unghii false in sect 4 sau cleo nails

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

buna, pana la urma mi-a pus unghiile, le-am tinut vreo 6 luni
eu mergeam la Cleo Nails, cel de la Huedin Center, sunt fete dragute si rapide, nu stai 3 ore pana le pui
Am de gand prin aprilie sa mi le pun din nou.


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Buna

dar cu pielitele care-i treaba?
se taie si in cazul unghiilor false sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

se taie, da, dar ti le va taia doar la salon cand faci intretinerea, lunar sau bilunar


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Buna. Am unghii cu gel de la Mos Niculae. Le-am pus la Cleo Nails. Nu iti recomand. Tehnicielene nu sunt bune si produsele (gel-ul) de proasta calitate. Eu imi fac intretinerea acum la Exclusive Nails la Gorjului. Dureaza numai o ora intretinerea si fac asta o data pe luna. Au si preturi mai bune (nu m-a costat niciodata peste 100 ron) si Stefania, fata care imi face mie intretinerea are super talent si orice model si pictura ii iese impecabil de fiecare data. Drumul din sectorul 4 pana la Gorjului, cu metroul dureaza maxim 40 min (iei metroul de Preciziei de la Unirii) si e vorba de numai o data pe luna.



Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

De ce sa te duci langa bloc cand poti traversa bucurestiul cu metroul? Doar o data pe luna?

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryna spune:

deci emilia.m nu recomanzi cleo nails
preferam sa merg acolo pt ca fac 5 minute pana la ei,dar asa probabil ca voi alege tot perfect nails-unirii unde am mai fost si stiu cum e.
merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

eu, personal iti recomand


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

In curand o super oferta de pret!!! Aplicarea unghiilor cu gel cu numai 45 ron si intretinerea 30 ron!! modelele intra in pret!!! pt detalii id:piticutza_piticutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo

In curand o super oferta de pret!!! Aplicarea unghiilor cu gel cu numai 45 ron si intretinerea 30 ron!! modelele intra in pret!!! pt detalii id:piticutza_piticutza

ALEin mandra de KARINA(01.06.2010)







Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Super oferta!!Aplic unghii false cu gel 45 ron,intretinere 30 ron, gel pe unghie naturala 35 ron!! Modelele sunt incluse in pret! Produsele sunt profesionale ! Pt detalii ma gasiti pe id-ul : piticutza_piticutza



Anca, ce gasesti asa de ras?



Mergi la inceput