Dovlecei frumosi de sept-oct 2009 *164*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

IRINA multumim..

LALI asa rapida ai fost mami? bravo felicitari..eu nici nu am inceput...

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

He,he ,Criss ,m-am uitat nitel stramb la monitor ca nu stiam ce sa fi inceput ,dupa aia s-a aprins beculetul .PM

LA Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei
Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Neatza fetele
ALEX multumim de capitol si scz ca aseara am uitat sa-ti spun cat de bine iti sta vopsita asa,sa sti ca chiar te intinereste,ma uitam la poze si nu-mi venea sa cred ca o culoare inchisa poate intineri dar tie iti sta super.Zeina e o scumpica cum s-a mozolit ea si in pozele in care e incruntata e belea
LALI ma pregateam sa scriu pe Iri cu sofia dar vad ca deja sti
CLAUCIA ma bucur ca te-ai simtit bine in concediu si totutl a iesit cum ati vrut.Chiar unde ati fost?
CRISBEBE sa sti ca si mie imi e tare greu sa intru pe mail,nu stiu de ce dar intru rar acolo,oricum stim toate ca ai un baietel super
ELLE imi pare rau ca nu iese nimic cum vrei dar eu sper sa te descurci si sa fi un pic mai optimista
Eu am gatu in pioneze,nu stiu ce D-zeu am mancat,baut rece caci am o senzatie naspa rau,am luat niste ketof de la baiat sper sa-mi treaca sau cel putin sa ma mai lase.Chiar ketof-ul e antibiotic?
Astept sa ma sune coafeza sa ma duc sa ma aranjez la par si apoi sa ma hotarasc in ce ma imbrac.Mai intreb odata nu stie nimeni cu ce se lipeste dantela pe tul,e lipita cu ceva alb dar nu-mi dau seama ce
ANDRA sa fi sanataoasa,fericita,sa te bucuri de familia ta si sa ti se indeplineasca toate dorintele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84
.Mai intreb odata nu stie nimeni cu ce se lipeste dantela pe tul,e lipita cu ceva alb dar nu-mi dau seama ce
ANDRA sa fi sanataoasa,fericita,sa te bucuri de familia ta si sa ti se indeplineasca toate dorintele




nu stiu! imi pare rau1 dar nu poti incerca din loc in loc cu superglue? zic si eu...altceva nu-mi vine in minte
sau n-ai nici o croitorie pe langa tine? poate te ajuta acolo...distractie placuta



POZE
TOT ANDREI DAR PE PICASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



mada ketoful nu e antibiotic .. dar e ok pt tuse. vezi ca da somnolenta ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun
bio bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Mada dantela este lipita de tul cu un fel de clei alb-transparent ,nu ( mai ce imi mai plac combinatiile...palid=masliniu,acm asta ).Rochiile facute in modul asta se strica usor in curatatorie. Am dus rochia de mireasa a sora-mii la curatatorie si am fost nevoita sa ii cos intai toate dantelele si floricelele,pentru ca riscam sa o iau fara ele. Incearca sa o cosi cu ata de aceeasi culoare,nu stiu cum sa explic,pe dos sa se vada mai multa ata,pe deasupra sa bagi acul in grosimea dantelei fara sa iesi pe partea vizibila.Hai ca o rezolvi tu. Na ca si la croitorie ma pricep

LA Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei
Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Elenuta ce faci mami? Ce fac fetele? Dar ce o doare pe Anna de nu doarme bine ?

LA Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei
Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

neatza
scriu cate ceva repede ca doarme si pitica si vreau sa fac ceva treaba

Mada, nu cumva e banda din aia care se lipeste la caldura? incearca sa dai cu fierul de calcat deasupran (daca e dantela din aia finuta, sa pui ceva deasupra, sa nu pui direct fierul pe ea)..daca nu, poti cauta pe la mercerii cred, banda din aceea, vezi daca au...asta daca ai timp azi sa cauti..distractie placuta la nunta

Alex de ce faci discriminari?? numai fetele care erau aseara pe forum pot sa te vada cu noul look?? Zeina e o dulce asa murdarici

CRiss, la fel ca si Mada, eu intru mai rar e mailul comun (ma enerveaza sa ma deloghez de pe mailul meu, sa ma loghez pe cel comun, apoi iar, etc...), adik intru o data la cateva sapt si vad mai multe poze..la ale tale n-am ajuns inca

Lullaby dar pozele tale unde au fost mami, tot pe mail?? eu le-am vazut pe cele de la Cristina, si am comentat atunci

fug, ca acum se trezeste..

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Elenuta ce faci mami? Ce fac fetele? Dar ce o doare pe Anna de nu doarme bine ?

LA Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei
Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!


dintii ...

iar eva ma scoate din minti de dimineata ...

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun
bio bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Buna dimineata,

am dormit cu fii-miu o ora jumate de dimineata si acuma ii da taica- su sa manance . MINUNAT!

la multi ani, Andra! numai bucurii si impliniri sa ai.

Claudia unde ai fost in vacanta? suna a paradis, asa!





Ioana mama lui Carol Ioan , fotografii Trazbātii



Mergi la inceput