Prietene la bine si la greu - 21

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

am citit ca Lavi e ok si atat

plecam la munte asa ca am tb cu bagajeala. nici nu vreau sa ma gandesc cate o sa car dupa mine
poate intru mai tarziu
sarbatoritilor de azi


Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra


Lyly, nu te stresa cu bagajele. oricate ai pune, vei folosi fix 1/4 din ele. Eu mi-am sunat finii la 11.30 si la 12 si ceva ieseam din casa cu gentile si plecam sa le facem galerie sa termine cu bagajele si ei


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LUMI da dulce mai e ANNABELLE ta.

LAURAIRINA nasol ca sunteti pe butelie. Oare nu puteti sa va luati cuptor electric (nu microunde)? Cica nu consuma asa mult si coace fain.

LAVINA welcome home.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Buei azi concerteaza John Michel Jarre. Mor dupa muzica lui. Merge careva la concert?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Lavi,imi pare rau pt tot stresul,dar bine ca sunteti inapoi la casa voastra!

Noi am trisat astazi cu diversificarea....I-a facut mama o supa crema de legume la care am adaugat si branzica si i-am dat cu biberonul! A papat 200 ml!!!!
La masa de fructe i-am amestecat cirese cu banana si i-am pus in saculetul pt bebei....a stors aproape tot suculetul pe ea....a si morfolit saculetul intr-o parere,cred ca a intrat si in gurita ceva-ceva....
Si i-am luat biscuiti de la Hipp(nu imi place prea mult compozitia,dar....)-pe care ii roade cu mare placere,dar mai mult scuipa bucatile decat inghite...oricum,e foarte incantata sa-si faca de treaba cu cate un biscuitel.



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Dragele mele, azi l-am prins pe Vlad cand se chinuia sa se ridice in picioare. Nu am fost pregatita cu foto langa mine asa ca nu am reusit sa-i fac decat 2 poze adica astea

Pupici

mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

MANY ce flacau mare ai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

lumi m-ai topit cu alexa anabelle



Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 16+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

am revenit.

Lavi ma bucur ca v-ati miscat asa repede si v-ati intors acasa la voi.

Lumi e superba Anabelle !!!

Monis am vazut pozitele cu Santi plimbacios si de-abia astept sa vad si filmarea!!

Many ce scump e Vlad cum se tine el de patut si cand a reusit sa se ridice ce satisfacut rodea patutul !

Am luat si eu picatuti tea tree pt ca au tabarat tantarii pe Robert pt ca ieri noapte am uitat sa ii pun plasa inapoi la patut la trezirea de noapte. Acum rog fetele care au folosit picaturile impotriva tantarilor sa imi zica si mie cum au facut. Am citit pe situl dat de Raluci dar oare e bine sa le dau cu copilul in camera pt ca miros cam puternic.


mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009)
poze bb Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


M-am delectat cu niste poze de Vladut de Many,din pacate trebuie sa ma loghez sa las comentarii...dar iti spun ca ai un baietel superb!
Si felicitarile noastre pt ridicatul in picioare!

Si cu niste poze delicioase de Chiara cea frumoasa si eleganta!

Fetelor,va multumesc la toate care v-ati faut timp sa ne vizionati...si a trebuit sa suportati din nou melodia cu hipopotamul,dar ce sa fac daca aia ii place?!

Alexa
Lidia






Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard


M-am delectat cu niste poze de Vladut de Many,din pacate trebuie sa ma loghez sa las comentarii...dar iti spun ca ai un baietel superb!
Si felicitarile noastre pt ridicatul in picioare!

Si cu niste poze delicioase de Chiara cea frumoasa si eleganta!

Fetelor,va multumesc la toate care v-ati faut timp sa ne vizionati...si a trebuit sa suportati din nou melodia cu hipopotamul,dar ce sa fac daca aia ii place?!

Alexa
Lidia






Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi



Multumim tare mult, dar si Annabelle este delicioasa.
Am citit postul tau referitor la faptul ca a papat cu bibe, poate ea nu este pregatita sa manance cu lingurita sau poate nu-i place lingurita.

Pupam fetele dulci din frumosul targ al Iesilor


mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput