Puiuti de Randunici 2008 * (428)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

stil de joaca pe plaja



Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

kya stii ca erau calare nonstop pe scarile alea, nu? bine ca e infipt ca lumea pe picioare si atent, nu mi-a fost teama decat vreo 2 zile, apoi m-am resemnat

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Antonia,Ilinca,Ioanna,Liviu si mami de Ramo!!



Mamica lui Mihai si cu Maria la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Am reusit sa vad si eu TOATE pozele si filmuletele,dar de citit,tot din 2 in 2 si cash,am citit..Copilasii au crescut si s-au deshteptat fantastic,de frumusete si dragalasenie nici nu mai zic
Cristina Nu am pierdut pe nimeni atat de drag,pana acum..E ingrozitor!

Vacanta placuta tuturor!
Pe mine ma bate gandul sa fac totusi drumul ala interzis pana la C-ta,in Septembrie..Ce naiba as mai avea de pierdut?! N-oi naste pe drum..Iar de-oi naste..nttzzz..
In rest,nci nu prea am ce sa va spun.Mihai creste frumos(zice closca),a invatat primele poezii-stalcite,ce-i drept,dar le stie..Eu am zile mai bune si zile mai putin bune,nu atat din cauza contractiilor,cat si din cauza starii psihice.Sau sa zic mai bine-hormonale?! M-am ingrasat aproape 5 kilograme minunate si simt ca-mi pierd sperantele pentru cele maxim 8 programate pana la sf.sarcinii Am niste analize de tot kktul,dar chiar nu ma mai stresez.Atat timp cat mademoiselle a crescut frumos,ma doare-n 14 de alte trebi! Le-oi mai prelucra eu pana la nastere..Acum nu mi-as dori decat sa plec undeva,nu stiu unde,dar sa fiu departe de Craiova..Eh,eu si cu vrabia..

Ma duc sa ma droghez si-apoi ma intind o ora-n pat.

Va apasat!! Sa fiti sanatosi,cu totii!!



Mamica lui Mihai si cu la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

tu, luny dar nu-l durea fundu'? criminal...si cum se lua unul dupa celalalt

si Daci sare asa, insa in pat

"dragostea e zarea libera si larga unde sufletul isi intinde aripile" Ch. Wagner
Te īnaltii cu adevarat nu cānd urci, ci cānd privesti drumul parcurs.

Claudia+15 si mami de Daciana - 13.01.2008 o galushca mititica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salut

luny superbe filmuletele si mie mi-a stat un pic inima in loc cand am vazut scara aia
mimo tare m-am distrat cu mesajul tau revedere placuta cu Mari

zozestii ce zic eu,daca e sa fie bine e si cu drumul facut la mare...nu stiu dupa experienta mea cu Andrei(stat la pat in fiecare zi,abia ieseam la o plimbare scurta,de parca as fi fost paralizata,nu tu efort,nu tu stres ..nimic -nimic si uite ca tot am avut probleme cu el..)la urmatorul,cand o sa fie, nu o sa mai fiu atat de atenta,vreau sa ma comport normal..o sa am grija dar nu o sa fiu asa exagerata ca la Andrei...

naty asta seara aveam de gand sa mergem in Cismigiu dar uite ca acum ploua...nu mai suport vremea asta

Andru mi-a scosi peri albi de cand am venit la Bucuresti..nu ma asculta deloc,se smiorcaie din orice,ce face Alex face si el,pe fiecare zi si seara inainte de culcare incepe sa-mi ceara olita de n-ori,degeaba doar sa stea cu gol...ba vrea la ta'su care e plecat acasa,ba vrea nu stiu ce masinuta sa doarma cu ea...pe mine nu prea ma mai tin nervii si l-am mai certat..ma enerveaza ce-l mai rau ca-i explic de n=ori, dupa ce-i explic tot aia face

sa aveti o zi minunata

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Am timp de o si o beau citindu-va si vizionand filmuletele!

Le-am savurat pe cele cu Mateii la mare, bestiali, imi place locatia. Imi spui si mie Luny ceva detalii, te rog

Kya, o astept si eu pe Mimo cu povestirile, o vila, o curte, ceva acolo

Zoze sa fiti bine asta conteaza Cum e la palat, te-ai obisnuit? Sa ai grija de tine si de samburica! Eu am fost salbatica in sarcina, in luna a 8-a am mutat mobila de s-au agitat toti,e drept am avut cate ceva, dar le-am promis ca in luna 9-a stau cuminte, si am stat!

Daciana,ovule si mie mi-a dat fofologul meu(vorba lui Gecko) am luat,si am fost bine-mersi, nu am avut nici o problema!

Ramo, poate nu ii place aglomeratia, asa e Daria si ma gandesc ca poate de asta face si Andru talente, Maria pe el!

Gata pauza, mai trag cu ochiul poate apare Mimo



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

dacianaeu aproape toata sarcina am luat ovule..bleahhh nu le mai suport..dar nu-mi mai aduc aminte cum se numeaudaca-mi aduc aminte iti zic,neuronul e de vina
am googalit putin si mi-am adus aminte clotrimazol
maria mai nu stiu daca e de vina aglomeratia cat rasfatul

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Aici doamna , imi pare rau ca v-am facut sa asteptati dar arta cere sacrificii si fi-miu nu mai avea pampersi ...bine ca are doua olite Deci am bagat o tura de cumparaturi si "dataaa" dimineata mea.
Am intrat doar sa va spun, ca am vazut filmuletele din Vama si mi-au sarit in ochi sezlongurile alea stivuite
Asa frumos ne-am jucat si noi in jurul lor, asa ne-am mai scuns, atat am mai pus mainile si ne-am sprijinit...vai vai ce frumos Dupa aceea am facut o plimbare scurta si la intoarcere , ce-mi vazura ochii? Un turist de vama, TIPIC, adica 50% matol+50% drogat sau 100% nesimtit , facea pishu pe stiva de sezlonguri O minune nu alta, ma tot gandesc de atunci daca acolo facea in fiecare seara sau abia atunci ii venise ideea Sper ca ultima varianta ar fi cea corecta si oricum eu sezlong la Marea Neagra nu mai inchiriez in viata mea
Plecam in parc, pe maine...poate maine voi fi o doamna, cine stie?

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

ramo, mie dr mi-a dat gynozol 200(scuze ca nu am spus pana acum insa nu am descifrat scrisul de pe reteta oricat m-am chiorat eu la ea )
pe prospect zice ca e safe in sarcinadar citind pe de alta parte ce inseamna o candida prelungita in sarcina am zis ca ar fi mai bine niste ovule, sper sa scap de candida cat mai repede. norocul meu e ca antibiograma era super ok...adica eram sensibila la orice

la noi inca nu ploua dar nici mult nu mai are si eu sunt satula de vremea asta dar nu am cu cine sa ma cert...am vorbit azi cu mama si zicea ca la ei e cald prea cald si i-am zis sa mai trimita si la noi niste caldura sa vedem daca merge asa

"dragostea e zarea libera si larga unde sufletul isi intinde aripile" Ch. Wagner
Te īnaltii cu adevarat nu cānd urci, ci cānd privesti drumul parcurs.

Claudia+15 si mami de Daciana - 13.01.2008 o galushca mititica

Mergi la inceput