumos,o sa vezi.
Asteptam vesti



40 FIX cu
HAI BEBE PAUL CHRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana. spune:

Mersi mult fetelor pt incurajari.
Am niste emotii pt maine.
Azi am zis ca ma odihnesc dar tot nu am reusit(eu inca mai sper sa reusesc sa ma mut inainte sa ies din spital si e o gramada de treaba de facut)
Nu-mi vine sa cred ca a trecut asa repede timpul, nici de bagaj parca nu-mi vine sa ma ocup.
Intr-un fel era bine pe vremuri ca se nastea cu moasa acasa ca nu mai exista stresul asta,dar si daca se intampla ceva...doamne fereste
oare exista mamica sa se duca linistita si calma la nastere?


39+ cu
DPN 18 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Ana nu cred,toate avem emotii,e ceva normal sa fim nelinistite caci vom da nastere fiintei ce a crescut timp de 9 luni in pantecele noastre
Nu fi nelinistita,totul va fi bine.
Sa dea DD sa ai parte de o nastere usoara,sa fiti amandoua sanatoasa si sa te recuperezi imediat.
Vaii maine e ziua cea mare

Mult noroc



40 FIX cu
HAI BEBE PAUL CHRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

CARMEN FII FERICITA CA IN CURAND O SA-TI TII PRINTESA IN BRATE, ITI DORESC O NASTERE CAT MAI USOARA, REFACERE CAT MAI RAPIDA SI LETI SA VINA SANATOASA SI PAPCIOASA

Corina, fericita mamica de Tudor Andrei
http://happyrooms.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

oaaaaaaaaaaaaaaaau,CARMEN AZI ????????????????
Sa fie totul bine,iubita,sa nu iti fie frica,sa fie Leti bine sanatoasa si tu sa te recuperezi repede !!! Sa ne dai vesti imediat ce poti ,sa stim ca sunteti bine !Leti si-a ales ziua de nastere !!!!!!


vai si de maine cati delfinasi aparrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!

35+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Coteasca, Aelita, asa e si-a ales in urma tuturor emotiilor !!
Ca maine, ca sapt viitoare, ca una alta, pana la urma a stat cuminte si a zis AZI!!
Pe ultima suta de metri cu pregatirile, tocmai am pus periuta de dinti in trusa, crema si il astept pe sot sa mergem la clinica putin mai tarziu!!

Racusor ar fi bine sa pui corset, cel putin asa mi-au zis mie , ajuta in primul rand burtica si nu ai dureri, sau cel putin nu asa mari ca tine totul fix si ajuta uterul sa se retraga mai repede!
Acum vezi cum esti!

Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
37+ cu
AMR 4 ORE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Hai Carmen nastere usoara..azi o vezi pe Leti cred ca abia astepti

Hai Ana

Hai Ela

Matusa-cred ca deja a nascut asteptam vesti



azi am calcat o parte din hainutele delfinasului ce mici sunt

a si mai avem o problema tot nu ne-am hotarat cu numele..eu vreau David tati Rares..Antonia bebe strumf
dati si voi cu parerea...David sau Rares ?


Bamboletta 33+David si Antonia-Gabriela(1 nov 2006)
AMR 6+ pana vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Eu aleg bebe strumf
DAVID ...imi place de mor



40 FIX cu
HAI BEBE PAUL CHRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

DAVID imi place muuult, era si pe lista mea cu nume de baieti just in case e puternic!! si daca vine Leu atunci e mai mult David!!!, eu dau si argumente pe langa pareri

Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
37+ cu
AMR 4 ORE!!!

Mergi la inceput