Nou stil de viata (300)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna dimineata, doamnelor!

Am venit sa vad ce faceti, si, cand-colo, vad ca e pustiu pe aici! Ma asteptam sa gasesc petrecere pentru cele 300 de capitole si nimic... Tzuni, nu mai facem o petrecere in pijamale ca acum ceva timp, ce zici? Si nu te plange ca esti grasa, ca io te-am vazut si nu-i deloc asa .

Eu muncesc sustinut de cateva zile, chiar si acum fac o instalare la un client, dar cum mi se facuse dor de voi am zis sa mai trec pe aici.

Carmen si Gusta, vacanta placuta!

Mik, multumesc de complimente, sunt harnicuta tare in ultimul timp (na, ma laud si singura ). De Mamica dulce nu ma stiu nimic, n-a mai dat pe aici. Si nici de Sigrid.

Ma intorc la treaba, ca n-am terminat. Si va astept pe aici, sa sarbatorim cele 300 de capitole!

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Buna! Ce liniste este...unde sunteti fetele? Ati plecat in vacanta?

Carmen, Cuscra, ati plecat deja cred...vacanta placuta

Eu am lucrat si azi, pana acum am smotruit si acum am intrat sa vad ce faceti. Eu in ultimul timp am mancat cam haotic si asta s-a cunoscut la cantar. Luni am programare la nutritionist, trebuie sa fac ceva, nu reusesc sa trec de pragul asta, de 74-75 kg.

Daniela, te rog sa modifici si la mine...76 kg si cu porcusorii de rigoare
Vio, ce mai face tatal tau, cum se mai simte?

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Salutare dragutelor.
Va rog din nou sa ma iertati pentru lipsa...nu am avut efectiv timp sa intru pe net. Din pacate nici nu m-am tinut de treaba si nici nu am mai avut sansa sa ma cantaresc, Serban mi-a spart cantarul. Vreau o pauza si sper sa revin in forta asa cm ma stiu si eu ca pot. Pana atunci va pup si va doresc multa iubire si multumiri.
Cu drag si pe curand,
Roxa-boxa

PS: Zuzi, am pus cateva poze cu rochita mea noua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna dimineata, doamne frumoase!

Cred ca toata lumea a slabit, ca altfel nu imi explic ce se intampla cu subiectul .

Eu am calcat pe langa dieta de vineri pana ieri, era in plan oricum, de azi revin cam la aceeasi schema de mese. Sambata aveam 57.1, sa vad zilele astea cum stau ca am cam exagerat . Un lucru e imbucurator: dupa ce nu mananci nimic dulce timp de 2 saptamani, cand iei o inghititura dintr-o prajitura ti se pare extrem-extrem de dulce!

Cris, am modificat in lista. Sa ne zici ce regim iti da nutritionista.

Rox, te-am mutat la "pauzate". Te asteptam cu forte noi inapoi! Ti-am vazut rochita si e minunata!

Sabinelu', cum a fost vernisajul? Vacanta placuta si tie, acum am citit ca esti la mare (mi-a scapat postarea respectiva). As vrea eu sa ma fac scobitoare , dar mie nu prea are cum sa-mi iasa, ca am solduri si fund.

Vik, mai faci sport? Ce mai face Letizia?

Lou, s-a rezolvat cu roseata?

Ruxi, tu cum esti?

Aaa, si sa nu uit, tot vroiam sa intreb de Tumpi. Stiu ca a zis ca ia o mica pauza, dar ma gandeam ca se intoarce mai repede. Tumpi, daca ne citesti, mai vino pe aici sa povestim!

No, fug ca e tarziu iarasi si am fff mult de munca saptamana asta.

Va pup pe toate,

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

daaa, sunt la mare. fac baie doar seara, ziua stau ascunsa de soare :)
maine evident ca nu dau raport.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor!

Tata este bine, de vineri este la salon, insa din pacate are dureri mari. Este normal, cel putin pentru o perioada. Am vorbit cu el la telefon, este slabit, dar se reface. In week-end-ul asta mergem la Brasov si speram sa-l si vedem. Daca nu apar complicatii (si este putin probabil), s-ar putea sa-i dea drumul. Doamne-Ajuta sa fie asa!

In rest, am avut un week-end cu smotruit si cumparaturi ( mai "subtiri", ca de criza).

Va pup si va doresc o saptamana usoara. A mea din pacate nu este asa, ca sunt cu rapoarte. Dar ma linistesc la gandul week-end-ului ce va veni.

Pupici la toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare,

Vio, multa sanatate tatalui tau si refacere usoara.

Roxa, te-am vazut cu rochita, esti o frumoasa si pantofii imi plac la nebunie.

Gabi, Lou, ce mai fac bebelusii?

Daniela, poate ne mai vedem si noi zilele astea, mi-ar face mare placere.

Inca n-am terminat cu examenele, mai am unul saptamina asta si apoi chiar pot sa zic gata. Uite asa au trecut 3 ani...

V-am pupat.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Salutari din Albena, .
Nasol de tot cu AI, m-am facut cat porcul, gras si rosu, va rog, deci, sa nu cereti poze, . Avem de toate cand soare cand nori,putina ploaie, balaceala in mare si in piscina.

va pup pe toate si va doresc toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna seara, doamnelor!

Sabina si Carmen, odihna placuta la mare! Carmen, io nu cred ca intr-o saptamana de AI te poti ingrasa sa arati ca porcu' asa ca cer poze sa ma conving .

Delia, si mie mi-ar placea tare sa ne vedem . Da un semn cand poti si poate ne vedem in centru, daca e ok si pentru tine. Bafta la examene!

Vio, ma bucur ca tatal tau e mai bine.

Meniul meu pe azi:
- D: branza telemea desarata + o rosie + cafea cu lapte
- G: iaurt amestecat cu putina branza de vaci + 10 migdale + seminte de in macinate
- P: salata de rosii + castraveti + peste marinat
- C: salata de rosii + castraveti + ceapa + branza de vaci
Pana acum am baut 2 litri de apa.

Mai vin mai tarziu, mai am niste treaba. Va pup pe toate,

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna seara, doamne frumoase!

pe unde sunteti? Sper ca toata lumea este bine.

Noi am fost putin ocupati, caci ieri am avut botezul lui Filip; a fost OK, a plans putin in biserica, mai mult cand am iesit din biserica, in masina; cred ca de prea multa agitatie. Am sa va pun si poze in curand.

Miercuri plecam in vacanta, in Turcia. Cred ca o sa car toata casa dupa mine... numai sterilizatorul, biberoanele si pampers-ul o sa-mi umple o valiza...

Daniela, iti spun eu cat te poti ingrasa intr-o saptamana la AI - acum vreo trei am am fost la un club in Turcia unde recunosc ca era cea mai buna mancare din toate cluburile unde am fost. Intr-o saptamana acolo, al meu sot s-a ingrasat 5 kg!

Noapte buna va doresc.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput