Ghiocei de martie-aprilie 2009***214***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

M-am luat cu vorba si am uitat sa o urez si virtual pe Anamariame !!





ANAMARIAME





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Nah, io am uitat sa urez virtual si sarbatoritele de ieri si sarbatoritele de azi:

Manuella
Olga
Anamariame

Monica mami de CRISTIAN - "domnu' injiner"
(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Fetelor va multumesc din suflet pentru urari. Nu am recuperat nimic, dar stiu sigur ca m-ati felicitat, caci asa sunteti voi dragute

Eu am avut o zi tare grea, plina de emotii de tot felul (din pacate bucurii mai putine). Ziua mea a inceput la ora 5 caci atunci trebuia sa-l hranesc pe David. La 8 deja eram la operatie. Am mers singura, Cristi nu se simtea bine si mi-a fost destul de greu. Operatia a decurs ok, pana la urma ne-a facut la ambii ochisori. Sper sa fie ok, caci eu inca nu vad nici o imbunatatire si sper sa nu mai fie nevoie de alta in terventie.

Imediat ce am ajuns acasa am aflat ca ne-a fost sparta casa, mai exact un depozit si ne-au fost furate bunuri de mare valoare. Cristi a fost trist toata ziua.

Dupa circul cu politia imediat am plecat la aeroport, unde am fost sa-mi iau ramas de la unchiul meu decedat in Spania. Si acolo atmosfera Am ajuns acasa cu mami lesinata de plans, am stat un picut si apoi am plecat la cumparaturi caci maine plecam la Deva la o zi de nastere si nu aveam cadou pregatit. Numai chef de shoping nu am avut astazi.

Am ajuns in sfarsit acasa pe la 10 si sunt franta de oboseala. Nici nu prea mai judec limpede. Si cand ma gandesc ca maine ma asteapta un drum luuuuung (conduc singura pana la Deva).

Insa va multumesc pentru toate mesajele si surprizele. Mi-au prins tare bine



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Floric, multamu-ti ca mi-ai facut asa o surpriza, ooo, ca de cand tot vroiam sa-l mai vad pe Raru, buna idee ai avut cu webshotul, sa nu-l abandonezi;). Vai, cand l-am vazut cu peshtanu'-n gura sa fac infarct, nu alta, io nu suport nici sa ma uit la ei, d'apoi sa pun mana! (si nici de mancat nu mi-au placut veci, spre deosebire de maica-mea, care se vede ca-i din zona voastra:)))
Azi am vizionat-o si eu pe Bris cu sonor (seara inchid boxele); cat de scumpa poate fi! Cand o va lua si Phiphi asa la galop cred ca o sa lesin de emotie, daca acum la 2-3 pasi ma emotionez!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Buna seara!!!

Intai....
LA MULTI ANI MANUELA
LA MULTI ANI OLGA
LA MULTI ANI ANAMARIA


Acum...v-am citit zilele astea dar am avut o stare asa cam de kk si nu prea m-am simtit in stare sa ma bag in discutii. Ne-au apucat iar gandurile de emigrare in Australia, adica pe mine asa mai serios ca Adi de cand ma bate la cap , asa ca m-am apucat serios de documentat, e greu dar nu imposibil, asa ca daca stiti ceva info care m-ar putea ajuta raman datoare de cinste .

Pup fetele !!

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Petrecere 1 an Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Acum...v-am citit zilele astea dar am avut o stare asa cam de kk si nu prea m-am simtit in stare sa ma bag in discutii. Ne-au apucat iar gandurile de emigrare in Australia, adica pe mine asa mai serios ca Adi de cand ma bate la cap , asa ca m-am apucat serios de documentat, e greu dar nu imposibil, asa ca daca stiti ceva info care m-ar putea ajuta raman datoare de cinste .

Pup fetele !!

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Petrecere 1 an Maia



Saby noi avem doua familii de prieteni stabilite in Australia asa ca trimite-mi mail cu ce info doresti si te pun in legatura cu ei ! Ce pot sa spun din ce ne-au povestit anul trecut cand au fost in tara e ca femeile si mai ales mamele au un statut privilegiat acolo asa ca e de bine !


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Doamne, Olishka, acum am citit ce zi ati avut!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am incarcat poze proaspete inclusiv de la petrecerea de ieri !

http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Olishka, imi pare rau ca nu ai avut o zi perfecta asa cum meritai dar macar bine ca sunteti sanatosi

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Fug la ca la noapte cred ca iar avem program de tziti pt a alina durerile de dintisori neiesiti inca !



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput