HAI LALA !Bv Racusor! delfinasi iul-aug 2010 (131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

OF, cand e sa vina , vin toate: au iesit rezultatele la biopsia catelei mele; are cancer de piele. cat am tras cu cateua asta si acum, cand toate pareau ca sunt prea bine, sa vina vestea asta. Of! Of!


36+
Vine o Rebeca Stefania!Doamne ajuta!
Ii multumim lu' Doamne Doamne ca am ajuns pana aici si mai cersim macar 2 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

Fetelor, spuneti-mi o metoda sa mut un piciorus de pe ficat. Ca ma preseaza de azi dimineata si imi e rau de nu mai pot.


36+
Vine o Rebeca Stefania!Doamne ajuta!
Ii multumim lu' Doamne Doamne ca am ajuns pana aici si mai cersim macar 2 saptamani.


ai incercat sa il gadili?

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramo1901[/i}]

[avem 1.900 kg,sunem bine si s-ar putea ca in 2-3 sapt sa ne si strangem in brate.



de ce asa de repede?!

adriana, chiar ca numai asta iti mai trebuia... ce-o sa faci cu ea?

_

35+ AMR 4+ pozele noastre
Hannah Isabela & printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

sa avem un capitol nou cu vesti bune si fara delfinasi grabiti!

anca, iti era mai usor daca intrai pe albumul comun picassa si de acolo in al tau doar adaugai pozele. erau mai usor de gasit si ptr noi



_

35+ AMR 4+ pozele noastre
Hannah Isabela & printesita Anca-Maria (26.06.2001)



te rog nu rade de mine dar nu stiu sa folosesc contul comun, asa ca daca voi va pricepeti va rog nu am nimic impotriva sa le mutati pe acolo!

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Offf Adriana ce rau imi pare...eu am 2 catei si ii iubesc enorm ..nici nu as putea sa ma gandesc ca intr-o zi nu or sa mai fie

GEO 37+ cu Antonia Maria
AMR 2+ SAPT
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luana081985 spune:

Da Otilia fata este este un sagetator este cat de cat cumintica, dar cand nu vrea ceva e incapatanata. SI e fan Hello Kitty, nu o intereseaza ce este important e sa scrie hello kitty,e o nebunie.
Noi numai ce am venit de afara dupa o plimbaricade vreo ora si jumatate am cumparat cirese si piersici, si acum sa facem ceva de mancat.

32+ Giulia si Ana Patricia 30 noiembrie 2006
Au mai ramas 7 sapt ( eu sper 5)


http://picasaweb.google.com/100381038846083183576

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_vlad

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

Fetelor, spuneti-mi o metoda sa mut un piciorus de pe ficat. Ca ma preseaza de azi dimineata si imi e rau de nu mai pot.


ai incercat sa il gadili?



asta am incercat si eu mai in gluma, mai in serios. nu stiu daca a mers faza sau a vrut delfinasa pur si simplu sa-si traga singura piciorusul...

_

35+ AMR 4+ pozele noastre
Hannah Isabela & printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

anca, am incercat sa gadil, sa dau bobarnac cucoana mai rau impinge.

rodyka, habar n-am. Sunt in soc momentan, cateaua asta e viata mea. O iubesc mai mult decat pe mama (fara sa exagerez). Nici nu mai sunt acum in situatia in care sa ma pot deplasa foarte usor. Proababil ca o sa ii fac citostatice dupa ce se naste bebelina. Desi stiu ca nu imi garanteaza nimeni ca o sa aiba rezultate si mai si chinui animalul. Nici nu stiu.


36+
Vine o Rebeca Stefania!Doamne ajuta!
Ii multumim lu' Doamne Doamne ca am ajuns pana aici si mai cersim macar 2 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Adriana, si eu am cerut intr-o zi ajutorul fetelor, ca al meu s-a inghesuit in coaste si Denisa mi-a zis ca stau in 4 labe si sa imi balangan burta incetisor. Eu nu am mai apucat sa pun in aplicare sfatul ca s-a indurat si si-a schimbat pozitia singur. Dar incearca si metoda asta, poate da rezultate.
Sa va intreb si eu ceva : m-am iritat inghinal destul de rau, si mai tb sa ma duc si la epilat, dar am zis pas, nu am curaj, toata zona imi e rosie...cred ca de la caldura si de la tampoanele zilnice. Cu ce as putea sa ma dau? Acum nici chilotii nu mai ii suport pe mine.... Pudra pt copii nu are ce rau sa-mi faca, nu?

Paula, 34+ cu , Raul Codin
AMR 5 saptamani

paula.. foloseste crema ce zice michelle.. si umbla prin casa fara chilotei..doar cu pantaloni ca sa nu jeneze nimikpielea..

28+ cu o minune de
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Ramo felicitari pentru luarea in greutate a micutei...lasa ca mai este putin...dar totusi de ce 2-3 sapt. ???

Adriana la mine merge cu masatul un pic mai apasat in zona respectiva...tot asa se mai aseaza si la mine si ma masez , el da un croseu si apoi se muta

***************************************************
Elena, 36+ cu Stefan Christian
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005) & Beatrice ( 02.06.2003)

AMR: mai putin de 30 zile

Mergi la inceput