Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc) - 24

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Treningurile le luam pentru cei care pleaca la scoala,deci cam de 7-8 anisori si vezi ca mai multe detalii gasesti la subiectul de la Generale

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Saptamana asta o sa depun si eu niste bani in contul lui papanash, pt copii.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Laura, Daniela, daca este ok din partea voastra sa trimit pachetul pe adresa lui Patrik, imi puteti trimite adresa pe PM ? Multumesc ! flo]

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 24+ cu la purtator



ti-am trimis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Dana,am o veste suuuuper !Am nevoie de adresa pe care sa trimit pachetele pentru cei 80 de pui .
Salut tuturor!
Cui trebuie sa trimit adrese si ale cui?

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Fetelor, eu pe 24 am si masina disponibila, deci daca aveti nevoie de sofer, numa' sa spuneti, ca fata se infiinteaza la voi la scara

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Dana,am o veste suuuuper !Am nevoie de adresa pe care sa trimit pachetele pentru cei 80 de pui .
Salut tuturor!
Cui trebuie sa trimit adrese si ale cui?



Te referi la adresa lui Papanash???? asteptam un semn de la ea, ca vad ca nu a intrat nici aseara nici azi si nu stiu cat timp va mai sta subiectl la generale, daca nu intra....in plus au inceput fetele sa ceara confirmarea primirii banilor in cont si asta numai ea o poate face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Laura,eu zic ca ar fi bine sa pui colet direct pe adresa centrului...Papanash a avut surprize la ultima ridicare de colete(erau pe adresa firmei unde lucreaza),a trebuit sa se duca cu seful dupa ea la posta,trebuia sa fie cineva autorizat sa preia colete in numele firmei

Pana acum am primit un singur colet, de la ralualexandrei

....................................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessika spune:

povestea unui sufletel care acum doua luni a venit pe aceeasta lume fara ca el sa existe pur si simplu acest copil nu exista deoarece nu are nici certificat de nastere a fost nascut acasa daca acea camaruta se poate numii casa.adus pe lume de un copil de numai 14 ani jumate.si nu au conditii cred ca nu stie ce este ala biberon orice pt ei conteza un lucrusor oricat de mic ar fii el.sper ca v-a impresionat asa cum si pe mine si am dat si eu ce am putut.are nevoie micutul si de hainute are nevoie de multe are niste hainute pe el mult prea mari si suflecate.trimit poze sau puteti vedea dvs.va multumim din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Am vorbit la telefon cu Papanash si ea are probleme cu calculatorul, din aceasta cauza nu a putut intra ieri, diseara cand va ajunge acasa va avea un laptop si va intra sa clarifice si intrarile de donatii in cont si cu dosarul pentru caz.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Laura,eu zic ca ar fi bine sa pui colet direct pe adresa centrului...Papanash a avut surprize la ultima ridicare de colete(erau pe adresa firmei unde lucreaza),a trebuit sa se duca cu seful dupa ea la posta,trebuia sa fie cineva autorizat sa preia colete in numele firmei

Pana acum am primit un singur colet, de la ralualexandrei

....................................................................................



Kokiy , nu pot trimite direct pe adresa centrului pentru ca sunt lucruri noi noute si multe si am cateva conditii puse ca sa le primesc si nu o pot scalda ca altfel nu mai pup altadata .Intelegi?Prefer sa trimit la una din voi ca asa stiu sigur ca s-au primit si sunt in regula .


alessika,te rog foarte mult sa citesti regulile acestui topic,reguli postsate pe prima pagina si incearca sa nu mai postezi acelasi mesaj de 100 de ori .Multumesc !

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput