Bazar Umanitar * 27

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Citat:
citat din mesajul lui sweetyana

nu ma intereseaza ceva special... sau poate costum de baie... am vazut unul in zona "L" dar este dintr-o singua bucata, iar eu fiind insarcinata in luna a 7-ea nu cred ca ma incape.


caut si fac poze, am 2 numai sa le gasesc ca-i o nebunie la mine in casa.

am depus azi 14 lei pentru pantalonasii H311 in contul lui Alex. si am trimis chintanta pe mail.
Mamagiuliei


mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si www.etickr.com] br / [img]http://www.etickr.com/ticker.php?img=4,109,126,0,CD,14740,QW5kcmVlYSBNaXJ1bmE=,TXkgc29uL2RhdWdodGVyIGFnZSBpczo=,-1[/img" target="_blank">Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Stiam ca trebuia sa mai scriu ceva.Madyrizi camasuta lui Rares ii vine inca dar este larguta acum depinde si de copil al meu are cam 10-11kg.este draguta foc oricum
http://picasaweb.google.ro/misu7930/9Luni#5433217709961344866 aici era peste un body si tot era larguta si nu aveam mai putin de 9,5 sau 10 kg.

Diana, mami de Rares 30.04.2009
Bazar general pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vaninaaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia

Vaninaa... dar la Ghetutele astea poti masura, te rog?


Da le-am mai masurat pentru cineva, au 15 cm interior si 17 exterior. Pielea este flexibila, deci merg pana la 15,5 cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui iriss27

Va rog sa puneti la wish list si cizme de cauciuc masura 26-27, sa mearga si de fete si de baieti (adica sa nu fie cu printese sau roz Multumesc mult.


Si mie mi-ati dat o idee buna cu ele... daca reusesc sa le iau pe cele licitate, trebuie sa-i iau si la fata marimea 30-32.... deci treceti-ne si pe noi, va rugam!

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Tocmai am vb cu sotul meu la tel,a reusit intr-un tarziu sa ajunga la banca,a depus 200 de lei pt Alex(initialele deponentului ID).Daca e nevoie,revin mai pe seara cu hartiuta,pe email sau pm Ancai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetyana spune:

mai are cineva batista bebelusului, sa o puna la bazar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui JuliaSM

Tocmai am vb cu sotul meu la tel,a reusit intr-un tarziu sa ajunga la banca,a depus 200 de lei pt Alex(initialele deponentului ID).Daca e nevoie,revin mai pe seara cu hartiuta,pe email sau pm Ancai.

mersi mult

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui JuliaSM

Tocmai am vb cu sotul meu la tel,a reusit intr-un tarziu sa ajunga la banca,a depus 200 de lei pt Alex(initialele deponentului ID).Daca e nevoie,revin mai pe seara cu hartiuta,pe email sau pm Ancai.


Foarte frumos gest... Felicitarile noastre si la cat mai multe gesturi frumoase la toate fetele... eu luni depun sigur 150 lei... Doamne ajuta!

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

banuti intrati 771 ron!!!!!!!!!!!!!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Stiti la ce ma gandeam eu? noi adunam 14 milioane, dar nu ar trebui sa punem totusi o suma nitelus mai mare? si pentru cheltuieli imediate venirii? ma gandesc ca sigur ei or sa fie chei de bani, imprumutati in toate partile... mai iti trebuie de o paine, de un iaurt la copi... parerea mea... eu as prelungi perioada cu 2 zile si nu as opri licitatiile la 14 milioane... va rog sa nu dati cu parul

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Mergi la inceput