**Buburuze de 2009 in actiune (25)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

intru mai pe seara sa va raspund in parte la fiecare,deocamdata am intyrat sa ma laut ca mi-am luat niste sandale albe care sunt mortalecum le-am vazut pe raft mi s-au lipit ochii de de ele ca daca ma batea cineva cu biciul ud si nici nu ma misca de acolo

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Cris sa bagi si o poza cu ele, sa le folosesti sanatoasa...la mine urmeaza tura 2 de smotru, acuma a venit mami dupa Raresel si ma duc sa bag tare.
Va pup

Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica

Rareselul a implinit un anisor
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

cris-baga si tu niste poze cu sandalele ca mai facut curioasa,sunt mai rau ca babele,sa stii!
lavinia-soro,spor la treaba,suntem pe acelasi calapod si eu l-am trim pe barbatimi-o afara sa ma apuc de treaba in casa,mai am ceva geamuri,ceva prafuff ca tare bn mai e cand mai ai si o alta ocupatie
cuscra-ce faci fato,te ascunzi dupa tufis sa nu dai de baut?!
picky-vb lui cris,ceva poze cu micuta pletoasa nu ne servesti?ne bucuramn si atunci rar cand mai intri pe la noi
atat am tinut minte,atat am scris,hai sa va pe toate de nb

aaaaaaaaaaaa,cris,spunea-i ceva de gradinita,sau nu am inteles eu bn?pei cum poti sa dai fetita la gradinita,ti-o ia asa mika?sau am inteles eu altceva,ca sunt kam in cap de-o vreme,azi mi-am mai revenit putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

haideti la o ,perfuzabile pentru doritoare,trabuce pentru tutungistele inraite si vougue pentru incepatoare

iry stai ca acum vine si la noi caniculao sa transpiram si sub limba...rebekuta cum suporta caldurile alea??da,spuneam ca dupa ce termin concediul cu tero sa o duc la gradi. iar zilele astea sa incep deja sa caut,si in cazul in care gasesc una cum vreau eu si merg saptamanal cu miru cate 1 ora pe zi ca sa ne acomadam si sa nu fie greu atunci cand oi incepe munca..sunt cele particulare care iti primesc copilul si daca are 1 an jumate,dar si scorul e pe masura 200 euro,dar la salariile raportate de la noi e fffff mult si putini isi pot permite
lavi ce-at patit fetelor cu atat smotru???ia lasati-o mai moale ca nu vine papa de la roma in vizita de cuartezie

bai frate,babele sunt mici copii pe langa voi..curioaselorrrrrrrrhai ca o sa fac poza la sandale si o pun

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Lavi-spor la curatenie,sa termini repede!Raresel ce mai face?
Reby-nasol cu canicula dar si de ploi ne-am saturat.Of ce mult te bucuri tu ca aveti preot roman acolo iar noi care avem aici nu prea dam importanta-vreau sa zic ca nu prea ne facem timp sa mergem la biserica,cel putin eu ca sa nu generalizez.
Cris- sa porti sanatoasa sandalele,si eu mi-am cautat sapt trecuta dar nu m-am decis la nici un model asa ca am ramas tot cu cele vechi.
Am avut o noapte de cacao cu nu stiu cate treziri si maraieli ca imi venea sa-l bat pe Andutu.Nici acum nu stiu ce a avut,el care doarme toata noaptea-nici cald nu a fost,nici foame nu-i era,nici sete.Ce-i drept e ca ii curge un pic nasucul dar nu cred ca asta e cauza.Ma gandesc ca s-ar putea sa-i mai dea veun dintisor(avem deja 6) dar om vedea.
Va pup pe toate!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

nu am decat 2 poze la sandale,dar uite ca ma tin de cuvant
http://picasaweb.google.ro/104295494406496657483/ConfirmarePlataDeLaCris_82#5494487432276374738

simina eu le-am luat de la leonardo si am dat destul de mult pe le cu tot cu reducerea au aia de 50% dar macar sunt okcred ca vreun dintisor va face si voua probleme
fetelor,tineti minte cand spuneam ca astreptam sa ne iasa un canin sus in dreapata??ei bine,doar ce am descoperit in gura lu' fi-mea o ditamai MASEAUA sus in stangasi e jumate iesita

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Plecam la mare..................uraaaaaaaaaa..dar in august...adica pe 2 noaptea....si sper saa fie vremea buna...am inchiriat un apartament in constanta,aproape de mamaia....si abia astept.Atunci isi poate lua concediul sotul meu.....

Eva abia asteapta..zic si eu........abia astept eu...si as vrea sa o vad in nisip.....cu lopatele punandu-si nisip in cap si dand cu picioarele in apa..
offff Cris eu cred ca tu esti satula de mare iar eu nesatula..intotdeauna am fost de-a binelea turbata cu marea..


va pup.....avem tricicleta noua...




Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Buna fetelor,

Astept sa se trezeasca Maria si somnul 2 si am intrat sa va spun ca suntem bine, nu avem inca dinti si dormim destul de bine noaptea. Asta pana la proba contrarie ca totusi azi noapte a fost cu cateva treziri. O doare pe scumpa mea gurita ca stiu ca urmeaza dintii, plange seara cand trebuie sa adoarma si cand o dau cu dentinox adoarme aproape instantaneu.

sarbatoritilor din ultimele zile si de azi

pupici

Carina de scumpete de in Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

http://capy72.mondozoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Salut!
Apar si eu dupa 100 de ani,dar gangania asta mica numai agatat de mine sta.Acum merge singur in piciorute si pe afara,dar,na,trebuie sa stau dupa funduletul lui ca tot mai da cu bucutele de pamant.
Off,noi duminica avem nunta si sincer,abia astept pentru ca stiu ca va fi una super faina,mirii sunt prietenii nostrii.

carinablanca vai saracuta de ea,off,Razvan a meu,se trezeste pe la 2,se aseaza in fundulet si imi arata/spune "ata" la TV,sa-l deschid,am ce ma "lupta" cu el pana il adorm iar.
eumada yyoooiiii ce fain,te duci la mare,vreau si euuuuuu da nici o sansa anu asta sau cine stie poate mai in toamna.
Merci pentru urarea de miercuri si La multe lunite si Evei.
cris faine tare sandalutele,si eu mooor dupa sandalute albe.Hai sa ma laud,mi-am cumparat si eu niste hainute de nunta de abia astept sa ma imbrac.Nu stiu de ce,dar am ales combinatia de alb -negru,o fustita super strampta neagra si bluzita alba cu curelusa in talie si spatele golvoi pune poze dupa nunta.
Simina of,of,ce ne facem cu strunfiti astea,si noi tot 6 dintuci avem.
lavinia spor la treaba

LA MULTI ANI SERBAN ALEXANDRU!pentru ieri,sa cresti mare si frumos!
Gata,fug sa-i fac baita la pitic si sa-l bag la somnic.M-am cam mocait eu in seara asta si cam tarziu ii fac baita,dar se iarta

pe toate!



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

haideti la o cana de ,perfuzabile ,trabuce si vougue

mada eu sa ma satur de mare??????????niciodatachiar sa ca nu ma duc sa fac plaja,eu ador mare si nu pot sa ma mut la munteeeeeh,mai e putin pana pe 2 augustsunt sigura ca evei ii va pacea enorm joaca in nisip
carina offfffffff,pui micpupam gingiuta mica sa iasa dintisorii mai repede si as nu va mai chinuie atata
adina moamaaaaaaaaa,da ce bucata buna te faci la nuntamusai pozeeeeeeeee ca eu fac cat 2 babe curioase..ce fain,s-a dat startul la mers al prichindeilor

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput