BRAVO Rodyka ! delfinasi iulie-august 2010 (138)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mov_79 spune:

ela pui te rog linkul pe pag sa ma uit si eu

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_mm spune:

www. alaptare . home .ro
scoti pauzele de rigoare.

Ela 35+ cu Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Rodyka, felicitari si dela noi, sa-ti traiasca pustoaica!
Carla, felicitari pt eco, incet-incet trec saptamanile, mareminune catam dus cu toatele sarcinile noastre gemelare!
Dragaico, parca miercuri ai eco, atunci ma vedesi pe mine Profu iti dai seama ce emotii am stabilim marea intalneala!

Fetelor, eu fac o inj in fiecare seara no-spa cu scobutil si 2 ml de plegomazil, dorm neintoarsa si sunt si linistita ca nu ma apuca nasterea noaptea ! N-am contractii dar e colul asta mic si mi-e frica de nopti foite sa nu mi se rupa jmekeriile pe dina-untru, asa ca mai bine previn.
Si ma simt f bine de la ele, repet dorm ca un prunc, o sculare noaptea de pisu dar adorm bustean la loc.
Alta-i beleaua, mi-a iesit un monstru din adancuri si ma chinuie ca la tortura, nici chilotii nu-i mai suport, ma dau cu Proctolog, sper sa se retraga pana nasc!

Shery 35 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

AMR -2s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_mm spune:

gata, va las ca-mi vine sotul de la munca si ar manca si el ceva.
pupici pe burtici la delfinasi si pupici pe obrajiori la bebelasi...si bebelasa!

Ela 35+ cu Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_mm spune:

am uitat sa va spun cu ce ne tratam in seara asta: cartofi frantuzesti. poate-poate va dau idei.

Ela 35+ cu Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladia1 spune:

felicitari Rodyka sa va ajute Dumnezeu sa ajungeti cu bine acasa

Fetele delfinasii vostrii sa misca mult, ca al meu e in miscare continua, cred ca nu doarme niciodata.
Acum o saptamana nu era inca intors si am impresia ca vrea sa o faca acum doar ca s/a asezat pe orizontala de/mi ies ochii ca la melc, iar vergeturile sunt rosii parca se vede sange....cremele sunt inutile...

Noi am fost in concediu o saptamana la sinaia....eu am condus si vreau sa va spun ca drtumul a fost o placere (cu contractiile de rigoare), am facut baie in piscina de 2 ori pe zi....si mi/a facut f bine la spate...ca aveam niste dureri de bazin de ma taram pana la baie...acum duc dorul piscinei

Cu mare teama in suflet ca voi naste mult mai devreme ma duc la facut bagajul de spital.....


Pupici pe burtici si la pici


Mamica 33+ si CRY (2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onuta_mirela spune:

buna, fetelor! eu nu am mai intrat de foarte mult timp, dar am dezv o fobie de calculator. pur si simplu nu mai imi vine sa il utilizez decat ffff rar. puteti sa actualizati si la mine datele, adica voi avea un baietel si voi naste la maternitatea polizu, cu dr. raluca ioan.
apropo, voi aveti idee cum sa rezolvam situatia vaccinului bcg pt puii nostri. tocmai am aflat de la dr mea ca nu vor exista vaccinuri bcg in maternitati in perioada in care vom naste noi, iar singura solutie ar fi procurarea lui din ungaria, singura tara care face un vaccin compatibil cu ceea ce fabrica cantacuzino.
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ela_mm

www. alaptare . home .ro
scoti pauzele de rigoare.

Ela 35+ cu Eva Maria


ma bucur ca ti-a fost de ajutor.. cu putina vointa si cateva incercari o sa reusim...

*********************************************************
Andreea, Eric (9.12.2007) si 38+ cu bb Filip

AMR: 13 ZILE PANA LA MAREA INTALNIRE...

*********************************************************
ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

ela vreau si eu site-ul ala de alaptat pls

Bianca 33 fix Andra Maria

AMR 6+ de gimnastica in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

acum am vazut ca ai scris site-ulnetu meu mere mai greu si pana apuc sa citesc tot.

Bianca 33 fix Andra Maria

AMR 6+ de gimnastica in burtica

Mergi la inceput