XL-S

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Eu nu am luat decat 2 saptamani, cate 2 pe zi.
Nu cred ca e bine sa maresti doza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

M-am ingrasat aproape la loc
Si ca sa vedeti cum mananc: dimineata 3 linguri de orez basmati fiert cu ceapa si un strop de sare.
La pranz o bucata mica de branza slaba cu rosii din gradina.
Mai indraznesc sa mananc la cina? Poate o salata de varza cruda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

mai bine dati banii pe un abonament la sala (nu dati cu rosii, ca si eu am nevoie de un ab la sala - dar pastilele de slabit sunt cele mai mari porcarii posibile)

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

FEBRUARIE thing-a-day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Am folosit eu Calorie Reducer - 2 cutii (pe care am dat o gramada de bani) fara NICIUN EFECT! Nu am slabit nici macar 100 de grame (avand cantar electronic); am tot sperat de la o zi la alta DEGEABA!
Bani aruncati pe geam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Deci io tocmai am terminat slim and shape si dupa ce povestiti cred ca ma lipsesc de calorie reducer...

Ai dreptate, Cora, tot sportul si mancatul echilibrat sunt baza.

Flylady, mananci prea putin, dupa montignac nu e bine asa pentru ca paradoxal te ingrasi mancand din ce in ce mai putin.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Nu prea mi-e foame
Am tot citit din Monti, am 3 carti de-ale lui. Dar eu si sotul suntem ovo-lacto-vegetarieni, el recomanda multa carne.
La copii merge, pe ei nu i-am scos de la carnita, le dau peste, pasare, mai scapa la bunici cate o vita, miel sau purcel, dar nu prea des. Nu exageram insa, cum vad copii care mananca carne cu carne.

Ca sa revin la subiect: inca un medicament de slabit e

Edit: sper sa-mi dea Dumnezeu puterea sa ma reapuc de sport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Atunci inseamna ca ai citit principiul de care zic. Oricum, asa pare la prima vedere, dar in realitate montignac marseaza pe cereale integrale, lactate degresate, fructe, legume proaspete. Eniuei, eu am tinut, am slabit si acum nu mai pot sa tin, asta e un stil de viata nu o dieta iar pe mine tot ce are tenta de permanenta ma dezarmeaza de la inceput.

Ai dreptate, am ajuns de unde am plecat, mai usoare cu cateva zeci de lei.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Va citeam si ma regaseam oarecum in ceea ce spuneti. Si eu am fost intr-un timp adepta pastilelelor de slabit, dar dupa ce le luam (e adevarat nu am ajuns niciodata sa termin o cutie de pastile) ma ingrasam si mai mult. Asa ca un mare NU pastilelor de slabit. RECOMAND SPORTUL!! Este cel mai sanatos si daca nu faci excese nu are nici o reactie adversa. si multa vointa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Nu am luat XL-S insa mama a luat si din cate mi-a zis ea contin nu stiu ce element, chitosan parca ii zice, care actioneaza ca un burete, adica in stomac isi mareste volumul, astfel ca nu prea poti sa mai mananci mult.

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii

Mergi la inceput