Masaj in Baia Mare-unde?

Masaj in Baia Mare-unde? | Autor: michelle7

Link direct la acest mesaj

Buna , ma intereseaza un salon unde se poate face un masaj de calitate de relaxare/ terapeutic etc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yvon spune:

http://www.missbeauty.com.ro/index.php?pag=masaje

uita-te un pic aici,
eu n-am facut masaj de relaxare, am facut cateva tratamente (impachetari, sauna), dar fetele sunt dragute si profesioniste.




---------------------------------------------------
''Daca poti, fii mai intelept decat altii, dar nu le spune''.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

merci. am incercat azi Freya. A fost OK dar se vedea ca nu stie unde sunt muschii.
Stie cineva ceva despre reflexoterapeutul/ fizioterapeutul de pe Cosbuc vizavi de billa ( imi scapa numele). am incercat sa ma programez azi la el dar nu era liber decat peste cateva zile...E chiar atat de bun daca e asa ocupat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PUP_ME spune:

super misto salonul , am fost la cosmetica si la masaj , am ramas placut impresionata , deja sunt la al doilea abonament la masaj , recomand cu caldura studio INDIGO , e pe victoriei 96 sus la etajul 1 , mai multe detalii nu stiu decat numarul de telefon al tipei care-mi face mie masaj 0757708404 -Gabriela o cheama si la cosmetica e o doamna foarte simpatica , in rest nu stiu ce salon sa va recomand ca pe unde am mai incercat nu mia prea placut sau au fost tariferele mai mari ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gcatalin spune:

Buna , m-ar interesa si pe mine numarul de telefon al maseorului de pe str. cosbuc ( zona bila). rog sms la 0732309138 sau pe mail gicucatalin76@yahoo.com. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gcatalin spune:

reflexoterapeutul/ fizioterapeutul de pe Cosbuc vizavi de billa Baia Mare

Mergi la inceput