Mamici de Sept-Oct'10 alaturi de David (89)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns office spune:

Multumim pentru capitol!

Tina, cu(30+) si mamica de Iulia Maria (24.02.2008)

http://lbdf.lilypie.com/4jHGp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Cine vrea inghetata? Ca ma duc eu la Petrom.
Eu imi iau un Best de caramel

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clary spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fistiq

Cine vrea inghetata? Ca ma duc eu la Petrom.
Eu imi iau un Best de caramel

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 26+





Arunca si la mine una,te rog!

29+

Bianca Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Fetelor, va, eu ma duc acasa. Tare ma mai bucur ca a trecut si ziua de astazi, ca nu mai pot de spate.

mamica de Maria Lavinia si 25+ cu Elena Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

De care vrei, Clary?

Pe Maya sigur nu e chip sa o corup, ea e cu praji azi

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clary spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fistiq

De care vrei, Clary?

Pe Maya sigur nu e chip sa o corup, ea e cu praji azi

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 26+





tot cu caramel

29+

Bianca Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Pe mine ma doare noada de la stat pe scaun. Acum serios vorbind, dauneaza sarcinii pozitia asta oare?





-------------------------------------------------
din ce in ce mai fericita si mai gravida in 27 saptamani cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Ok, ma duc acum si fac eu cinste, desi si pe noi ne-a intirziat cu salariile! Pt bebei am rezerve

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LilianaR spune:

Mari, ce tare esti cu rochia! Eu am cumparat-o impreuna cu sotul, eram noi doi si ne intrebau toate vanzatoarele: poate s-o vada SOTUL??? Ma rog, sotul putea, vede de la nastere inca! Si daca eu voiam sa vad si camasa lui, pantofii, el de ce sa nu le vada? L-am carat peste tot, sarmanul, a fost un chin si singura data cand aveam chef sa caut si sa tot caut!
In rest, nu suport cumparaturile, ma obosesc!

Ionela,tare draguta esti si rochia e frumoasa! Poate ajung niaste cercei. Pantofi si gentuta sa contrasteze cumva sau sa se piarda in décor, dupa caz, ori crem ori negre… parerea mea!

Summer, voi incerca si eu metoda ta de calcat! Dar asta inseamna… sa ma apuc de impaturit!

Alynta, pe bune, nu sta o clipa! Imi tot spune o prietena ca parca la ea nu misca mereu, la mine da! O ora fara miscari nu am, si nu conteaza ca am treaba, ca nu am, ca e un film, ca ploua, ca-s la munca sau la plimbare, el le stie pe-ale lui! Doamne, voi innebuni! Sper ca se misca asa mult doar acum si dupa nastere se va odihni!
Oricum, daca pun mana pe burtica se opreste, se linisteste. Uneori jucam un joc: el impinge in sus, eu imping inapoi, el impinge iar… si tot asa, daca are chef, nu merge mereu! De la tac-su am invatat jocul asta, el m-a invatat!
Oricum, impinge in orice apasa un picut burtica: pantalon, un colt de birou, orice, dar nu cand mangai cu mana!

Da, am vazut ca tre’ sa-mi iau toate actele la mine, ce tampenie, la ce dracu’ o fi trebuind certif. meu de nastere?! Si vad ca mai am si o declaratie pentru nume de facut, ma intreb daca o pot face inainte de nastere, sper sa mearga!
N-am stiut asta cu tampoanele, mersi de sugestie, Puiutza; vata eu nu suport, dar cred ca o sa-l intreb pe medic marti, sa vad ce spune.

Fistiq, tare domnul, i-or fi placand insarcinatele, mai stii? Intreaba-l, eu asa as face; adica daca am un admirator, macar sa stiu, nu? Sa ma bucur de chestie...

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clary spune:

Citat:
citat din mesajul lui summertime

Pe mine ma doare noada de la stat pe scaun. Acum serios vorbind, dauneaza sarcinii pozitia asta oare?





-------------------------------------------------
din ce in ce mai fericita si mai gravida in 27 saptamani cu



Eu una stiu ca lu' fi-mea nu-i place cand stau in fund..se tot agita si "sare" pe toate cele..din cand in cand ma ridic si ma plimb prin birou .

29+

Bianca Gabriela

Mergi la inceput