Bravo Adriana!Delfinasi de iulie-august 2010 (152)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Bun venit Rebecca, felicitari Andriana si refacere usoara

Fetelor mie imi spune lumea ca mi s-a lasat burta, asta inseamna ca nu mai am mult??????
As vrea sa ajung la 36 saptamani

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Fetelor aseara m-am laudat ca citesc din urma si revin...da' de unde, am mancat si aproape am adormit cu laptopul in brate.
Asadar citesc acum si schimb si semnatura, insa inainte de asta as vrea totusi sa o felicit pe ADRIANA.
FEICITARI MAMICUTO, BUN VENIT REBECA, SA FITI SANATOASE SI SA AVETI PARTE DE TOT CE-I MAI BUN PE LUME.

32 + cu o de
AMR -7 pana la intalnirea cu voinicelul lui mama


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_vlad

si mai am un fix vreasu sterilizator cu aburi electric cu sticlute incluse1

ce imi recomandati la un pret rezonabil!?

Anca +34s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

DOAMNE AJUTA!


cel de la primii pasi.

39+ Bogdan-Andrei
AMR azi, maine ... azi, maine... azi, maine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Hello dalfinariu!

Felicitari Adriana! Sa fiti sanatoase si sa aveti o viata frumoasa impreuna

Ela, pe lista fetelor de la care se asteapta semne sunt cele care la inceputul odiseii mai intrau si mai povesteau si ele, dar care de atunci nu se mai stie mai nimic de ele. Tu nu ai fost trecuta pt ca ai lipsit o saptamana. Sper sa mai aiba bblina rabdare si placenta sa ii asigure hrana potrivita.

Daca mai vroiam sa zic ceva, oricum am uitat

Alina 35+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Adriana, FELICITARI! Bine ai venit, REBECA! Sa fii sanatoasa, si papacioasa, si cuminte!

Dragaica, si eu am impresia ca mi s-a lasat burta. Lumea zice ca nu... Dar am impresia ca de fapt ne-a mai crescut burta, si de la greutate e normal sa se mai lase in jos... Eu imediat arat de parca as avea burtoi de bere, revarsat peste nadragi...

Mycya, dar ce harnica esti... Atata mancare... Io la capitolul asta is o puturoasa... De 3 zile tot vreau sa fac 2 snitele in pesmet, abia ieri am reusit, si doar azi am facut pireul pt ele... Iti dai seama... Nu mai am chef de gatit, ma dor picioarele, mai e si cald... Mancam ce apucam...

Cristina 38+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Racusor felicitari pentru mutarea in casa noua, acomodare rapida si mult succes mai departe cu bebe Andrei. Ma bucur ca esti multumita de patut si comoda.
Mycya, Cristina Serban, Arissa, Crispro multumim pentru felicitari si pentru laudele aduse voinicelului meu.
Sorina sa stii ca am dormit ca valiza in gara aseara dupa ce am venit de la eco asa linistita ca mi-am vazut bebicul in ordine si i-am vazut fatuca in sfarsit. Imi pare rau ca ai ramas sa stingi lumina singurica, n-o sa se mai intample.
Aelita superba paturica, imi place la nebunie.
Belu hai cu vestile bune sa inveselim delfinariul asa cum merita.
Ela sigur ca nu te-am uitat iubita, e bine daca nasti peste 2 saptamani, super bine. Iti tin pumnii.

33 + cu o de
AMR -6 pana la intalnirea cu voinicelul lui mama


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

azi sunt putin trista. la ora asta trebuia sa fiu la brasov nasa mare!!!! dar, am preferat sa raman acasa decat sa nasc pe acolo. asa ca al meu sot a cununat fara mine, in locul meu a tinut mama lumanarea. toata lumea e la nunta se distreaza, ma suna sa imi spuna cat de frumos este si eu sunt acasa cu dureri de oase, ligamente ....
macar daca as naste, as avea un motiv sa imi treaca toata supararea ca nu am ajuns la nunta.

39+ Bogdan-Andrei
AMR azi, maine ... azi, maine... azi, maine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

OANA,da,eu te-am indus in eroare ca nu am respectat numerele,am pus model 1,2 acolo era schema cu alt nr..
Acum ai inteles ce e acolo??
daca nu,oricum poate sa inventeze orice model ii place,numai sa tina cont de cresterile alea de 4 jeteuri la fiecare rand pe fatza ,poate sa faca si cu mai multe culori,randuri de culori vii,orice !Dupa prima sa vezi ca prinde experienta si incepe sa inventeze.
sa iei si funda ,pe care sa o bagi pe gaurelele alea inainte de volan.

ADRIANA-Felicitari,mami ! Bine ai venit pe lume,Rebeca !!!Sa cresti mare !

ELLA felicitari pt vestile bune.sper sa apuc eu sa te pun pe lista cu carut,dupa ce trimit mesajul.

DRAGAICA fes ai facut la bebei ?ca ma intrebasei de caciuli mai de mult,si am facut eu de aseara doua fesuri,sa iti spun marimile si cum sa faci mai simplu ca le am proaspete in minte,apoi le uit.





33+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui aelita


DRAGAICA fes ai facut la bebei ?ca ma intrebasei de caciuli mai de mult,si am facut eu de aseara doua fesuri,sa iti spun marimile si cum sa faci mai simplu ca le am proaspete in minte,apoi le uit.

33+
Sofia (2ian2007) ,Andres(22mai2008)



N-am facut si as vrea sa fac 2, mi-a fost lene sa ma ocup de masuratori, ca nu stiu cu cati ochi sa incep, tu cum le-ai facut?

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 33+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 3 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi

Doi bebelusi la cresa:
- Tu ce esti, baiat sau fata?
- Baiat.
- Dar de unde stii?
- Daca iese infirmiera iti arat.
Iese infirmiera, la care acesta isi ridica paturica:
- Uite, am sosetute albastre.



38+cu Paul Christian...IUBESC 2 BARBATI
AMR CATEVA ZILE pana la
Mami te roaga sa stai la caldurica pana la termen


Betoonnn

33 + cu o de
AMR -6 pana la intalnirea cu voinicelul lui mama


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput