Licurici de ianuarie - februarie 2009 (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui sdcristian

la delfinariu chiar vreau sa merg, nu am mai fost de mica. si la tomis... acvariu mai este in constanta?


sigur. numai ca e cam incomod ptr copiii mai mici, trebuie tinuti in brate (acvariile sunt la inaltime medie, 1m sa zic)

Cadia, super ai fost cu "felia de noapte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaAlexa spune:

Michelle - multumim ca ne-ai aratat minunea! O splendoare de baiat cu ochi albastrii, ca de nu stiam ca-i baiat credeam ca-i fata :)
Va pupam si mai treceti pe la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaAlexa spune:

Cristi - distractie placuta la mare!
Ira - felicitari!! :)))

Atat am reusit sa cetesc... Scrieti intr-un ritm de nu va mai ajung din urma.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Citat:
citat din mesajul lui sdcristian

la delfinariu chiar vreau sa merg, nu am mai fost de mica. si la tomis... acvariu mai este in constanta?


sigur. numai ca e cam incomod ptr copiii mai mici, trebuie tinuti in brate (acvariile sunt la inaltime medie, 1m sa zic)

Cadia, super ai fost cu "felia de noapte"


Roxanico, aia cu felia eream io - ceea ce doresc la toata lumea...care este!

Ira, mamica Elizei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor am vazut ca ati scris mult si am citit doar pe diagonala deci nu voi putea sa scriu mai nimic dar sa va spun de vlad

Am fost ieri la vaccin, Vlad a fost f bine, nu a plans deloc iar azi muceste, cum naiba e posibil??????

Colac peste pupaza este iar iritat la cuc, si daca il decalotez se vede si pe cap ceva rosu, ce-o mai fi si asta.............nu stiu............seamana cu mine sensibil in zona aia.......uffff. Bani de pediatru nu mai am, med de familie l-a vazut la vaccin si a zis sa ii dam cu kanamicina, ROX, Irina voi ce credeti?eu nu prea am incredere in medicul meu de fam de obicei

Mami puiutului Vlad Mihaii 05.02.2009 si samburel mic de 8 saptamani
Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui IRA_LIZA

Roxanico, aia cu felia eream io - ceea ce doresc la toata lumea...care este!

Ira, mamica Elizei


au au mii de scuze.. si eram pe cale sa scriu si de Eliza deci a fost doar mintea mea aiurea.... !!

Patricia, nu il mai decalota macar o perioada. este posibil sa fie iritat tocmai dein cauza asta. si eventual da-l cu niste bepanthen sau ce ai de dat la fundulet. mucii.. is muci. ce legatura sa aiba cu vaccinul. ce ai facut, DTP sau ROR?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Am facut infanrixul, pai ma gandeam ca ieri nu avea nici o problema si acum are muci, la asta ma refeream.

Voi le-ati dat bebeilor ciuperci?

Mami puiutului Vlad Mihaii 05.02.2009 si samburel mic de 8 saptamani
Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Buna fetelor!

Am avut un pic de citit

Selene, i-ati o pauza, pe bune...Am avut si eu perioade in care credeam ca nu mai pot, mai ales ca ale mele au fost racite aproape continuu din septembrie pana in martie, mai pe rand, mai amandoua odata...Insa acu sunt bine...de cand nu mai merge Daria la gradi, dar asta e. Acu au mai crescut si se mai joaca si impreuna, mai am si eu nitel timp de un forum, de un bazar... La noi a mai stat mama mea, care ne-a ajutat enorm, insa acu suntem singuri si e bine, ne descurcam. Insa noi suntem 4, si cand spun asta, chiar sutem 4 in tot ce facem. Nu trag doar eu la caruta, tragem amandoi. Eu am gasit solutia pt mine, merg la tae bo de la 7-8, insa ies si la o limonada pana pe la 9.30-10 (seara) si asta chiar de 3 ori pe saptamana. Si am timp si de restul casei si de copii si de barbat (cand se poate ), dar si de mine. Toti copii fac mizerie, trag, sparg, daca nu li se acorda atentie. Pitika mea are o placere sa rastoarne cerealele, pufuletii, biscuitii pe jos, insa in loc sa ma enervez am cumparat un aspirator pt frimituri. Papa aspiratorul ala de toate.

Michelle e o splendoare baietelul tau.

Ira felicitari! E bine sa ne gasim timp si pt noi.

Cristi, concediu placut! Pe 2 august plecam si noi la bulgari. Slipi impermeabili gasesti si la carrefour, sunt aceeasi de care zicea si Aresa.

Dark

Multa sanatate bolnaviorilor!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Salutare,

Cristi drum bun si vacanta placuta la mare

Care mai plecati pe la munte pe la mare, ce medicamente luati la voi, in caz de urgenta?



Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

multumim multumim

ada la noi nu este carefour, am un pachet de huggies little swimmers si atat

medicamente> nurofen, panadol, supozitoare, smecta, hidrasec, bepanten, vigantol,

Mergi la inceput