Condica Salajencelor (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI ADRIAN!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

asa ma enerveaza calculatoru asta, nu stiu ce are ca nu merg nici culorile si nici nu pot scrie mai mareil duc la doftor maine.
blondooooooooo imi place ca ai raspuns la apel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ce liniste
ma duc sa mai dau o tura prin CONTROLUL FINANCIAR SI AUDIT, poate o ramane ceva in hard
iz pe zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ma duc si eu la ca vreti ca nu vreti sa veniti la o poveste.
sa ne auzim cu bine maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Lucian

Adriana sa iti traiasca barbatul multi ani fericiti si sa aveti numai clipe minunate impreuna.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI LUCIAN!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

ADRIANA- la multi ani pentru colegul!!!

MIHAELA - ce ma bucur ca ne-am sincronizat, fara chiar fara sa vrem , sper din tot sufletul sa ne vedem

OLIM- vad ca sunteti in Franta? Fain de voi ca va tot plimbati...

La noi e o vreme minunata de plaja, cred ca maine nu il duc pe Luca la camin si mergem la balaceala..




AJUTA 2 surori in lupta cu timpul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan

Ioana asta da veste buna! Cat stati? Ce semnatura? Creca ai sters-o deja

Dulciuri




Hai ma ca nu mai stiu cum sa o sterg...
Raspunsul anterior il editasem si de aceea am sters si te-am indus in eroare :))

AJUTA 2 surori in lupta cu timpul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mersi in numele colegului pentru urari. I-am "tras" si o surpriza aseara ... stati nitel k va pove si voua ... assssaaaaaa ....
Aseara la 19.30 aa avut examen, a plecat pe la 19 de acasa. Eu m-am inteles peste zi cu soacra si tatal meu sa-i facem figura. Cand a plecat eu i-am sunat sa vina rpd la noi acasa. Taman bine k pe cand ajunsera parintii , gata si colegu mai rpd examenul si ajunse si el acasa. Ne-am inchis in sufra si cand a deschis usa am inceput sa-i cantam multi ani traiasca. A zis k s-a gandit el k nu ma las eu pana nu-i coc ceva cum e stilul meu Na, cam asta fu surpriza mea ....

Vad ca e si lume noua prin zona, Olim si Ioana. Bine ati poposit pe la noi. Cat timp ramaneti in zona ???? Eu sper sa nu va dati iar la fund si sa dispareti de pe aici. Poate-poate se mai anima si topic-ul salajencelor.

Eu sunt foarte,foarte,foarte obosita. Astept CO care parca nu mai vine. Din 20 sunt oficial in CO pana pe 12 iulie. Regret tare mult k nu voi putea sa ma intalnesc cu voi . Sper ca voi sa va vedeti cu toatele. Am vazut ca si Cami va face o aterizare anul acesta in RO, cam prin iulie pe la sfarsit, daca nu ma insel.

Va tzuc , fug la cratita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianaiulie2009

Mersi in numele colegului pentru urari. I-am "tras" si o surpriza aseara ... stati nitel k va pove si voua ... assssaaaaaa ....
Aseara la 19.30 aa avut examen, a plecat pe la 19 de acasa. Eu m-am inteles peste zi cu soacra si tatal meu sa-i facem figura. Cand a plecat eu i-am sunat sa vina rpd la noi acasa. Taman bine k pe cand ajunsera parintii , gata si colegu mai rpd examenul si ajunse si el acasa. Ne-am inchis in sufra si cand a deschis usa am inceput sa-i cantam multi ani traiasca. A zis k s-a gandit el k nu ma las eu pana nu-i coc ceva cum e stilul meu Na, cam asta fu surpriza mea ....

Am vazut ca si Cami va face o aterizare anul acesta in RO, cam prin iulie pe la sfarsit, daca nu ma insel.

Va tzuc , fug la cratita



eram precisa ca faci tu ceva.

unde ai vazut ca aterizeaza cami in romanik?

Mergi la inceput