Cele mai frumoase plaje din Europa

Cele mai frumoase plaje din Europa | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Golfuri izolate, nisip fin sau locuri luxoase – puteti gasi locul care vi se potriveste perfect pe malul marii printre cele enumerate in topul nostru al plajelor secrete din Europa.
www.supereva.ro/info.asp?id=1969" target="_blank">Top plaje uimitoare si secrete ale Europei

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

vama veche: este ca o "icoana" pentru multi romani ... chiar daca nu mai este ce a fost. ramane pe vecie in inimile multora .. inclusiv cei din afara ro ... revin cu aceeasi intensitate si emotie de fiecare data acolo .

este un loc unic prin romantismul salbatic instalat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Am avut nesperata sansa, in noiembrie 2009, de a merge in Gran Canaria. M-a impresionat Playa de las Canteras, in Las Palmas, dar cea mai frumoasa mi s-a parut Playa del Ingles, in sudul insulei. Daca aveti oportunitatea sa ajungeti acolo, n-o sa regretati. Drumul e scump, dar acolo veti fi uimiti de ospitalitatea si bunatatea spaniolilor si de cat de ieftine sunt toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

2 plaje-plaja de sulina , absolut minunata , ce vama mergeti la sulina cu Europolis in brate si o fiti,,undeva , candva "..
O plaja din Irlanda-foarte mica din corali, in zona Conemara , absolut senzationala-drumul spre Cliftden

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Livorno......Italia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Plaja Maro din Nerja (Spania)... retrasa, mica, parca e rupta din alta lume... http://www.andalucia.org/playas/malaga/maro/?set_language=en&gclid=CPyh8dHboaMCFQU9ZgodAFm64Q

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Elafonisi in Creta cu apele ei turcoaz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celi-bia spune:

Eu zic, APRAOS din Insula Corfu, Grecia (desi e destul de greu sa alegi intre plajele din Corfu)

www.celina-bianca.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamonds spune:

Blue Navaggio - insula Zakynthos - Grecia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NYcolle89 spune:

Desi in Rhodos aproape toate plajele sunt cu pietricele, eu recomand plaja din Faliraki.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msilvy spune:

formentera : plaja si marea absolut fantastice

Mergi la inceput