Bravo Racusor! delfinasi iul-aug 2010 (127)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalala13

Citat:
citat din mesajul lui Dragaica

Sa va zic una tare, copii mei reactioneaza numai la muzica populata si la Ramstein de la o extrema la alta. Am incercat toate genurile de muzica se pare ca numai asta le place.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 29+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 7 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.



te-ai gandit ca poate reactioneaza la ce nu le place? ca mi-a bagat si mie morcovul cineva cand am zis ca avem o melodie preferata( eu si bebe)

----------------------------------------------
my somebody....

34+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!




Nu cred, de ce cand pap ceva bun fac tumbe in burta, e cam aceeasi chestie cu muzica.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 29+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 7 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Eladea, eu vineri am programare. Dar nu ziceai ca vineri ai si tu?

Tu, fetele, multam. Pupici pentru fiecare si o .

Dragaica, al meu reactioneaza la cirese de fiecare data, se misca de numa... Dar sotu zice ca poate nu ii plac, de asta se agita...

Michelle, Pufescu, v-am vazut pozele - super burtici! Comparam burtica lui Michelle la 32 sapt cu a mea la 32 sapt - mare diferenta!!! Pufescu,nu se vad kg, ca esti inalta!

Cristina 34+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

giorgia, somn usor

crispro, cum iti amintesti tu de durerea mea de masea ... atata alinare aveam si eu, ca ma plangeam voua si incercam toate sfaturile...

eu nu am fumat in viata mea nici o tigara dar cum tatal meu ajunsese la un moment dat la 3 pachete/zi, nu ma deranja fumul si mirosul, pana cand m-am mutat cu jumatatea si am pus interdictie de a se fuma in dormitoare si in baie (ca intra fumul in prosoape). in bucatarie era ok ca era geamul mai mereu deschis. dar cand am ramas insarcinata cu printesita, fara sa zic nimik, sotiorul iesea pe casa scarii sa fumeze . iar acum, aici, nu fumeaza mai mult de o tigara in salon, si-a facut propriul birou unde eu intru doar sa-mi caut cine stie ce lucru "arhivat" prin cutii... dar adevarat ca nu suport mirosul de tigara nici macar cand iese de acolo si trece pe langa mine, il pun rapid sa se spele pe dinti si sa-si schimbe hainele.

ma tot mir cateodata cata rabdare are cu mine si cat de profitoare m-am invatat... cand sunt singura acasa le fac pe toate, daca mai e cineva cu mine tre sa ma ajute si sa ma ridic din pat

_

34+ AMR 5+ Gibraltar la lac_
Hannah Isabela & printesita Anca-Maria (26.06.2001) album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Wow, ce chestie tare am citit pe yahoo. Sot si sotie, s-au cunoscut la munca, au prunci, totul bine. Ea locuia in copilarie in Florida, el in Canada. S-au uitat peste niste poze vechi, de peste 30 de ani, cand sotia era o copila in vizita la un parc Disney. Sotul si-a recunoscut in fundalul pozei tatal, si pe el in carucior. Ei de fapt s-au intalnit si acum 30 de ani, in acel parc. Considera ca soarta i-a facut sa fie impreuna. Avand in vedere ca unul locuia in Florida, altul in Canada, wow, cam care erau sansele?

Cristina 34+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

proba de AMR

_

34+ AMR 40z Gibraltar la lac_
Hannah Isabela & printesita Anca-Maria (26.06.2001) album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

fetelor, iar am ramas eu sa sting lumina... Noapte buna!

o sa-mi iau un pumn de samburi de bostan (ca au proteine ) si-o sa butonez telecomanda, ca peste zi n-am chef...

dar intai sa culcam printesita: "Inger, ingerasul meu..."

_

34+ AMR 40z Gibraltar la lac_
Hannah Isabela & printesita Anca-Maria (26.06.2001) album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Pai bine mai Racusoare, tu ai plecat la control si iaca ce vesti bune ne-ai trimis. Bravo, felicitari, Doamne ajuta, bun venit micutului Andrei, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii.
Eeehhh s-a creat un pic de panica in delfinariu, si eu trebuie sa recunosc ca mi s-a cam facut parul maciuca.

29 + cu o de

Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Nu am somn, ca imi astept sotul, e pe drum saracu, conduce, si is stresata, ca stiu ca e obosit. Abia astept sa ajunga ( pe la 7-8 dimi), pana atunci nu pot dormi. Am facut ieri papa pt astazi (snitele, oua umplute, vinete cu maio, ardei cu branza). Am vrut sa mai fac si chiftele, dar nu am mai putut, ca prea rau m-a durut spatele... Am papat acum o felie de pepene verde, rece, dulce, zemos, l-am trezit pe bebel.

Cristina 34+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Dimineata buna, frumoasa si linistita de la o albinutza caruia e dor de voi!

Mic dejun: imbratisari, ganduri bune si cu duiumul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Albinutza Maya nu va uitat dar are timpul atat de ocupat... asta nu inseamna ca nu ma gandesc la voi si nu mi/e dor de fiecare in parte.

Rody... lasa ca o sa/mi fac timp si o sa sting eu lumina...

Am vazut AMR.urile si mi/e tare drag.

Va .

Mergi la inceput