Bobocei de sept-oct 2008, la soare (292)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Nushulica si Leah!

Claudinna si Sanziana!


Sa fiti sanatoase si fericite, tot binele din lume vi-l doresc!

Paula, Bitza

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

LA MULTI ANI FERICITI, MAMICI SCUMPE!!!!

NUSHULICA

LEAH, macar la petrecere poate mai apari si tu!!!

CLAUDINNA

SANZIANA, pe unde mai sunteti? Ce mai faceti??


lumi cand ai timp, sigur ca as vrea sa vad si eu niste poze cu hunisorii dragi!! pe webshot vad fara probleme...

andreutac voi acum incepeti cura pentru imunostimulare??? Are rost vara? Eu i-am dat dariei Septilin din septembrie pana in mai, a fost minunat, Daria nu a racit deloc tare iarna asta, a a vut 2 periaode de muci curgatori, fara tuse si fara febra.. deci minunat mi se pare mie, mai ales ca noi avem si fratior mai mare in comunitate si a adus acasa diverse.... Anul viitor tot pe septilin mergem sigur!!

babytza mi se pare o decizie inteleapta sa plecati din tara asta de rahat, unde copiii vostri vor trai cu aceasi senzatie de neputinta si inferioritate fata de majoritatea celor din alte tari. Stiu ca este ingrozitor de greu la inceput, dar impreuna o sa reusiti si peste cativa ani o sa va intrebati d ece draq nu ati plecat mai repede... PUP o familie curajoasa!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

La multi ani Nusha si Clau sa fiti sanatoase si sa va bucurati de copiii vostri.Va doresc tot binele din lume.

in 19s si mamica dewww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

La multi ani, Claudinna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Intrebare - care mai sunt parametrii comenzii? Cand e data finala, cui platim banutzii, cine cere cota de transport.

Noi ne-am intors de la mare cu bine, dupa ceva peripetii pana am nimerit autostrada (mama masii de gps, mai bine ma holbam pe strada) si am gasit acasa ordine si curatenie si TL lesinat de dorul copilasilor!
Va pupacesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

Claudinna, noroc cu ziua ta ca mi-am adus aminte ca e ziua unei prietene :)
si tot ce iti doresti tu sa ti se implineasca! Cu ce bunatati te-ai desfatat de ziua ta?



Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Ada bine ai revenit! Abia astept sa-ti faci ceva timp sa ne povestesti in stilul tau cum nu v-ati plictisit :))
Nicol voi unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

Buna fetelor, in sfarsit am si eu acces la PC ...

La multi ani, Nushulica, Claudinna!!! Tot binele sa fie la voi!

Bitza, bronho-vaxol iau eu acum ca nu ma mai opresc din tusit. Sper sa ma ajute ... ca e scump ca naiba ...

Paula, se simte mai bine Mihnea? Doctorita de acolo de la gradinita nu stiu cat de buna este, dar sa nu vb aiurea ..

Sofiei inca nu i s-a retras urechea, tot umflata este asa ca am decis sa lungesc tratamentul la 10 zile . Ea se simte bine, turuie toata ziua, astazi ne-a si cantat ceva ... inca nu am depistat ce. Dar urechea se tine pe pozitii. Maine vreau sa-i facem baie, o sa-i pun vata in urechi, sper sa accepte.

O seara si o noapte buna!
Si bineinteles, multa sanatate tuturor!

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

Claudinna, am ridicat baticul de la posta! ii sta divin Sofiei cu el pe cap!

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

Mimihoo, Mihnea este f. bine. Sincer, daca nu facea kk moale cred ca nici nu as fi mers cu el la doctor. Trebuie totusi sa recunosc ca nu le-am spus la gradi ca face kk moale, si doar simtomele de raceala cu siguranta ca nu au ingrijorat-o pe pediatra.
Eu zic sa mergi cu Sofia la orl pentru un control, asa o sa stii exact care e situatia. Si din experienta iti recomand sa o mai tii pe Sofia acasa 1 saptamana dupa ce termina antiobioticul. Pe Mihnea l-am dus marti la gradi si vineri era racit adica doar ce a ajuns la gradi si a si luat un virus

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput