Piatra Neamt, Perla Moldovei (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

'Neata.
Poftiti la .


Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada
"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Daaa, chiar la cafea sunt..doar ca-mi vine sa ma asez iarasi in pat - m-am trezit cu durere de cap, gat, urechi...nu's de unde, ca nici macar n-am iesit afara...o fi tot o urmare a varicelei?
Criss, Andrada ce pregateste la engleza pentru serbare? Cica Iustinei ii trebuie o masca de maimuta si o coada de maimuta si-o banana... Acum sa vad de unde le procur, ca inspiratie n-am defel..inafara de banana, of course!

Lora, mami de Iustina si 27+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Habar n-am daca ii trebuie ceva. Luni am uitat sa o duc mi-am adus aminte abia ieri dimineata ca trebuia sa mearga la engleza. Sa vedem azi ce le zice .
Tu cum stai? Cand poti sa iesi din casa? Mai rezisti?


Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada
"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Nu prea mai rezist..azi e a 10-a zi... Chestia e ca inca mai am cateva - putine, vreo 5-6 - bube care inca nu-s uscate bine si cica daca nu-s complet uscate inca mai sunt contagioasa, asa ca nu pot iesi. Maine are Iustina lectie deschisa la gradi, dar o sa se duca doar Eugen, probabil...serbare nu mai fac, pentru ca jumate din ei au varicela.

Lora, mami de Iustina si 28+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Lora, nasol, zece zile deja...Mai stai si tu o zi, doua, catre mai poti!
Cum stati cu caldurile? Parca acu' ceva saptamani ne plangeam de frig, acu' nu o sa mai putem de cald! Eu sigur sunt rea de caldura, da' ma ascund si eu sub un copac ceva...

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Pozele_mele

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Eu inca nu-mi dau seama cum e cu caldurile, ca daca am stat numai in casa... La mine o sa fie socul cam mare cand o sa ies prima data si-o sa intru cu nasul direct in canicula!

Lora, mami de Iustina si 28+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Lora pai daca copii sunt deja bolnavi de varicela poti sa te duci si tu la gradi . Cei care sunt prezenti inseamna ca ori au facut ori sunt imunizati .


Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada
"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Criss, poate mai are vreo sansa careva sa mai scape, de ce sa i-o iau eu? Oricum, am una pe fatza care s-a uscat, dar nu-mi trece sigur pana maine, nu da semne coaja aia ca ar cadea, inca... asa ca nu ies asa.

Lora, mami de Iustina si 28+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare !
Haideti sa ma laud un pic ...Stefanut a zis ieri " ta-ta " .Nu va spun ce fericit e taica-su , ca a spus tata si nu mama

Razvan a intrat deja in vacanta,de astazi nu l-am mai dus, si ne facem planuri pt vacanta
O zi buna tuturor !

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna!
Va salut de la servici!

O,Laura ce nume frumos ati ales fetitei!
Sanatate multa!Lucrezi de acasa?

Mergi la inceput