Oradea-(cap.54)! vacanta on line!

Oradea-(cap.54)! vacanta on line! | Autor: Gabi_K

Link direct la acest mesaj



Lista oradenilor DC :

aandradaa
adana (Sebastian)
AdelaP (Tudor)
adi2003
alinaalex (Marc si Roberta)
AllyMcBeal (Alexia si Medeea)
andy.p
BlagaNadia (Rares 02.08.2004)
Carla28
Cristina22 (01.10.1976) (Andrei 22.11.2002)
cylyche (Edy 16.08.2007)
daraban (Delia (11.03.2007.))
FlorideCires (Andrei si Maria)
Hobi (28.03.1973) (Bogdan 09.06.1993)
gabi_j (04.12.1977)
gabi_k (07.05.1967) (Robert 20.05.1997 si Lili 17.05.2002)
goodmommy24 (Cati)
laurahadade (Diana)
lilach
lz_cecilia
mamagiuliei (24.07.1978) (Giulia 16.08.2004)
marius (03.12.1967) (Daria 26.04. si Ioana 24.04.)
moni_or (24.06.1980)(Luca 17.07.2008 si Alexandru Matei 19.05.2010 )
monyka314(David)
oradeanca
ramonzca79
sileriki (Erik)
Trixi




Ma bucur ca am trecut de perioada aia de cosmar cat timp avea Robert 36-40 la picioare, ca nu-i gaseam sandale deloc sau numai foarte greu. Insa de anul trecut nu mai avem astfel de probleme- anul trecut avea 41, acum are 42.
Acum insa am inceout teroarea cu Lili, ca la marimea ei 34/35 nu prea sunt sandale de copii, ci ori sandale de baieti, ori sandale de fete- din alea de pitzipoance, de lac, cu briz-brizuri, care-s bune numai de gala, dar nu pt uz zilnic. Totusi ama vut noroc si am "rezolvat-o" cumva pe vara asta

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

gabi-am eu problema cu cristi marimea 38-39 e foarte greu sa gasesti asa ceva la copii pauza la adulti e marime foarte mica deci daca as avea bani aici ar fi un punct unde s-ar putea da lovitura pe piata...

Deci, ati fost careva la ratuste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

N-am fost, am stat in casa cu Maria. De fapt am fost cu ea si in parc, dar aici intre blocuri, deci aproape.
Abia astept sa fie gata Pc-ul meu, dar asta va fi doar spre sfarsitul saptamanii. Nu prea imi place sa lucrez la laptop.

Mi-au inflorit freziile la ghiveci. O mireasma!
Sunt galbene.

Cine face un capitol nou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Gata - va deschid vacanta on line.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ai frezii ???
Te rog sa pui poze, sunt cele mai frumoase flori din lumea mea

N-am ajuns la ratuste. M-am luat cu treaba ca doar d`aia am io duminica Abia seara am iesit cu Giulik pe role si Sela si am stat 2 ore in plimbari. Vroiam ca ziua de ieri sa fie libera sa-mi revin

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Rapid, 3 poze.

O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Mersi Marius pt subiect!

N-am ajuns la ratuste, m-au apucat dracii sa spal mocheta, daca tot am fost singura in casa.
Am iesit in Orasel spre seara, si atat.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ioi ce trupa lenesa suntem!!!

Heeeelp! Cunoasteti vreun endocrinolog cu experienta in obezitate la copii, in Ungaria? (Debrecen, Berettyoujfalu, Nyiregyhaza)?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

Salutari cu viteza vantului turbat

Gabi, eu habar nu am endocrinolog nici in oradea, darmite in ungaria. Sper sa te ajute cineva.

Noi suntem bine, traim (unii, la altii e discutabil, depinde cum se considera un zombie), sunt varza cu nervii si de oboseala, dar crestem si ne facem tot mai frumosi (pluralul majestatii, clar ultima afirmatie nu se refera la mine). Am intrat doar sa va mai rog (stiu ca am intrebat si la intalnire, dar n-a fost toata lumea atunci) daca stiti pe cineva care are un cos de bebe sau landou (doar landoul fara carucior) de imprumut sau vanzare sa ma trageti de maneca. La ocska (sau cum se scrie) n-am cum sa ajung, ca sunt legata de Alex si pe el nu vreau sa-l duc in inghesuiala aia si nici prin magazine n-am timp sa merg sa caut, asa ca intreb pe toata lumea. Imi trebuie pentru cand o sa mai merg la maica-mea cu copiii, sa aiba si Alex unde dormi ca nu pot sa-l tin in scoica cu orele. Multam!

Pupici tuturor si vacanta placuta piticilor!

Monica, mami de Luca Andrei (17.07.2008) si Alexandru Matei (19.05.2010)
Doamne, ai grija de minunile mele!

"Sa ma trezesc in fiece dimineata luminat de raza unui zambet; sa fac o reverenta zilei, pentru tot ce-mi va oferi; cu mintea curata sa-mi incep munca; sa am clar in gand, chiar si atunci cand fac lucruri marunte, scopul ultim al muncii mele; sa-mi intampin semenii cu zambetul pe buze si iubire in inima; sa fiu bland, amabil si curtenitor in fiece clipa; sa adorm mangaiat de satisfactia lucrului bine facut - asa mi-as dori sa decurga mereu zilele mele." (Thomas Dekker)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si io zic prezent, ce vreme urata nix role azi pt Giulik

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput