Parohia GLODEANU va cere ajutorul!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Tuturor celor ce ne vor ajuta si nu numai va urez sa va rasplateasca Dumnezeu inzecit si pe masura inimii dumneavoastra! As ruga pe cei care vor trimite cate cava pe adresa parohiei sa scrie si un pomelnic sa ne putem ruga pentru ei! Daca doriti mai multe detalii va pot oferi nr meu de tel! Adresa de mail este Parohiacarligumare@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

O sa incerc sa strang si eu cate ceva.

Nico

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Si eu vreau sa ajut copilasii astia.Am sa incep sa fac ordine prin hainute si jucarii

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Pai, fetelor, cum ziceti sa facem, trimitem colete, sau strangem la cineva si facem un transport mai mare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Tanti Zavaidoc eu o sa trimit direct un pachet. Stau in Rm. Valcea, ar fi mai costisitor sa trimit in Bucuresti si de acolo mai departe.
Probabil in weekend o sa am mai mult timp.
O pt tot ce faci.

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Citat:
citat din mesajul lui tudor_marian

Indraznesc sa va cer ajutorul, si sa va rog ca in cazul in care aveti jucarii, hainute, electrocasnice care nu va mai folosesc sau orice altceva util copiilor sa ne trimiteti pe adresa parohiei!


Sunt si copii micuti in sat?Ai mei au amandoi sub 3 ani,avem deja o cutie de hainute pregatita,insa majoritatea sunt micute-bodies si alte hainute cu aceste marimi pt copilasi intre 0-2,3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavi_Edukid spune:

Eu as vrea sa donez un calculator, cu dorinta ca un copilas de nota 10 sa fie din Iasi... Cunoasteti pe cineva?


Lavinia- consultant PR & copywriter Edukid.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lavi_Edukid

Eu as vrea sa donez un calculator, cu dorinta ca un copilas de nota 10 sa fie din Iasi... Cunoasteti pe cineva?


Lavinia- consultant PR & copywriter Edukid.ro
http://edukid.ro magazin online de jucarii educative pentru copii

Daca vrei neaparat in Iasi, intreaba mai bine fetele de la subiectul asta
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=153182



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Sunt si copii mici in sat, una dintre fetite are doua saptamani, este cea mai mica si bunicii ei mi-au cerut ajutorul in urma cu cateva zile! Tatal fetitei s-a angajat de o luna la o firma de constructii in bucuresti si face naveta ramanand astfel cu nimica toata! Va multumesc din suflet tuturor celor care va pasa de semeni!Sincer sa fiu am fost rezervat cand am deschis acest subiect insa pot spune ca inima imi este plina de bucurie acum cand vad ca mai exista totusi OAMENI intre noi! Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toti!

Mergi la inceput