Cafea cu aroma de femei si de bebelusi-115

Cafea cu aroma de femei si de bebelusi-115 | Autor: ramyteo

Link direct la acest mesaj

Poftiti la cafelute bune gustoase...de toate aromele...de calitate...cea mai buna cafea din lume...pooooftiiiti la cafea!!!!!!!








Suntem mari

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Raspund aici.
MAru slaba ca o gazela...mmm...te las sa zici numa ca...chiar sunt putin cu sunci si sa iti zic si de ce...am incercat ieri sa ma imbrac intr-o fusta mini cumparata de sotul meu...nu chiar acum...nu e foarte mini sa nu te gandesti la asta...e cam la jumatatea piciorului dintre genuncgi si partea de sos...asa...si nu imi sta bine din cauza ca imi ies suncile de pe picioare in evidenta...ca sa nu zic ca luasem un tricou stramt pe mine si mi se vedeau colaceii...si iti dai seama ce aiurea ma simt asa...mai ales ca eu am fost o slabanoaga inainte...si purtam ce vroiam ca stateau toate bine pe mine acuma....nimic nu mai imi place
Si nu ma bate ca numa vreo 3 kg vreau sa dau jos Tu ce mai faci, ce mai lucri??
Dodo ce fac puiutii???


Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna si multam de

Citat:
citat din mesajul lui ramyteo

Dodo ce fac puiutii???



ce pot face decat sa roada ficatei de mama iar ieri asta faceau


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

draga ramy, arati foarte bine si stii asta!
Eu ce sa mai zic, ai?
Am slabit 30 de pounds, mai vreau 10 jos si nu se duc, indiferent ce as face...Pentru vreo 2 luni m-am resemnat, dar acum i-ar mi s-a pus pata!
Eu tot la Toronto imi mut selful zi de zi, jobul evolueaza si incepe sa imi placa si mai mult....Copilul a terminat clasa a 9a cu rezultate bune, mult mai bune decat as fi crezut acum un an, a crescut ca din apa (am ramas cea mai mica din casa). Merge la inot, vrea sa mearga si la dans, si va trebui de saptamana viitoare sa gasesc o solutie pentru asta...
A, si a trebuit sa imi pun ochelari...se pare ca muschii de la ochi sunt extrem de slabiti, ochii in sine au vedere f buna 20/20, dar pentru ca muschii ochilor isi slabiti, vad dublu, am nevoie de cateva secunde sa focusez imaginea...alti bani, alta distractie...
Acum ne-a gasit sa cautam sa inchiriem un cottage sa mergem un weekend prelungit, pe malul unui lac, doar sa dormim, pescuim, balacim...mancam :)

eh, o sa treaca vara repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Maru,,te vad cam rar in cafenea!Salutari la toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Dodo ce dulci sunt...dragii de ei ce de lucru aveau
MAru felicitari baiatului, e foarte bine ca vrea activitate. Numa doi centimetri de grasime, no ii bine asa? cred ca li s-au pus pata la varsatoare,( ca din ce stiu esti varsator si tu, nu?) vor slabe mai am o prietena si ea e la fel, vrea sa arunce suncile jos
Iahim pai da...te iei de Maru dar dumneavoastra doamna??? Pe unde umblati? Ce iti face flacauasu???
Noi am umblat azi toata ziua, am fost la circ cu Teo acum seara...ne-a placut, poate apuc maine sa va pun doua trei poze.
VA pe toate!!!


Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Hai ca de dat jos din suncute am mai dat...nu mai plang asa tare...hi hi ia uitati-va la noi mama, tata si fica
http://community.webshots.com/album/578146880YYMzYw
O duminica placuta la toate va doresc!!!


Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Am mai venit cu poze la voi de azi, ca iar ne-am facut de cap
http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b57404700eb5f2e128a8ab
http://family.webshots.com/album/578149470OfjOhG

Va tzuc pe toate!!!


Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

ramy, aratati excelent!
da, sunt varsatoare...

azi am fost la festivalul turcesc, am vazut dervisii invirtitori, am mancat bunatati: sishkebab, baclava, cafea turceasca, cataif, si sarailli...yummy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

NEata.
Mersi Maru
Da ce te-ai delectat nu gluma, super mai da nu ai mancat mult, nu? Ca sti tu...cu depunerea... eu vorbesc...ca aseara pe la 19 am bagat o farfurie de ciorba si un bol de fulgi de porumb cu lapte batut nu ma mai vedeam oprita...pfoaiii...
Doua zile la rand nu am facut sport dar in schimb am sa fac azi, recuperare ca nu se mai poate.
va pe toate!!!!
Dodo ai fost aproape de inundatiile ce le-a aratat la televizor???
Am vazut la Constanta in oras ca era apa pe strada...aio si Tibi mi-a zis ca oare nu esti pe aproape???



Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Fetelor va rog din suflet votati si voi??
Nota moderator: respectati regulamentul forumului privind concursurile de pe alte site-uri

Mergi la inceput