**LMA Marc - zmeurici de iulie-aug09(44)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Of mai Blanca ce sfarsit de vacanta ati avut. Sper ca restul a fost ok si ca v-ati distrat bine. Cu greutatea va recupera repede cand incepe sa manance bine. Lauriciul meu are 7,5 kg. Irina are 8,5.

de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Blanca imi pare tare rau ca nu ati scapat de kk moale si ca ati ajuns internate. a scapat de virus? hai ca se va pune rapid pe picioare, sa vezi ce bine va lua in greutate numai sa ii revina pofta de mancare. sanatate si lui J ai si tu grija de tine.
Ylla si seara e ok sa te plimbi pe faleza...noi cred ca atunci vom face aerosoli ca la 6 dimineata nu sunt sanse.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

La multi ani cu multe bucurii!Alexandru, Bianca, Darius, Serban .
Blanca, cum se tin toate scai de voi, iubeste fata si sa vezi ca isi revine ea si tzitzi doar de alint e mai buna decat orice medicament. Treceti voi cu bine. Sanatate la toti trei! Eva mica.
Giova,hai cu pozele. Plecam duminica, si o sa ne oprim undeva la munte, cautam un loc frumos(noi cu cortul), apoi incet, cat de incet se poate spre Bucuresti. De acolo la Vama unde trebuie sa rupem turta fetei. Vrem sa ne uitam si de o casuta mica undeva intre deal si munte, la tara. poate gasim ceva sa ne placa. Dupa ce face fata un an o intindem cat de repede putem spre Italia. Cam asa am vrea noi. Sper sa fie fata bine si sa nu ne faca surprize.
Am terminat bagajulfiecare cate o geanta micacu haine si cutii cutii cu mancare. O cutie imensa cu borcanele pentru M-C. In mai cand am fost in Buc am ramas fara si a trebuit sa cumpar. ce preturi. Asa ca acum am un borcanel pt fiecare zi. Stam 6 saptamani.
Fata a adormit cand i-am dat lapticul si tare nu mi place pentru ca nu pot sa o mai spal pe dinti. Incerc eu ceva dar ma simte si intoarce capul. Voi cum va descurcati cu spalatul dintzocilor?
Va Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

La multi ani, Alexandru!
La multi ani, Bianca!
La multi ani, Darius!

La multi ani, Serban!

Blanca, bine ca a trecut.
Ungaras, drum bun, vacanta frumoasa!

Alinutza si lucialu, cuscrelor, voi pe unde umblati ca n-ati mai dat un semn de mult tare...


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

LA MULTI ANI !!!! SERBAN
Sa cresti mare si voinic, sa fii sanatos si sa ai mult noroc in viata!!!!


de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

La multi ani, Alexandru!
La multi ani, Bianca!
La multi ani, Darius!

La multi ani, Serban!

-------------------------------------------
Mami de Eva Ilinca 25.07.09
"Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo

My precious baby girl...
Bubi mic poze...din burtica si din afara ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Aici si pozele noastre din concediu : Bulgaria litoral 2010

-------------------------------------------
Mami de Eva Ilinca 25.07.09
"Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo

My precious baby girl...
Bubi mic poze...din burtica si din afara ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

Blanca sunteti tare frumosi,Eva a fost o dulce bb si acum domnisorica e si mai dulce. poza cu halba de bere e nostima si vad ca i-ati dat unda verde la discoteca.Imi pare ca v-ati bucurat de vacanta. Frumosilor!
MQQM multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Bun regasit mamici!
Va multumesc enorm pentru urarile de ziua mea! N-am disparut chiar de tot, azi mi-am luat laptopul in bucatarie si sunt alaturi de forumistele DC.

Nu e timp, asta e motivul...sa nu credeti ca m-am simtit exclusa sau prea experimentata de m-am retras, NU, nicidecum, cu toata sinceritatea va spun ca-mi este tare greu sa intru...caci nu e doar o intrare, ma lungesc, citesc, ma bag in discutii, ca ma stiu, asa sunt eu "vorba lunga", "omul detaliului" asa ma numesc prietenii.

Ana mea imi ocupa mai tot timpul, asta si pentru ca ma impart si pentru Alexia. Acum cea mare e in vacanta si incerc sa fie totul bine. Nu vrea la bunici, vrea totul cu mine: la plaja, la piata, acasa.
Ana e in explorare, incearca sa mearga, tinuta doar de o manuta. E vesela, nu avem prb cu mancarea, somnul. In schimb tot suge degetul la culcare si in somn, iar hemangiomul de pe spate nu da semne de retragere.
In rest ma rog de sanatatea celor dragi, ceea ce va doresc si voua!

Va las cu bine si sper sa pot reveni/ recupera discutiile voastre! va pup!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bely spune:

Serban La multi ani, sa cresti mare sanatos si sa-ti bucuri parintii
Blanca imi pare rau prin ce ati trecut, multa sanatate Evei cat despre greutate Patricia are in jur de 7.600-7.700 zmeurica mea nu vrea pune pe ea si pace, asa ca sanatoase sa fie ca in rest n-avem ce face. Vazut pozicile,superbe, sunteti o fam. frumoasa si fericita

Mergi la inceput