Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Deva-Hunedoara sau apropiere ...2

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 8

ramyteo

4301 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ramyteo un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mi-Ka super ca mergeti la mare sa va distrati si pentru noi

Andrei-avem PAYPAL
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari
Mergi la inceput
cipriana85
cipriana85

66 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna dimineata
Deci, a fost un weekend torid, si toate am fost plecate, si oriunde am fost multa caldura si putina racoare.

danuta36,si noi am uitat aparatul

Mi-Ka, unde langa Dej? eu merg si inspre Baia-Mare, si inspre Bistrita,acolo merg la tara.

ramyteo, acuma vreau sa iti spun ca m-am apucat, si eu de curatenie, ca pe al meu sotla apucat reparatul prin casa .

PUPICI De la Mami de Darius
Mergi la inceput

ramyteo

4301 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ramyteo un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cipriana lasa ca gati tu, nici eu nu stau prea bine pentru ca os a vina sa imi sparga la baie si la bucatarie ca ne bagam apa separat si dupaia sa vedem ce imbunatatiri facem la apartament cand o sa aibe al meu vreme ca de regula la noi nu prea are timp sa faca treaba in casa.
Oare de ce nu iti activezi PM-ul????

Andrei-avem PAYPAL
Perlute Teodorei
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari
Mergi la inceput

danuta36

2221 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanuta36 Adauga semn de carte la raspuns Trimite danuta36 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Hello!

Noi pe acasa,ca a inceput sa ploua si tuna de numa afara...bine ca se mai racoreste ca asa zapuseala era.Miru s-a umplut de pete mici rosii pe spate si burtica,cred ca de la caldura si transpiratie,azi noapte s-a tot foit si a si scancit de cateva ori..

Mi-ka era numai buna apa,nici rece,nici calda...sedere placuta la bunici! Ce fain ca mergeti in Italia,in ce luna?

Eu sunt in concediu saptamana asta,asa ca o sa mai dau pe aici

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
poze
Mergi la inceput

ramyteo

4301 Mesaje
Danuta la Mirunica
Mai ce vreme urata e ... nici noi nu am plecat naspa
Va

Andrei-avem PAYPAL
Perlute Teodorei
Suntem mari
Mergi la inceput
cipriana85
cipriana85

66 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna fetelor
Si noi avem bubite de la caldura , m-am speriat in prima faza dar mi-a trecut .
Degeaba ploua, ca tot zapusala e, la piciul meu nu ii place caldura, si e asa de agitat.
ramyteo, nu stiu sa imi activez PM-ul .

Va si vaurez o zi placuta.

PS: sunt supi, ca din cauza ca e prea cald, nu pot sa vin la Deva .

Mergi la inceput

ramyteo

4301 Mesaje
Salutare, eu sunt pe acasa ca e canicula
Cipriana nici eu nu mai stiu cum se activeaza ca eu l-am activat de muuulttt si nu mai stiu cum se face rugam fetele care stiu sa ne zica sa iti poti activa si tu pm-ul

Andrei-avem PAYPAL
Perlute Teodorei
Suntem mari
Mergi la inceput
lulu_boches
lulu_boches

1640 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lulu_boches un Mesaj Privat  Reply with Quote
Salutare si de la mine
Sunt in vizita la ramyteo, o stresez pe Teo si ea pe mine
in rest, delectare la conquiztador
Suntem in vacanta, asa ca relaxareeeeeee, ca a fost un an greuuuu
hunedorencele
Mergi la inceput

ramyteo

4301 Mesaje
Salutare fetele...
Voi ati plecat deja in vacanta?????
Vai de mine ca bate vantu pe la noi

Andrei-avem PAYPAL
Perlute Teodorei
Suntem mari
Mergi la inceput
cipriana85
cipriana85

66 Mesaje
Buna fetelor ,
Oare azi ce vreme se anunta, ca la noi e cam inorat, sa speram ca e mai racoare.
Piciul meu a plecat in 4 labe si tre sa ma tin dupa el non-stop, ma distreaza , merge peste tot si descopera tot felul de lucruri.

lulu_boches, din cate vad cam peste tot e mania conquiztador.
ramyteo, noi plecam abia peste 3 sapt, abia astept, iar fetele se pare ca au plecat, ca nu mai scriu nimic.

Mergi la inceput
Pag. din 8 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com