Dura lex, sed lex(Clubul Juristilor)(23)

Dura lex, sed lex(Clubul Juristilor)(23) | Autor: kriss79

Link direct la acest mesaj

Tot noi..
Cap.1
, Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,Cap.13,Cap.14,Cap.15,Cap.16,Cap.17, Cap.18,Cap.19,Cap.20,Cap.21,Cap.22




<<Noi, juristii>>


ana_micu83 (Ana-Maria)05.09.1983lui Andrei-Razvan (14.06.2009)- Facultatea de Drept "Simion Barnutiu", Sibiu 2006



Angelapriboi (Angela) 22.07.19xx - Bucuresti, Facultatea de Drept, 2002


Cenia (Cerasela) 9.04.1975 lui David (9.04.2005),de Naomi(28.04.2008)si de Sophia(27.03.2010) - Facultatea de Drept Iasi, 1999, Statele Unite ale Americii


claudela(Claudia) 22.07.1981Anei-Miruna (23.03.2009) - Facultatea de Drept, Univ. de Vest Timisoara, 2004, Slatina


DanaAlex Tianei(23.08.2006) si a lui Tiberiu(07.07.2007) - Constanta


Emeralde (Adriana)02.06.1975 de Rana(29.09.2004) Emiratele Arabe Unite

elsels(Elena) lui Mihai si Gabriel (09.11.2008)- Facultatea de Drept, Univ.Ovidius Constanta 1998

eva03(Viorica)13.06.1971 de Claudiu (27.10.2003) - Bucuresti


Irinabobe (Irina) 7.01.1978lui Rares (21.02.2010) - Facultatea de Drept Bucuresti, 2002


kriss79 (Cristina) 15.10.1979de Alessiei Stefana (16.10.2007) - Iasi, Facultatea de Drept, Univ. "Al. I. Cuza", 2002


LoraG76 (Laura)3.06.1976 Iustinei (31.10.2004) si a Adelinei (02.09.2010) - Piatra Neamt, Facultatea de Drept Iasi, 1998


martie Anei (21.04.2007) si a Sarei (20.03.2005) - Facultatea de Drept si Relatii Internationale N. Titulescu 1999, Bucuresti

Mathilda cu si Klarei si a lui Edward (26.12.2009) - Facultatea de Drept Bucuresti, 2001, Canada

NatyIoanei Alexandra(10.10.2004) si a Nadiei Ana(29.12.2008)- Facultatea de Drept, Univ.Bucuresti, 1997


mihharo (Mihaela)- lui Albert(5 ani) - Facultatea de Drept, Univ."Al.I.Cuza" Iasi, 2000

Sarbatoritii lunii IANUARIE!
07 IRINABOBE

***Pentru completarea listutei va rog sa imi trimiteti numele(daca doriti sa apara) si eventual de unde sunteti si unde ati terminat facultatea si cand, data nasterii..pt. alte idei referitoare la listuta va astept cu propuneri..***

Asteptam vesti de la fetele care nu au mai intrat demult:T_Ioana, ooana(Oana) , amar(Carmen) , carla2005,KULTA,atreidess3, vas,mihharo, emeralde .






Cristina, mamica de Alessia Stefana [/size=1]

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Cum fac eu mereu...cum sunt eu ametita...iar urez cu intarziere LOREI toate cele bune!

O vorba din popor spune ca 3 zile inainte si 3 zile dupa..sunt permise urarile..in speranta ca nu mi s-a prescris acest drept...

LA MULTI ANI, LORA!

Sa fii sanatoasa, sa ai parte de bucurii si sa fii mereu fericita.

Doamne Doamne sa aiba grija de chiriasa ta din burtica, sa o dezvolte armonios si sa o aduca pe lume, sanatoasa si perfecta.
Va dorim numai bine si trimitem multi pupici sibieni unei frumoase familii!

Razvan ma trage de maneca... s-o pupi pe Iustina din partea lui!



***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Ca tot am intrat eu prima va servesc cu o cafeluta buna buna si cu biscuiti speciali. Va doresc o zi perfecta!


Kris, concediu placut!



***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Buna dimineata!
Poftiti la o cafea!
Ana, multumesc pentru urari! Si din partea noastra numai bine si pupici lui Razvan!
Kriss, cand ziceai ca plecati? Concediu placut! Ce-as mai merge si eu...prietenii nostri cei mai buni au plecat in Grecia, exact unde am fost si anul trecut...ma bucur pentru ei, dar tare ii invidiez! Dar recuperez eu la anul, nu ma las!
Va doresc o zi cat mai frumoasa!

Lora, mami de Iustina si 28+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Lora, pe 18 iulie plecam.abia astept si eu sa mai ies din mediul actual, desi prob.tre sa imi iau niste distonocalm cu mine ca cine stie ce nervi imi va face partenerul si tre` sa ma fac ca ploua ca vreau sa aiba o vacanta frumoasa Ale si sa nu fiu non stop nervoasa, iritata..si sper sa se implice mai mult fata de anul trecut cand am fost..ca nu el se odihneste si se lafaie si eu ma ocup de fata singura,amandoi suntem parinti si sa puna osul la treabadaca vrea odihna si relaxare sa mai plece prin vreun resort de 5* cu "sponsora"



Cristina, mamica de Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Dragele mele,

DE ieri avem un AN si cu imensa bucurie in suflet va anuntam ca la 14,45, (fix la ora la care in urma cu un an s-a nascut Razvan) am aflat ca....in februarie la noi vine IA GHICITI CINE?

***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

nu am mai reusit sa intru pe aici si cu intarziere
La Multi Ani Viorica(eva)!multa sanatate si impliniri!
La Multi Anisori Razvanel! sa fii sanatos!
Ana, bravo!felicitari!sarcina usoara si un bebe sanatos!



Cristina, mamica de Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ana, felicitari!!!! La multi ani pentru Razvan, sa creasca mare si sanatos si sa aiba muult noroc!

Lora, mami de Iustina si 29+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

buna fetelor,
felicitari ana.
noi am fost in vacanta 3 saptamani- vancouver, seatle, oregon coast, n. california, dalles, spokane. a fost superb dar vremea cam naspa.
din capitolul ce mai face copilul meu? sa va povestesc. eram intr-o rezervatie de indieni si ghida ne spune o legenda ca o capetenie femeie de indieni a fost omorata de un barbat ca sa-i ia locul. in semn de recunostinta tribul i-a desenat capul pe piatra. apoi ghida a intrebat: are cineva intrebari? nimeni cu exceptia fii-m--. scuze me, lady. i have a question. si a zis in engl. : care a fost numele femeii? tipa: nu stiu si oricum are un nume greu de pronuntat. la care klara: nici o pb ca ma duc la biblioteca si citesc legenda.
ieri a fost cu clasa la zoo. acuma educatoarea vroia sa spuna ceva parintilor. in acelasi timp klara tot vroia sa-i spuna ceva. la care o aud pe educatoare: klara ti-am spus mereu cand vorbesc, te rog fa liniste. apoi mi-am dat seama ca de fapt cred ca o terorizeaza la gradi pe educatoare.
tot ieri vb cu ai m ei la tel. si-i spun- klara hai sa vb cu bunicii. la care ea: nu pot sunt ocupata. la care eu- klara ce faci? nu faci nimic . stai pe fotoliu. ce ocupata? ea: sunt ocupata. ma relaxez.
odata era pe fotoliu si se uita pe geam la vecina care se muta. eu: klara ce faci? ea: i spy high with my little eye.
cred ca tb sa scriu o carte.
by the way- in partea de n a americii , pe unde am fost noi, nu am vazut ca se simte deloc receesiunea. cred ca m mult e prin sudul californiei, arizona etc.chiar vb cu un american si ne-a zis ca s-a mutat in n pt ca in zona de unde venea el, sunt multi mexicani care au coborat piata muncii, platiti putin si le iau locul.
va pup si lla cafea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Fetiliiiiii, vrem si noi un votic!

http://romtelecom.desprecopii.com/index.php/item/index/66


Click pe manuta de sub poza!

Multumimmm!

***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Buna seara, sunt cam rupta cu oboseala. Fetelor, care stiti sa-mi spuneti si mie cat e taxa de investire cu formula excutorie la Biletul la ordin? 6 lei? Nici nu gasesc pe net, nici nu mai caut ca lesin de somn. Va pupicesc pe toate!

anticipat

Mergi la inceput