Avem castigatorii la concursul I love DC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

se puteau vota mai multe poze cu 5* ?
eu am crezut ca poti da o sg data 5*, 4* etc - azi is blonda

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

se puteau vota mai multe poze cu 5* ?
eu am crezut ca poti da o sg data 5*, 4* etc - azi is blonda

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Poti sa dai cati de 5* vrei, in limita stocului disponibil



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

nah, ce-am comis-o - am de-stelat poze care imi placeau
abia acu am priceput

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multumim si noi pt voturi, nicodata n-am avut atat de multe voturi la concursuri sunt foarte bucuroasa

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Nici eu nu am citit cum trebuie si am inceput intai cu 4 stelute ca sa ajunga la toata lumea...apoi am vazut ca daca dau 5 tot nu se termina .Daria iarta-ma ca am dat doar 4 apoi m-am dumirit.Oricum ti-am recunoscut printesa... doamne ce mare s-a facut!Mult mult succes tuturor participantilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La noi e primul concurs la care si aparem...stiam ca avem preieteni pe DC ...si asta ma face super happy,multumesc ctuturor celor ce mi-au votat puii si anticipat celor ce o vor face


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Scuzeeee,ca fac nota discordanta....poate am nimerit gresit.Nu aici e un concurs de idei originale?Inca odata scuze,stiu ca nu ai voie sa gandesti diferit decat masa,dar nu ma pot abtine.Ma lamureste cineva ce se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocofleana spune:

As vrea si eu sa votez!
Oare de ce nu pot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocofleana spune:

Toate pozele din concurs sunt frumoase, dar am si eu o nelamurire....ca si Aniso..sunt poze mult mai dragute si originale!
Ceva este suspect in concursul asta sa fiu sincera!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihai_iacobs spune:


Mda.......sunt foarte mahnit ca am stat ca un fraier pe acest forum (si nu cred ca sunt singurul), dandu-mi cu parerea (care de altfel era in total dezacord cu a membrilor vechi), fara ca cineva sa ne lamureasca si pe noi astia noii ce se intampla pe la concursuri.
Nu am fost suficient de destept ca sa imi dau seama ca este o "joaca" in familie si ca noii veniti trebuie sa stea pe tusa....Asta este.......Sunt foarte suparat, pentru ca adminul de aceea are functia de admin pentru a supraveghea discutiile si a lamuri lucrurile atunci cand vede ca lumea nu a inteles pe deplin ceea ce se intampla, ca doar de aceea s-a deschis sectiunea aceasta de forum pentru a purta discutii.
Na acum asta este ...........mai astept cativa ani ca sa fiu si eu membru vechi ......si apoi sa apara un concurs.......si uite asa sa pot participa si eu la concurs din toate punctele de vedere. Din acest moment sper sa ma abtin in a-mi mai da cu parerea pentru ca in casa unde nu esti bine primit este bine sa stai in coltul tau. Va multumesc tuturor celor care l-ati votat pe stefanut al meu.
Numai bine tuturor !
PS: Sunt sigur ca si ceilalti memrii noi care numai acum s-au dumirit ce se intampla de fapt in concursurile DC sunt de acord cu mine.


Mergi la inceput