Pestisori... pestisori... (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Sunt rupta de picioare,,,,, la serviciu o gramada de lume , azi chiar am avut si comenzi apoi prin parc si apoi la selgros ,

Fetelor azi m*am incaltat cu niste sandale noi si o rochie la fel, daca nu au tiuit alea la iesire la selgros de s-au alertat aia [pe akolo ... dar nu gasesc ce ar fi, cat de mic sa fie senzorul ala am tot cautta , am luat cm cu cm , curea cu curea ..of .. vad eu daca dau de ele daca nu data viitoare ii las sa caute si sa scoata ei .

Va pupicesc si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

O saptamana minunata cu multe realizari si bucurii!

Cafeluta va asteapta ! '

Azi sunt la job toata ziua asa ca mai apar diseara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

neata
si eu am treaba dar nu plec inainte sa va pupicesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Neatza si de pe la noi.
Am fost la endocrinologie, am facut niste analize, astept rezultatul marti. Miercuri scot firele ( nu le-a scos vineri) si cam atat. Bogdan doarme neintors o noapte intreaga, bea lapte la greu dar cam atat inca nu mananca dar.....incet incet.
Am schimbat reteta de prajitura cu fructe, Am facut sambata si a iesit super. Am pus cam putine capsiuni, dar tot a iesit buna. O sa o repet azi . Acum vreau sa fac o ciorba de salata.
Nicoll cum se simte tatal tau?
pe toata lumea ca sunt pe fuga.
O saptamana superba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ziua buna si de la mine !

Nu prea sunt in mare forma de a sta la taclale ... de maine intru in examene la propriu, gata ... in fine, 'oi vedea io ce-o fi ...
Va las un horoscop saptamanal (07.06.2010 - 13.06.2010) si p'orma ma car ... deci:

- "Urmeaza o saptamana frumoasa, in care vremea prea calda este singura care poate sa ne influenteze negativ. Stelele ne sunt favorabile, iar Soarele din Gemeni este cireasa de pe tort. Putem sa facem planuri cu duiumul pentru ca va veni repejor si momentul marilor realizari!"
- "Lucrezi mai mult ca niciodata saptamana asta si prin urmare realizarile nu intarzie sa apara. Ai foarte mult energie si faci totul cu mult entuziasm si incredere. Si energia ta mentala abunda, in discutiile cu prietenii si cunostintele, spre exemplu, iti vei putea apara punctul de vedere in orice situatie. Atat pe plan personal cat si pe plan profesional vei avea ocazia sa-ti pui lucrurile in ordine, sa-ti aranjezi in asa fel pionii pet abla de sah incat sa fii imbatabil. Asta va duce la o evolutie surprinzatoare pe plan profesional.Vei avea ocazia, spre exemplu, sa iti asumi responsabilitatea in rezolvarea unor probleme care vor duce intr-un final la promovare sau la un salariu mai mare. O ocazie buna sa iti arati valoarea si sa arati ca esti capabil/a sa-ti asumi responsabilitati. Lucrezi bine in echipa. Si asta se datoreaza nivelului ridicat de energie. Daca ai fost de curand in vacanta, vei stii ce sa faci pe viitor ca sa-ti incarci bateriile din nou. Pe scurt astea sunt saptamani fructuoase pentru tine, incununate de o intalnire."
- "In saptamana care urmeaza, nativii din Pesti dau dovada de multa intuitie si au un deosebit spirit de initiativa, mai ales in ceea ce priveste domeniul profesional. Vor fi apreciati in sfarsit la justa lor valoare, iar satisfactiile materiale nu se vor lasa nici ele asteptate. Sentimental lucrurile merg bine, ar fi bine totusi sa evite discutiile in contradictoriu pe tema concediului. Nu merita sa strice armonia cuplului o problema atat de marunta ce poate fi rezolvata intr-o maniera eleganta, la o discutie cu argumente pro si contra."

No... o zi buna si placuta, plus o saptamana usoara si frumoasa la toate sirenetele ! Multa sanatate si numai bine tuturor ! & &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




O seara buna si noapte buna (de pe acum...) la toate sirenetele ! Sa visati frumos la noapte ! Maine dimineata nu apar ... voi fi la examen ... deci, ne vedem cand..... ne-om vedea ... "bye-bye"... & ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna , bafta multa la examen .Tin pumnii!

Aseara nu am mai intrat deoarece am avut o maxima durere de cap, din cauza ca la serviciu este curent nu mai termina aia cu amenajrea Carfourului ... , cica pe 20 ar fi gata .

Cafeluta va asteapta .

Va urez o zi buna !

Suri, intra si zi-ne de tatal tau !

Pup la toate sirenele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

NEATA pestisoare dragi
Intru si eu in trecere ca trebuie sa ma intind am o tensiune mare mare mare
Am luat medicamente o sa stau la liniste coboara ea
va pup si succes la examene o sa fie bine
De la spital Niccol nici o veste?
Hai pupici si daca iesiti mult pe afara acoperiti-va ca am auzit ca vor fi temp mari la buc!
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hellooo!!! Sirenetele au intrat deja in vacanta dupa cum se vede ... tragi cu pe aici ...

No, io venii de la examen (ma abtin de la comentarii si pronosticuri dar, multumesc fain pt. sustinere & Dany & Carma...), facui oleaca de "shopping" pt. & , hranii copilasii (aveam deja ceva papa pregatit/facut pt. ei & popor ), culcat de amiaza copilasii , bucatarii si pt. mai tarziu (din "shopping"-urile facute... ), intrai iar la olecuta de cu celelalte examene si... imi zisai sa dau o ocheada si pe aici , pe la voi... doar ca, e ceva "pauza de masa" pe aici, liniste totala , foarte putine au scris, doar doua ... mno, ... ...

Mno, va doresc muuulta sanatate la toooaaataaa lumea si numai bine tuturor ! O zi buna si frumoasa sa aveti in continuare ! &
Fug sa pap si eu ... ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

CRYNA , VEZI CA AI UN PM IMPORTANT .

cafea :

Nu am nimik de raportat , totul e liniar . Putin cam obosita , abia astept wk-endul sa ma relaxez.

Va pup si numai bine!

Mergi la inceput